0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Сватбеният ден- скромно тържество или пищен празник?
« Отговор #60 -: Септември 23, 2010, 18:17:46 pm »
Тони ,ще чакам снимки ,т.е линк де да видя каква "невеста си била..."Всичко ще мина ок,въпреки притесненията ти сега :bighug:

*
Re: Сватбеният ден- скромно тържество или пищен празник?
« Отговор #61 -: Септември 23, 2010, 21:41:30 pm »
Тони, то не останало мила.
Аз също да ви се похваля, че в събота ние с моя любим ще ходим да си запазим дата и час за подписване. Е няма да е сватбата, която по принцип исках да имам. Но да ви кажа не съжалявам. Важното е че другото ми най-голямо желание се сбъдна. Дано всичко е наред, пу-пу.
И така нашата сватба ще се състой само в подписване и после събиране с най-близките да хапнем и да пийнем. Съвсем скромно и надявам се весело. :D

Re: Сватбеният ден- скромно тържество или пищен празник?
« Отговор #62 -: Септември 24, 2010, 11:54:25 am »
Туци, ние също само ще се подписваме, но аз ще съм с рокля и т.н. В ритуална зала ще дойдат всички приятели и колеги, а после ще обядваме само с родителите и кумовете. В събота ще отидем за 4-5 дни на планина и това ще е. След година и половина живот и най-вече здраве, искам да правим кръщене и църковен и тогава да си направим тържество с приятелите ;) Е, дано има и парички де  :lol:
*
Re: Сватбеният ден- скромно тържество или пищен празник?
« Отговор #63 -: Септември 24, 2010, 21:23:17 pm »
Е Тони, супер. То и ние сме така. Аз също ще се облека в бяла рокля и т.н. Просто няма да имаме всички тези ритуали в ресторанта. Отиваме на една кръчма както се казва и така.
Пожелавам ти много хубав ден да си изкараш и каквото си си запланувала занапред да се осъществи. :D

*
Re: Сватбеният ден- скромно тържество или пищен празник?
« Отговор #64 -: Февруари 15, 2011, 21:41:06 pm »
Аз никога не съм харесвала големите ,пищни сватби и за това реших че моята също няма да е такава.Много се радвам че успях да приготвя всичко за нея самичка и стана такава каквато я искам.Щастливото ни събитие беше преди 4м и беше прекрасно.