0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Fertility Europe - среща във Виена
« -: Март 23, 2010, 23:10:56 pm »
Дони (cygnus) ще представи Сдружение Зачатие на срещата на асоциациите членове и кандидат-членове на Fertility Europe на 25-26 март във Виена с основна темa - обмeна на опит между Европейските пациентски организации на хората, срещащи трудности при забременяването. Ще представи нашето сдружение, дейността му и постигнатото от нас през годините и ще сподели опит и идеи с другите организации като нас в Европа. Подготвили сме презентация за дейността на Зачатие, включително и за този сайт. Изготвена е и специална брошура на английски с най-важната информация за дейността и постиженията ни.

Дони, ти си нашата гордост, сигурна съм, че ще се справиш блестящо!
Пожелавам ти да си много спокойна, уверена и да си изкараш страхотно!
Чакаме снимки и стискаме палци :)
« Последна редакция: Март 29, 2010, 16:14:02 pm от ultra »


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #1 -: Март 23, 2010, 23:15:52 pm »
Мисля, че като основоположник на сайта, сдружението и голяма част от постигнатото до тук, Дони беше най-точния човек да ни представи.
Дони, сигурна съм, че всичко ще премине страхотно, Зачатие е твое дете и няма начин да не го покажеш на хората в най-прекрасни нюанси.
Успех и горе главата, ти можеш и ще им скриеш шапката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #2 -: Март 23, 2010, 23:35:32 pm »
Успех! Гордеем се с теб


*
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #3 -: Март 24, 2010, 00:30:15 am »
Ани, Мини, Джиджи, благодаря ви за гласуваното доверие и пожеланията. :bighug:

Още когато създавахме сдружение Зачатие едно от големите ни желания и мечти бяха да си сътрудничим с организации от други страни за обмяна на опит и партньорство. Преди няколко месеца получихме покана да станем членове и с желание и радост кандидатсваме за това. Благодаримот сърце на колегите си от Fertility Europe и на специалистите от ESHRE, които са партньори и съорганизатори на събитието. От сърце се надявам скоро да станем част от семейството на Fertility Europe. На срещата ще присъстват преставители на 27 европейски пациентски организации на семейства с репродуктивни проблеми. От тях 13 вече са ефективни членове на асоциацията – Белгия, Чешката република, Финландия, Израел, Италия, Холандия, Норвегия, Словакия, Швейцария, Англия, а  14 са като нас кандидат членове – Австрия, България, Франция, Гърция, Унгария, Исландия, Латвия, Полша, Румъния, Швеция и Испания. Изключително вълнуващо би било да споделиш опит с хора като теб, борещи се с репродуктивни проблеми, помагащи  и борещи се за правата на хората с като тях. Огромно щастие и гордост е за нас, че благодарение на усилията на всички вас през изминалите 6 години -  вече ще можем не просто да почерпим опит от своите европейски приятели, но и да споделим своя с тях и да предложим своето партньорство.
Ще имаме възможност в рамките на 5 минутна презентация да представим Сдружение Зачатие, структура, дейност, постижения, текущи задачи и основни цели.
Получихме възможност да повдигнем тема в сесията за обмен на опит, която ще се състои в първия ден на срещата ще поставим въпросът за възрастовите ограничения за ин витро според законодателствата в различните страни. Тази дискусия би ни била в помощ за организираната кръгла маса на 30 март за промени в законодателната уредба по отношение на асистираната репродукция. В същата тази сесия ще можем да споделим и своя опит,  какво и как сме успели да постигнем.

Няма да крия колко срашно много се вълнувам, даже още повече, като видях, че има пусната тема по въпроса. Надявам се от сърце тази първа среща да бъде началото на едно успешно и пълноценно сътрудничество в подкрепа на всички нас и на момичетата като нас от цяла Европа, които мечтаят и се борят да станат майки.
Веднага като се върна ще разкажа как е протекла срещата, какви въпроси са се дискутирали, какви проблеми срещат хората в другите страни, как ги решават. Разбира се надявам се да има и достатъчно снимки :)
« Последна редакция: Март 24, 2010, 02:11:50 am от cygnus »
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #4 -: Март 24, 2010, 05:48:36 am »
 :youwoman:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #5 -: Март 24, 2010, 07:28:32 am »
:flower: Дони!
Пожелавам ти успех в които не се съмнявам!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #6 -: Март 24, 2010, 07:39:55 am »
Успех, Дони! Ще се справиш! С теб сме! :goodluck:
*
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #7 -: Март 24, 2010, 07:40:28 am »
Успех, Дони! Знам, че ще се справиш блестящо.
     
*
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #8 -: Март 24, 2010, 07:45:43 am »
Дони, успех и от мен!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #9 -: Март 24, 2010, 07:47:19 am »
Успех и от мен  :flower:
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #10 -: Март 24, 2010, 08:08:00 am »
Много успех, Дони  osi_9

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #11 -: Март 24, 2010, 08:21:05 am »
Познавайки те колко всеотдайна си за каузата Зачатие, не се съмнявам изобщо в успеха и доброто представяне.
Попътен вятър Дони.
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #12 -: Март 24, 2010, 08:53:50 am »
Дони, благодаря!
Благодаря за всичко което правите, момичета.
Всички ние, толкова погълнати от проблемите, стремежите и желанията си, толкова често само негодуваме и търсим помощ...
Благодарна съм, че ви има. Благодарна съм за борбата която водите.
Дони, желая ти много успех!

*
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #13 -: Март 24, 2010, 09:04:12 am »
Успех и от мен! :youwoman:

Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #14 -: Март 24, 2010, 09:06:29 am »
Успех Дони! Сигурна съм, че ще се представиш блестящо!
[/url][/url]
*
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #15 -: Март 24, 2010, 09:23:20 am »
Дони, знам колко много се вълнуваш! Прегръщам те!
Никой от нас не се съмнява, че ще се справиш чудесно.
*
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #16 -: Март 24, 2010, 09:25:44 am »
Успех, Дони! Когато нещо се прави с много любов, няма начин и резултатите да не са добри! :D
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #17 -: Март 24, 2010, 09:30:46 am »
Дони успех мила сигурна съм че ще се справиш!
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #18 -: Март 24, 2010, 09:33:35 am »
Дони! :bighug:
*
Re: Дони, успех ти желаем!
« Отговор #19 -: Март 24, 2010, 09:35:30 am »
Ще ги разбиеш, аз съм сигурна :D
айде довечера ще те надъхам :wink: