0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Роско, ако не ти е проблем, би ли споделила какъв точно е бил проблемът при вас?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Какви са тези чудодейни билки дайте малко инфо!
Здравей Роско и привет на всички!Роско честито и лека бременност.Можеш ли да споделиш с нас аптеката РОЗМАРИН ЦД ли е?Една позната ми каза за нея,но аз не обърнах внимание,от време на време се изнервям,все някой да ме праща някъде.Докато четях твоя пост си спомних за нея и даже извадих адреса:ул.Феликс Каниц 4.Ще ти бъда благодарна ако споделиш с нас! :balk_602: :thankyousign:
« Последна редакция: Май 08, 2010, 17:35:38 pm от desinka71 »


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

         Здравейте отново момичета,

   Радвам се,че се радвате заедно с мен и това ме прави още по щастлива.

   rtfrtf - проблема при нас е, че няма проблем - неустановен стерилитет по този параграф кандидатствахме и във фонда.Но това не пречи от 2006, а по-целенасочено от 2008 в АРТ клиника нищо да не се получава.Даже съм си мислила дали не е по-добре едва ли не да има нещо и да знам,че заради това нещо не става.Повярвайте, терзанията ми не са били по-малки.
   desinka71 - да това е аптеката, това е адреса.Жената се казва Цонка Даскалова.Четох в една от темите- лек от природата или хомеопатия имаше писания за нея.Някое от момичетата се беше издразнило,че някъде била споменала,че е помогнала на над 300 семейства и тя го тълкува като един вид реклама.Изчетох много неща за и против билките и като се срещнах с нея просто повярвах.За себе си реших,че няма какво да губя,признавам си ,че се хванах като удавник за сламка.С голямо усърдие варях и пиех всеки ден, а по принцип съм доста непостоянна и всякакъв ентусиазъм бързо ми минава.Всеки има право на избор и сам решава.
   Ако имате още въпроси готова съм да отговарям.
   УСПЕХ МОМИЧЕТА СЪС ИЛИ БЕЗ БИЛКИ !!!!!!!!!!!

Здравейте,преди малко си премерих температурата и е37,1.Някоя от вас имал ли е подобен случай и от какво може да се покачи.Говорех с лекарката-тя ме каза ако се вдигне повече да изпия 1парацетамол.
*
Биско, пази се, наблюдавай се и изпълнявай препоръките на док.
Вероятно си настинала, бързо се възстановявай yahoo_17
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Зачатие след 35 г., да си вдъхнем кураж и да дей
« Отговор #186 -: Май 08, 2010, 21:32:00 pm »
Здравейте,преди малко си премерих температурата и е37,1.Някоя от вас имал ли е подобен случай и от какво може да се покачи.Говорех с лекарката-тя ме каза ако се вдигне повече да изпия 1парацетамол.

Биско, ако си слагаш утрогестан или друг прогестеронов прапарат може Т да ти е от него, не се притеснявай.
37.1 не е висока спепен Т.
Спокойно, всичко ще бъде наред  :)
« Последна редакция: Май 08, 2010, 22:44:34 pm от ivetod »
Мацки, днес бях на видео и док видя, че съм излюпила още две фоликулчета, та вече станаха около 10-11. Това вече е по-добра бройчица  :lol: Дано да продължават така.
Та във вторник пак съм на преглед и ако всичко е ок - 13.05 - пункция!
 :bighug: на всички
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Та във вторник пак съм на преглед и ако всичко е ок - 13.05 - пункция!

Патяс, стискам ти палци  :crossfingers: :goodluck:
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Рatyas, добре вървят нещата, нека завършат с една хубава бременност и сладко вързопче (може и две ;)) на финала... :D Ще стискам палчета непрестанно...  yahoo_17

« Последна редакция: Май 11, 2010, 11:11:57 am от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Благодаря момичета,
Определено ще ми трябва вашата безценна помощ  :grouphug:

До скоро  и успех на всички :D
Привет момичета.Нещо започна да ми става неспокойно.На 19.05 имам час за хистероскопия.Записах го преди 1 месец.Трябваше да имам цикъл на 10.05.Нямам никакви сиптоми.Ако не дойде и утре часа ми се проваля.Какво да правя?


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

В крайна сметка:много шум за нищо.Днес след тичане до клиниката и консултация с прекрасната д-р Персенска цикъл има и датата остава 19.05!Стискайте палци!!! :wink:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
В крайна сметка:много шум за нищо.Днес след тичане до клиниката и консултация с прекрасната д-р Персенска цикъл има и датата остава 19.05!Стискайте палци!!! :wink:

Бъди сигурна. Ще чакаме да се отчетеш с най-добрия резултат  :crossfingers:
Здравейте, момичета, в такава каша се забърках... направо не мога да повярвам. На 17 април ми беше трансфера, а на 3 май ми дойде цикъла. Реших, че опита ми е бил неуспешен и спрях всички лекарства. На всичко отгоре развих страхова невроза (от медикаментите според психиатъра ми) и започнах да пия лекарства за неврозата. Днес си пуснах кръвен тест, тъй като нещо се усъмних и резултата е ЧХГ-1279.Направо не мога да повярвам. Имам и слабо кървене. Чувствам се като в небрано лозе, все още не мога да се зарадвам. Притеснявам се, че хапчетата, които пия за неврозата не са подходящи за бременни, а и това кървене не е нормално.
*
Mandolinka,

Дано всичко е наред. Плътно до лекаря и изпълнявай каквото ти каже.
При толкова ранна бременност според мен няма проблем, че си пила лекарства, не се притеснявай.
Чакаме хубави новини! :crossfingers:  yahoo_17
*
Mandolinka,иди веднага на преглед!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за хубави новини!
Mandolinka,
Стискам палци и дано всичко е наред.
Но както казват Chares и Snegina - задължително да те следят докторите!
Чакаме добрита новина  :wink:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Мацки, утре ми е пункцията. Ха да видим какви съм ти свършила през последните дни ... Дано да е добър уружая  :wink:

*
Мацки, утре ми е пункцията. Ха да видим какви съм ти свършила през последните дни ... Дано да е добър уружая  :wink:

Успех  :crossfingers: yahoo_17
*
Patyas , :crossfingers: за добър "урожай" и най-вече от него хууубав резултат  :bori_007: :bori_004: