0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Smaraidi,не е на хубаво да ти цапа или кърви,докторите приписват лекарства за задържане.Утре отивай на лекар,нищо ,че е рано и още няма да се види нищо сигурно на ехографа,макар,че мен на коремен ме видя доктора на 30 ден и каза,че можело още на 28 ден да се види ,но явно и зависи от апаратурата.Лежи и почивай повече,не се натоварвай,пази се.И най важното ,Честито.Хубаво започна седмицата :)


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро, днес кафетата са от мен



Ставайте и грабвайте по едно, топло-топло  :D
Лек ден на всички  :D
*
Чоки, благодаря, грабвам кафенце и отивам да работя,  :)
Късмет момичета и днес - по-малко работа, повече усмивки!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,Цветенце,благодаря ти за кафенцето,взимам едно с рибки,нали съм морско чедо.Смарайди,не се бави и не питай тук какво да правиш ами иди днес непременно на лекар,най-вероятно ще ти испише Утрогестан.Никакво зацапване извън цикъла не е безобидно,пък ти си видяла и бледа чертичка,тъй че не му мисли.Лек ден момичета.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Чоки, благодаря за кафенцата. Тази сутрин са ми много необходими  :)
Смараиди, и аз мисля че трябва да се консултираш с лекар. Стискам палци всичко да е наред.
Успешен ден ви пожелавам и отивам на работа, че нещо укъснях тази сутрин.


*
Охаааааа Цвети,грабвам веднага от хубавите кафета :coke:за мен с лъв ,че нали съм "лъвица" :DСмараиди,не чакай а отивай на лекар.С вагинален се вижда :wink:Лек ден на всички

*
Добро утро!
Чоки, и аз си грабвам кафенце и ще поседна за малко на трапезата на Мони   :D Благодаря ви!
Смарайди, момичетата правилно са ти казали - Успех!
Лек и спорен ден, милички!
Добро утрооо  :lol:
 Лелелелеелеееее Чоки  ми аз съм си лакома ,та от всички ще си вземаа  :pipy_longstocking: ,благодаря ти ,Мони благодарско и на теб за хубавата трапеза и то на плажа  :sunburn: .
 Е това е мили дами,днеска за последно съм небременна,от утре ще съм вече бременна с момиче и момчееее  :lol: :lol: :lol:
Хайде лек ден милички :)


п.пРайсичкеее,ръчичката ти е лека,знаех си ,от първия ден имаме ++  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Иси ,стискам палци да знаеш :crossfingers: yahoo_17 preggo

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен момичета! Благодаря за кафенцето на Чоки и за закуската на Моникс - естествено е на любимото ми място - плажа!
Smaraidi тихичко честито, но съм съгласна и с другите да бягаш веднага при доктора, той най-добре знае какво да правите от тук нататък. Имаш и моите стиснати палци!  :crossfingers:
Исе  :bighug: и аз много силно вярвам и стискам палци  :goodluck: и за помощ изпращам малко сини вируси  :green_dust_1:
Хоп под вируситееееее за момченцеее,и предварително се цопвам в на някой розавите вирусчетааа хааххаахахххаа първааа съммм  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здравейте момичета .
Чоки мерси за кафенцата .всички са толкова добре изглеждащи ,че се зачудих от кое да си взема ,е може би ще си пийна от всички по-малко. :wink: :D
Лек ден  на всички .
*
Добро утро на всички( то при мен е лека нощ, де :balk_125: :balk_126: почти полунощ е)
Чоки, мерси за кафенцата :) Да знаеш, че те мисля!
На Смарайди, много стиснати палци от мен, може и имплантационно да е това зацапване, но е добре да се отиде на лекар, наистина. Успех миличка и да се надяваме, че до ден два ще е официално Честито  :drunk:
Мънки, Успех и на теб!!И всичко да мине по мед и масло! :)
Дано да наводним темата с  :bfp: :crossfingers: в най-скоро време :)
Лек ден от мен :flower:

*
Добро утро и от мен!аз пих кафе вече,но още едно няма да ми е излишно  :wink: Оле че хубави новини  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: палчета за всички!

