0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Велче, честито и от мен!
Тайничко надниквам в темата и ви следя, че 35-те ме чакат зад ъгъла :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Поздравления !!! Радвам се много , даваш надежда на всички нас :D
Велче, много се радвам за теб!
Желая ти лека и успешна бременност и най-хубавото бебе на финала!  :stroller: :sucky: :dance2:
Айде и ние след теб  :wink:
Честито Велче,
Пожелавам ти лека бременност и най- сладкото бебе .Успех мила :bighug: :bighug: :bighug:
*
Много късмет, Велче.  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Зачатие след 35 г., да си вдъхнем кураж и да дей
« Отговор #385 -: Юли 13, 2010, 20:55:07 pm »
  Поздрави,Велче! :DНаистина се вижда Богородица с Младенец.В иконогрофията при тази позиция на фигурите иконата се нарича "Богородица Пътеводителка" за разлика от варианта,в който двете фигури са с допрени личица и се казва "Умиление".Пожелавам ти Богородица да е с теб и по пътя ти нататък и да те закриля!И аз вярвам,че се случват чудеса,прегръщам те!Даваш надежда на всички нас на тази възраст! :flower:
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 15:56:02 pm от beast »

*
Момичета, чудесата се случват

Браво, Велка, еееееее голямо щастие, лека и красива  бременност и най-пухкавия финал :bori_012:
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Благодаря, ви момичета за милите пожелания!
В най скоро време да ви се връща, :P
Къртиче, къде се покри? Надявам се при вас всичко да е наред.
Утре ще се отчета пак,стискайте ми палчета всичко да ок.
New Love,и ти да се похвалиш че всичко е наред със ЦС.
Рачо,нещо и ти се покри бе човек! Драсни някой ред как са при вас нещата с Вили,до къде стигнахте?
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Велка, за съжаление аз направих точно преди седмица аборт и затова не ми се пише.
Както всичко си вървеше добре и изведнъж станаха лоши нещата...
Не ми правиха кюретаж,защото била малка бременност и ще се изчистела сама.
Но да те питам, знаеш ли колко време е нормално да ти тече след това нещо. В началото ми тече доста и със съсиреци, но сега от 4 дни само покапва и не спира съвсем.
Желая ти лека и безпроблемна бременност. Дано Богородица да те пази. Тя наистина се вижда на снимката.
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Хеееей, здравейте! :)
Отдавна не бях чела тадява и колко приятни изненади намирам! 

Всяка новина за бебче ме радва, но когато е от тази тема, радостта ми е най-малкото двойна!  :D
Angy_baby, Къртиче, Велка, от сърце ви пожелавам най-хубавите и безпроблемни 9 месеца, много радости и здраво бебче на финала!

"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Къртиче, много съжалявам!  :cry: :cry: :cry: Не знам, как съм пропуснала поста ти... Последният, който прочетох вчера, беше на Велка и сега като надникнах, ... :cry:, ...не знам какво да кажа! Надявам се, че ще се изправиш бързо след това тежко изпитание... Пожелавам ти много кураж и сили и много здраве! Пиши ни, как си...

"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Къртиче, много съжалявам мила!
Дано бързо се възстановиш физически и психически и да имаж кураж да продължиш нататък!  :balk_144: :balk_21:
Мили момичета, аз от днес стартирам по къс протокол, дано този път да имаме повече късмет!


Съжалявам,Къртиче!
Възстановявай се по-бързо и нека по-скоро те сполети щастието,но този път с успешен финал!
 deni_one,успех!Ще стискам палци.До края на месеца ако всичко е наред и аз започвам процедура!
Целувам ви момичета!!!
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Къртиче, съжалявам миличка.

Днес мина така дългоочакваният преглед, момичета толкова съм щастлива.... видяхме едно прекрасно плодно сакче.След две седмици на преглед за сърчице, дай Бог!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Къртиче :hug2:
видяхме едно прекрасно плодно сакче.След две седмици на преглед за сърчице, дай Бог!
Дай Боже!!! Нека всичко е все така прекрасно! Пази се !  :bighug:


kartiche
- дано и ние, като Велка, скоро излезем от лошите си моменти...Дано!
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 18:40:16 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Kartiche, мила, много тъжна новина. Толкова се радвахме на положителния ти тест. Надявам се бързо да се възстановиш и да последва съвсем успешен опит.
Велче, дано всичко е наред до края. Дано и останалите момичета скоро те последваме,  :crossfingers:
Дени, успешна процедура ти желая. И да не се върнеш на работа след отпуската! Ти си знаеш.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Благодаря ви момичета,
успех и на вас!  :bighug:
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Хайде Дени, зарадвай ни с хубавата новина!
Как върви процедурата?

:)  Поздрави и приятни събота и неделя!  :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Здравейте момичета,
Chandra, процедурата започна добре пък ще видим как ще е до края.
Започна с пурегон, вчера бях на преглед и доктора видя 4 фоликула отдясно - 3 по 10 мм и един 9 мм и от ляво един 10 мм. Дано да станат повече и да са хубави. Лигавицата ми беше 8-9 мм. Не знам добре ли е  :ask:
Във вторник съм пак на преглед.