0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Liteto, много се радвам, че най-накрая си успяла!
Ти ми вдъхваш надежда, че и при нас ще се получи!
*
Интересно за всички който са против възрастовото  ограничение  за ин витро в наредбата.

http://mediapool.bg/show/?storyid=168632
*
nyny, това е голяма надежда, че може да отпадне възрастовото ограничение по-скоро. Аз навършвам 42 години към края на тази година.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Дано, дано отпадне, добър прецедент е използван...дано!
Толкова ме е срам да гледам колежката си...толкова по-здрава е от мен, но няма средства и това ограничение я разби...а е на 45, с редовен цикъл и овулация, но със запушени тръби ...ох, дано!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Момичета, къде си изпокрих те всички, много ни опустя темичката!
Драснете някой ред, как сте как ви се отразяват отпуските :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Момичета, къде си изпокрих те всички, много ни опустя темичката!
Драснете някой ред, как сте как ви се отразяват отпуските :P

Аз си чакам теста на 27.08. Дните се точат бавно, много горещи и ве4е си мисля да отида да прекопая градината :lol: :lol:
Морето е така близко до мен, а не мога да ходя, уж не обичам да ходя на плаж, а сега като не ми е разрешено само си мисля как да се топна във водата :)

 
Здравейте момичета!
Скрили сме се на хладничко при климатиците и в тая жега нещо ни е обхванал мързела.
Както казва Стоека дните до теста са доста тягостни. Имаш цялото време на света а не можеш да направиш почти нищо както преди.
Това наистина е доста изнервящо и досадно...
И на мен така ми се приискваше да направя това или онова - да ама не. :lol:
Стоека по-добре се откажи от идеята да копаеш градината.
Почивай си активно. :balk_125: :balk_121: :balk_123:

Velka, тук съм ама се спотайвам, нали докторите са в отпуск и ние почиваме :D
Настройвам се за хистероскопията в началото на септември.
stoeka71, стискам ти много силно палци дано е успешна процедурата.
Това е най-гадният период от цялата процедура поне за мен.
Нали знаеш забранените неща са най-сладки :D
Ако искаш поне краката си натопи, водата е разкошна :D
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Показах те се!
Стоека, аз при този си опит лежах само в деня на трансфера и следващият ден,после си се разхождах,правих приятни неща, и след 5,6 ден вече не ми беше тягостно в чакането, дните се нижеха бързо та чак ми ставаше страшно че е дошъл момента на истината.Ей го на другата седмица ще се изтърколи. Стискам палци този път да успееш.А пък разходките покрай морето вечер са доста релаксиращи, пробвай.

Къртиче, няма ли на есен да правиш трансфер на снежинки?

Фелиндра, не се притеснявай от хистерото,като при пункцията ще си поспиш малко и това е,няма да усетиш нищо.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Velka ще се пробвам разбира се, но може би през октомври.
Имам 6 замразени бластоциста. А дали като са замразени на този стадий ще преживеят размразяването и евентуално ще могат ли да се имплантират?
Не спирам да си задавам този въпрос, но намирам само противоречиви отговори.
Едни казват, че е супер че са замразени на този етап, други казват, че е трябвало на по-ранен етап, когато са на по-малко клетки.
Знам ли... :ask:
*
И аз съм тук, но само ви чета и ви стискам палци!
Аз приключих с опитите.  :(
Велка, много се радвам за твоята бременност - дано да е лека и безпроблемна до края!
Стоека, защо ти е забранено да влизаш във водата? Или изобщо имаш забрана за ходиш на плаж ли? Аз не мисля, че е необходимо чак такова пазене, освен ако ти не искаш допълнително да се застраховаш в това тежко време? Стискам ти палци! На 27-ми съпругът ми има рожден ден и няма начин да не ти е положителен теста. :wink:
Момичета, хубаво си починете сега, че през есента ви предстоят много емоции и успешни процедури!

Здравейте момичета, и аз съм от вашата група и чета редовно форума и понякога пиша. Успех на всички, които чакат тестове и на тези, които чакат бебета. Аз съм от групата на чакащите есента и вторите опити. Сигурно съм една от малкото хора, които искат лятото да свършва и да идва есента, но нямам търпение фондът да започне работа отново и пак да дойде редът ни. И аз се настройвам за хистероскопия през есента. Дано вторият път да е по-успешен, че времето и годините летят. Търпение на чакащите.
*
Душе, станахте ве4е двама от този форум, които са с рожденни дни на 27.08!!!! :P :P Да се боря за близнаци тогава :D :D

Благодаря, че както ми е нервно, малко успокоение и положителни емоции ще ми дойдат добре!
Ха така ,да раздвижим темата.Аз тъпча цяло лято на едно място,вече много се изнервих.За една хистеросалпингография ме разиграват 3 месеца,ако не се получи и на септември не се виждам. :(Гадно е когато чакаш и нещата не се подреждат ,така както ти се иска.Стоека имай търпение и ти пожелавам успешен :bfp:
еййй..появихте се значи...беше ме срам да си пиша пост след пост...

