0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

От снощи започнах с Декапептила. Това ще ми е първи опит.
Стискайте палци.
Стискаме къртиче! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 УСПЕХ!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Успешен старт, kartiche! Пиши как минава процедурата. Нека да е плодотворна! С теб сме! :goodluck:
*
Успешен старт, kartiche! Пиши как минава процедурата. Нека да е плодотворна! С теб сме! :goodluck:
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Успешен старт! ще ти пиша на лични :))


*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Къртиче,успешен старт и от мен! Вярвай в успеха и всичко ще е наред.
New Love, очаквай скоро да ти се обадят от фонда,като гледам ще е съвсем скоро.
Фръци ще си вземе заповедта на 20 май, но не се похвали затова пиша аз,ще и дърпаме ушите че нещо ни забрави.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Къртиче, с тебе сме! :) Стискаме много палци!
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Къртиче, успех!  yahoo_17
Аз днес си взех заповедта, ура, ура, ура! И утре ще си я нося в клиниката. И ще питам кога да се появявам на ринга.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Как така, кога с мен началото на юни, няма да ме оставиш сама да почвам яяя :lol: :lol:
Освен ако и  чандра не се включи,забравих кога се падаше същинската и стимулация :oops:
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Велче, към началото на юни ми се пада 21-я ден от цикъла, та ако екипът реши дълъг протокол и блокаж, ще да е тогава. А ти червена рокля имаш ли си?  :crazy:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Така де, на мен следващият цикъл се очаква към 7,8 юни. За червената рокля не се притеснявай имам,обаче не знам дали ще се побера в нея :lol:в краен случай ще сложа червен потник той е доста широк.Вчера доктор които ми е комшия ме попита в кой месец съм аз се разсмях и казах че още не съм почнала процедурата а шкембенцето е от последният опит.Е човека ми пожела успех, ама той ще ми слага поредния прегнил така че ще е наясно.А да си призная вече свикнах с гледката на порасналото ми шкембе.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Велче, как разрба, до кой номер са ги дали , знаеш ли?
Ох...аз нямам пак цикъл и ще почвам люкарствата...аман от мене си ....начи...

Късмет и щастие на тези в процедура!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
В бг мама момиче, писа че е получила обаждане с номер 568.. така че имай готовност ще ти се обадят скоро.Какво ще пиеш за да ти дойде цикъла?
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
д-р Стаменов каза "Дуфастон" 3х1табл. дневно 5 дни по ред, май така беше ...ще погледна утре , че сега не ми се рови в папките....ох...напрежението нараства...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Момичета, благодаря ви за подкрепата!
Дано всички ние да успеем!
Заедно да се преборим и да споделим само хубави новини накрая!
Пожелавам и на вас късмет и успех!
 :bighug: :goodluck: :babyflips:
http://www.btv.bg/news


Гласувайте на този сайт за мнението ви за възрастовото ограничение на наредба 28


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Здравейте.Моля Ви даите съвет как да постъпя?
 На 04,03,10г си занесох заповедта от фонда ,тогава ми записаха час за преглед на 13,04,10г.И така отидох както бях настроена ,че док.ще ми откаже при всичките тези опити и ще ме насочи към донорска програма,той ми вдъхна надежда ,че ще опитаме с мои яйцеклетки.Каза да запиша час на 7ден от цикъла,смятах ,пулих се в календара и записах час на 08,05,Да ама цикъла реши да си прави шеги с мен и не ми доиде ,отидох на 08,05досието ми го нямаше ,направиха ново аз оставих при тях всички видове изследвания и епикризи.Изсписаха ми дуфастон , а и съм с три кисти едната е трикамерна 5см.Казаха да запиша час на първи ден от цикъла.Е нали се сещате ,че няма как да изчисля кого ще ми дойде.Прибрах се в Бургас без час.На 17,05,МЦ рано сутринта ми дойде и аз потеглих за София без час,обадих се по тел. разбира се.Изтипосах се в клиниката около 2часа и се започна издирване на досие при секретарките.Да ама то потънало в дън земя ,няма го.В 21,30ч.влязох при док.без досие,не че имам против чакането нали съм без час.И така док.каза че кистата стой и ще трябва пункция на 10 ден.Няма как да запиша час на място все пак е 21,30ч.Ще запиша час по тел.Звъня на другия ден още рано рано казаха ми ,че док. имал грижата,.....как като нямах досие къде ще ме впише.Звънах на секретарките ,провериха никъде не съм вписана.Щели да говорят с док. и ще ми се обадят,е това обаждане го чакам от вчера,незная вече на кого да звъня и кой да питам,а 10 ден се пада на 26,05.Нали се сещате ,че ако изтърва и този месец.....а и клиниката до колкото разбирам излиза в отпуска август ,ами то срока по фонда ще ми изтече.
Дано сте ме разбрали какво искам да кажа ,че стана доста дълго.Моля ви даите съвет какво да правя?А и нямам тел. лично на док. за да говоря с него.
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Здравей Веси! Съжалявам за стреса, който е трябвало да изживееш! Много е странно, досието ти да се губи два пъти... :?  Ти какво предостави - копия от епикризи и изследвания или оригиналите?

Според мене трябва да се обадиш в клиниката още сега, да ги попиташ какво става, има ли развитие, намерен ли е картона ти, записан ли е час за пункцията... и да им досаждаш, докато се вземе някакво сигурно решение... Има ли вариант да говориш директно с лекаря?

Ти в коя клиника си? Можеш да пишеш и на момичетата, които я посещават - те сигурно знаят, кой от персонала би могъл да ти помогне най-бързо...

За останалите ти съмнения - донорска яйцеклетка или собствена, преглед на седми ден от цикъла, кисти и т.н... може би е по-добре да пуснеш отделна тема, за да може да прочетат въпроса ти и другите умни глави (Евро, Джам, Мели)...

Успех! И пиши какво е станало...

Поздрави и хубав ден!  :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Веси - вземай болничен за няколко дни и се паркирай в София...аз ще съм същата като теб и от сега си знам , че само с рогата напред...Ако си в клиниката на д-р Стаменов само това е начина иначе откога чета за някакво момиче ,дето разчита на тел. и правия път и заповедта и май, май беше изтекла почти....висяне му е майката....това е бг реалност за жалост....
От сума време чичо ми ме юрка да пускаме докум. за Канада и днес пак ми направи преса по скайп...някой знае ли нещо по-подробно...казва ми , че ин-витрата там са безплатни...някакви такива работи...офффф...незнам...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Веси - вземай болничен за няколко дни и се паркирай в София...аз ще съм същата като теб и от сега си знам , че само с рогата напред...Ако си в клиниката на д-р Стаменов само това е начина иначе откога чета за някакво момиче ,дето разчита на тел. и правия път и заповедта и май, май беше изтекла почти....висяне му е майката....това е бг реалност за жалост....
От сума време чичо ми ме юрка да пускаме докум. за Канада и днес пак ми направи преса по скайп...някой знае ли нещо по-подробно...казва ми , че ин-витрата там са безплатни...някакви такива работи...офффф...незнам...
Е , дали не е нужно да си техен гражданин все пак ... едва ли отивам от България в Канада и хоп правят ми безплатно инвитро ... Не знам дано се включат запознати момичета,защото и на мен ми стана интересно това !