Момичета, на мен вече ми е трети ден от както затворих лелката и ето има резултати +++ при всички вас , хайде продължавам да я стискам пък вие продължавайте да ни радвате с  :bfp: и  :cloud9:!

Само да ви питам нещо (от моите въпроси може да ви втръсне бързо,но дано ме изтраете   :wink: ) Днес МЦ е много по слаб от вчера и върви към спиране  :? незнам как да изчисля кога е Ову... не меря БТ защото трябва от първия ден на прокървяването,но го прочетох късно  :( Тестовете от кога да ги почна?
Предвид,че и друг път се е случвало мисля,че ще продължи с кафеникаво течение по това време възможно ли е да се получи Ову,аз се съмнявам,но и ме е страх да не я пропуснем...
« Последна редакция: Май 11, 2010, 09:46:04 am от Бжи »



*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте, момичета!
Мънки, събирай сили и положителна енергия, че от утре ще трябва да я предаваш на малките мънкита.  :D :D
Бжи, може и сега да започнеш да мериш БТ, прави и тестове за Ову, дано да я хванете, късмет.
Лек и усмихнат ден на всички.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.

 Е това е мили дами,днеска за последно съм небременна,от утре ще съм вече бременна с момиче и момчееее  :lol: :lol: :lol:

Е хайде честит ти последен ден ! Изпии 4-5-6 бири, изпуши една...то цигара не става, ми марихуанка тогава!  :lol: Че от утре...зян.  :bighug:
Колко ще ти върнат, казаха ли ? ( че може да са три  :D )

Значи...тя Анизи  osi_7 само сини вируси ги пуска, щото юнака бил голям ( 2.400  :D ) и само сини ги разпръсквал!
Ама не става така! Аз ще внеса малинко ред ... и вече започвам само розови да ги пускам  :lol:   :pink_dust_1: амаха!

Аз не смея да се зарадвам, че имаме + тестче  :) Тихичко Честито и дано всичко е наред  :D
*
Хоооп, аз под розовите вирусчета, първааа! :D
Благодаря Раиска!
*
Ееее, изпревариха ме!
Но нищо, аз ще дебна пак  :D - хи хи за розовичките.
Исе, много се радвам, ами то дошло вече утре.


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро милички!Аз едва се излюпих ей сега.Когато съм втора смяна и спя като бебе до обяд почти.Но за това пък Чоки ни е поднесла цял поднос с кафета и няма как да не ни разбудят толкова кафенца,че и все хубави.Благодаря ти мила!

незнам как да изчисля кога е Ову... не меря БТ защото трябва от първия ден на прокървяването,но го прочетох късно  :( Тестовете от кога да ги почна?


БТ можеш да започнеш да мериш и след МЦ.А Ову тестовете в за висимост от това колко ти е цикъла.Ако е кратък-от 8 ден дори от 7 може,ако е по-дълъг-от 10,12 и т.н.Имаше някъде Денис беше побликувала една много хубава графика във връзка с тестовете.Порови във форума-ще я намериш.Най-вероятно е в нейната тема.
Момичета сега като го няма мъжо и няма сърчица да знаете каква хубава графика ми се чертае само!? Да се чудиш просто.Защо всичко ще ми бъде на ред когато не трябва?Но това е.При мен са валидни законите на Мърфи.
Хайде лек ден ви желая.
  <br />
*
Момиченца, днес засега няма зацапване вече. Не ме боли коремчето вече. Спадна леко БТ 37.05, а вчера беше 37.3, но днес я мерих около 2 часа по - рано, защото изкарах нощ в страх и се ококорих рано.
Днес ми е 28 ден, утре сутрин мисля да направя още едно тестче. Мерси, че сте с мен, продължавайте да се молите.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.