Имам голяма дилема - помагайте да взема решение, аз си пуснах в-съ и в темата на клиниката ми, ама хайде и тук

Става въпрос за нагаждане на цикъла ми към записаната дата за хистероскопия. Втори месец ще пия дуфастон от 16-тия до 26-тия ден от цикъла, така ми предписа Док. Трябва да направим хистероскопия на миомата ми на 22.09. Това беше най-първата възможност за час. Док ме предупреди, че е добре да съм в края на цикъла, още по-добре лекинко да кървя. Тук идва голямата ми дилема. Пиейки си точно по дати дуфастона, броейки по календара...мензиса ми ще изпревари с 10-тина дни датата за хистерото. Чуда се, ако не започна на 16-тия ден да пия дуфастона ,а от 23-тия, за да вляза в график за хистерото ще е ли голяма грешка от моя страна?
Не ми се иска да оставям за октомври, защото заповедта ми изтича, а и не е сигурно, че някога мога да си нагодя цикъла към графика...
Вие как бихте направили на мое място? Сигурна съм, че има някаква адски важна причина да се пие дуфастон точно от 16-тия до 26-тия ден от цикъла, но това  ми спъва плановете, а не мога да отлагам. Някой да е говорил с лекар по този въпрос?
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
еййй..появихте се значи...беше ме срам да си пиша пост след пост...

Имам голяма дилема - помагайте да взема решение, аз си пуснах в-съ и в темата на клиниката ми, ама хайде и тук

Става въпрос за нагаждане на цикъла ми към записаната дата за хистероскопия. Втори месец ще пия дуфастон от 16-тия до 26-тия ден от цикъла, така ми предписа Док. Трябва да направим хистероскопия на миомата ми на 22.09. Това беше най-първата възможност за час. Док ме предупреди, че е добре да съм в края на цикъла, още по-добре лекинко да кървя. Тук идва голямата ми дилема. Пиейки си точно по дати дуфастона, броейки по календара...мензиса ми ще изпревари с 10-тина дни датата за хистерото. Чуда се, ако не започна на 16-тия ден да пия дуфастона ,а от 23-тия, за да вляза в график за хистерото ще е ли голяма грешка от моя страна?
Не ми се иска да оставям за октомври, защото заповедта ми изтича, а и не е сигурно, че някога мога да си нагодя цикъла към графика...
Вие как бихте направили на мое място? Сигурна съм, че има някаква адски важна причина да се пие дуфастон точно от 16-тия до 26-тия ден от цикъла, но това  ми спъва плановете, а не мога да отлагам. Някой да е говорил с лекар по този въпрос?

Според мен каквото и да предприемеш трябва да се консултираш с лекар , и то не с кой да е гинеколог , а с д-р Стаменов !!!Не си прави шеги със себе си , за да не се прецакаш сама !Забрави за съвети от други момичета , защото сама знаеш , че от организъм до организъм има балкан разлика .
Надявам се не си се обидила от това , което написах , но смятам , че така е редно , а и ти самата ще си по - спокойна !
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Здравейте и от мен. Най-редовно ви чета, но не пиша защото няма с какво да се похваля. Аз продължавам да драпам.
Този месец ще правим поредната си инсеминация - третата.
Все още намаме отговор защо "не се получава" и къде да търсим причината. Мисля си, че ще трябва отново да си направя една контрола на ТАТ и МАТ, да не би там да са се влошили показателите??? Имах начален стадий на Хашимото, пиех Селен, ендокриноложката не виждаше причина за незабременяване. Освен това много момичета забременяват и си износват бебетата с Хашимото.
Но, при нас нещата не се случват.
Дайте съвет.
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Здравейте мили момичета, :lol:
и аз най накрая се престраших да се обадя отново.Нямаше а и още няма хубави новини... osi_8
Този месец направих in vitro-то,но на единадесетия ден ЧХГ-то го забих на 0,29  :oops: и днес "посрешнах" М :BangHead:

Очертаваше се кофти ден...но каква ще е ползата от тез мрачни и нещастни мисли :balk_132:


..та в този ред,без конкретни отговори за вашите въпросчета по-надолу,на всички ви изпращам поздрав и една голяяяяяма усмивка :balk_48:,защота именно тя усмивката се препоръчва като противоотрова за настроението на “потъналите гемии”.Променяйки вътрешната ни среда, тя внася промени и във външната среда и така нещата тръгват добре за нас!!!
SMILE
P.S.Уфф,май се опитах да коригирам собственото си настроение :balk_600:
*
И аз се включвам към днес-посрещащите ...

... но пък бързо искам да приема този невероятен поздрав и да върна УСМИВКА  :P

ellysot, благодаря ти  :bighug:

Поздрави и успех на всички!
Идва есен ...

Здравейте и от мен, писах веднъж, не съм от редовните, но ще кажа, че наистина усмивката, любовта и надеждата променят очите ни и възбуждат отново онази светлинка в тях и блясъка от радостта, че сме живи и здрави, че тупкат сърцата ни и че скоро ще тупне сърчице и под нашето ДАЙ БОЖЕ!!!
Чоки, аз съм с хашимото и забременях от ин-витро и износих успешно първата си бременност, просто нещата трябва да се контролират ежемесечно. Съвет не мога да ти дам, уви. Дано по-скоро се похвалиш с успех!!!
От опит знам,колкото и да е трудно, че трябва много упоритост и търпение. За 5-тте години нито за миг не съм спирала да вярвам, да се боря и да чакам своето чудо - всичко се възнаграждава.
Сега отново съм се "запътила" към ин-витро процедура, чакам одобрение от фонда, само се "притеснявам" да не би да станат близнаци този път, но какво пък - няма да "връщам ресто" я.
Пожелавам на всички ви едно прекрасно лято - и дано сбъднатите мечти и родените деца в семействата ни да са поне колкото песъчинките по плажовете!!!
 :bighug: