0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Смараиди, молим се за теб! Но, все пак поне се обади на лекаря, а най-добре отиди да те види - нищо, че е рано. Може да ти предпише някакъв прогестеронов препарат например. Успех!


 :balk_146: :balk_146: :balk_146: аз не съм на себе си от няколко часа,чух се с док. от всички 11 бебета са останали само 2 и то едното не е мн хубаво,немога да спра да плача,как може такава несправедливост,сега незнам дали изобщо ще останат милите ми до утре.Ако има все пак поне едничко утре в 11.30 ме викат  :( ,дано всичко е наред  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Исе, мила, дано всичко е наред и утре да си ги прибереш и двечките! А на финала: две маймунчета  :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
С теб сме!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Маймунке не се отчайвай !!!  :bighug:
Ще се молим заедно!  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Исе, с теб сме. Не плачи. Пази си силите за утре. Дано всичко да е наред с двечките.  :bighug:


*
 ААААААААА Маймунче, не така само не и със сълзи.... сега не ти трябват ще ти трябват накрая, когато ще са от радост...Ще видиш! Всички сме с тебе и те подкрепяме! Утре ще има хубави резултати,но се успокой за да ги посрещнеш с усмивки и да им дадеш сили да пораснат и да ги гушнеш!
Хайде усмихни се! Усмиииввввкиииии хайдеее гореее гореее главата !  :bighug: :crossfingers: :sbabygirl: :babyboy:



*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
ААААА стига гадости!!! Ще останат маймунчетата и не само до утре ами цял живот ще те тормозят, миличка  :bighug: С теб съм каквото и да става, мисля те и силно те прегръщам!  :bighug:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Мамунооооо, всичко ще се нареди ще видиш.Горе нослето и утре пак да се направиш красива за срещата Целувам те и сиииилно те гушкам  :bighug:

Момичета, знаете ли от няколко дена ме болят гърдите/зърната и около тях/ На какво може да се дължи това? Дали така болят при бременност?????


*

Момичета, знаете ли от няколко дена ме болят гърдите/зърната и около тях/ На какво може да се дължи това? Дали така болят при бременност?????


Мдааа, така болят  :D
Йоли, на ден по няколко пъти ти отварям графиката и много ти се радвам на сърчицата, как сте ги наредили  :lol:  пу пу . Дано болките в гърдите да са заради бременност -  :crossfingers:


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Мънки с теб съм. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и двете да оцелеят не само до утре а за цели 9 мес. Мила всичко трябва да е наред.Ще бъде.
  <br />
*
Маймунка, моля се за теб и твоите бебенца.
Йоли, хайде, късмет и на теб.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Ив дано дано дано леле как хубаво звучи....Дано всички да ни боли така и то да е точно заради бременност, а за сърчицата хихихиххихихихихихиххихихихихих ами...стараем се и дано скоро да имаме резултат.
Смараиди благодаря за пожеланието и да знаеш, че аз също се моля за теб.
« Последна редакция: Май 11, 2010, 14:58:15 pm от ioly »


*
Исенце миличко  :( и на мен ми е тъжно, но тия двечките ще са най-силните ще видиш, че всичко ще е наред и ще имаме 2 маймунчета накрая :D
Йолиииии мило, дано е това  :D :crossfingers:
Смараиди успех миличка и наистина звънни на док :)
Много прегръдки и целувки на всички и по-свежо милички, едва започва седмицата  :D
Здравейте,
надявам се да ме приемете във вашите редици
Темичката Ви е много хубава и наситена с много оптимизъм, дава надежда и усмивка.
На кратко за мен - на 23 години съм, омъжена от около 25 дни. Правим опити за бебче от декември. Януари имахме две чертички, но малко след това ми дойде. Сега сме запретнали отново ръкави и дано скоро се случи и нашето чудо.
Успех на всички   :balk_602:
*
Благодаря за подкрепата на всички!

krisstina   :welcome: в нашата тема надявам се скоро да ни зарадваш с  :bfp1:
Бъди сигурна,че тук момичетата дават всичката си подкрепа на новите,много ценни съвети по всички въпроси  :goodluck:



*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Здравейте и от мен!

Аз отдавна не съм писала, но да знаете, че всеки ден ви чета.Да ви кажа какво става при мен. Днес ми е 62 ден и още не ми е дошла вещицата.Откакто свърших дуфастона минаха 12 дни и още нищо, имам от няколко дни кафеникаво зацапване, но нищо повече.Вчера реших да направя един тест и той е ----, ама аз не си и мислех, че ще покаже друго.Док каза,че трябва да ми дойде тези дни, а пък от другия цикъл ще почвам стимулации.Айде да ми идва вече,че нямам търпение да почна новия лов.  :)

Мънки,  :crossfingers: :bighug:
07.10.2009
*
Мънки - Господ да се с теб! От все сърце ти желая успех утре - не се отчайвай точно сега - имай вяра и позитивна нагласа - тя е най-важна знаеш го! Всички те подкрепяме  :bighug:
Смараиди - късмет и на теб - потърси мнение и на лекар, както са те посъветвали вече момичетата  :crossfingers:
Криси добре дошла си в нашата Щъркелова банда  :lol: :lol: :lol:
Пауърче - дано по-бързо да се появи М и при теб и да започнеш начисто!
« Последна редакция: Май 11, 2010, 22:05:12 pm от yoanna »
*
Маймунке ,стискам палчета  :crossfingers: за утре и се моля всичко да е наред  :balk_81: Аз съм убедена ,че Господ е с теб .

  :welcome_1: krisstina .Дано скоро се прехвърлиш в другата темичка .
Успех момичета .
*
Мънки, успех утре.  :crossfingers:
Смарайди,  :crossfingers:
Спокойна нощ, момичета.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,тая сутрин май съм най-ранобудна.Ми да сложа кафето тогава
Кристина,добре си ни дошла.
Иска,УСПЕХ,много те мисля и стискам палци,имай вяра,знам че е банално но успокой се,ще се молим заедно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"