0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #60 -: Март 13, 2010, 14:17:32 pm »
Много са сладки дрешките.Да си ги носят със здраве.За обща поръчка може да се включа, но по-натам, че съм леко суеверна.
Тия дни такова четене направих, че все едно уча за висшУ.
Последно четох за промо-кодовете.Това си е направо висш пилотаж за мен  :lol:Нищо не разбрах, отивам пак да чета. :balk_119:
« Последна редакция: Март 13, 2010, 14:20:01 pm от ketti »
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #61 -: Март 13, 2010, 14:18:49 pm »
Мисля, че МиС вече нямат доставка до тук.
Относно картите аз съм  извадила виза електрон от ДСК, пощенска и райфазен. И с трите пазарувам съответно там където може де. Но да си призная, че Мини върши черната работа. :lol: :lol:
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #62 -: Март 13, 2010, 14:26:40 pm »
Снежина, ужасно е скъпо с Еконт. Аз вече и за обикновени пратки в София ги избягвам. Трябваше едно момче да ми прати книга с наложен платеж. Еми доставката в рамките на София ми се връзваше колкото книгата.

А пазаруването от Маркс енд Спенсър го направиха много сложно, по телефона се поръчва и то срещу 15 паунда до БГ. Та и тук е по-добре да си платиш с кредитна карта и го пращаш на английския адрес на една от фирмите. Аз така мисля да направя.

*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #63 -: Март 13, 2010, 15:26:31 pm »
До момичетата с регистрация в НЕКСТ - при регистриране ми иска валиден тел. номер, който не може да е български (не го приема). С какъв тел сте се регистрирали?
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #64 -: Март 13, 2010, 15:28:39 pm »
Аз не съм се регистрирала, защото те нито имат доставка до Бг, нито приемат наши карти. Поръчвам през фирма. Давам им артикула, номер, те поръчват и доставят до вкъщи.
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #65 -: Март 13, 2010, 15:33:35 pm »
Аз не съм се регистрирала, защото те нито имат доставка до Бг, нито приемат наши карти. Поръчвам през фирма. Давам им артикула, номер, те поръчват и доставят до вкъщи.
Благодаря, sia.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #66 -: Март 13, 2010, 16:16:36 pm »
Sia, ти през коя фирма поръчваш, да се "пренастроя"?
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #67 -: Март 13, 2010, 17:00:13 pm »
Аз не съм се регистрирала, защото те нито имат доставка до Бг, нито приемат наши карти. Поръчвам през фирма. Давам им артикула, номер, те поръчват и доставят до вкъщи.
Аз също харесвам НЕКСТ, май ще избера Алмуз като посредник, но нещо техния сайт не ми е ясен- не намирам как да ги ползвам. Би ли споделила, Сия, ти кой посредник ползваш и как се процедира?                                                                                                                      Всъщност току що отворих  http://www.gabco.org/prices.html  и се оказа, че много добре са обяснили как става всичко хората от посредническата фирма. Май няма да са Алмуз.
« Последна редакция: Март 13, 2010, 17:07:25 pm от mari-al »
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #68 -: Март 13, 2010, 17:07:25 pm »
А тези 8-7% за посредничество не се ли плащат?

далеч съм от мисълта да споря с теб, разумни хора сме и всеки има глава на раменете си
Аси, МиС поръчвам на английски адрес- на Гив Транспорт или Габко, плащам с АМекс на Пощенска банка, до сега нямам никакви проблеми с този сайт.
Аз пък Некст хич и не ги харесвам, направо се чудя каква е тази истерия около техните дрехи, по-скъпи са им нещата от на МиС и Адамс, а далеч не по-качествени. Поръчах миналото лято за проба някой нещица, еми ако си харесам по другите сайтове неща, които да купя предпочитам така. Другото предимство на пазаруването в сайтове, приемащи наши карти е, че можеш да се вредиш за намаления, а в Некст това е трудно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #69 -: Март 13, 2010, 18:59:19 pm »
Аз съм изпиуснала темата тия дни.
Кети, Мини ти е отговорила как се поръчва чрез посредник.
Аз си харесвам артикулите, заявявам ги на фирмата посредник и плащам в зависимост от условията им, но плащам директно на фирмата. На мен 7 бодита на Мадъркеър, с доставка и процента за посредника от обща поръчка с друга мама ми излезоха 4.35 на боди, а качеството на памука е страхотно! Та аз си поръчавам с фирма посредник :)
[/url][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #70 -: Март 14, 2010, 08:08:05 am »
Мадъркеър доставят до България по принцип, приемат и наши карти.
Почти безмислено е да ги минавате през посредник. Иначе и техните дрехи са хубави, но на Стефания едни потници вземах миналия месец- единия от трите на 2-3 пранета и взеха да му изтърват шевовете, потниците на Некст пък им се извъртяха ръбовете- сега единия отива към пъпа на детето, другия към гръбначния стълб, вместо да са по линията на подмишницата  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #71 -: Март 14, 2010, 09:15:01 am »
потниците на Некст пък им се извъртяха ръбовете- сега единия отива към пъпа на детето, другия към гръбначния стълб, вместо да са по линията на подмишницата  :D
има нещо такова...като гладя се опитвам да ги поизпъна, но не се получи ...
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #72 -: Март 14, 2010, 09:45:05 am »
Мадъркеър доставят до България по принцип, приемат и наши карти.
Почти безмислено е да ги минавате през посредник.
Mini,а колко им е доставката до БГ и има ли вероятност да излезне по-евтино от ползване на посредник?
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #73 -: Март 14, 2010, 11:33:56 am »
Мини, аз определено им харесвам дрешките на Некст. Сега съм харесала неща от лятната им колекция, ама по-натам ще поръчвам.

Аз за Некст ползвах Риминикидс, но вече се прехвърлих на софийските фирми. Утре отивам да си взема гуменките от Гивтранспорт. Има опция да ми го дакарат до вкъщи, ама ще се разходя до там, транспорта излезе повече от гуменките.
Принципно, за такива малки пратки с Габко е по-изгодно, ама аз съм без кола и техния офис ми е крайно неудобен. А така утре хем ще се разходя из центъра, хем ще хвърля едно око на новата колекция на Маркс енд спенсър в Мола. :wink:

Мини, имам конкретен въпрос относно бельото на Маркс енд спенсър - ще се учим вече на гърне и ще захвърляме памперсите. И се колебая какъв размер да взема. Първоначално си мислех да взема 1.5-2,ама сега като че ли клоня към 2-3. Александра е 11 кг., ама на ръст го докарва 95-96 см та се притеснявам да не са и малки по-малкия размер. Знам че ти отдавна купуваш от там и ще ми помогне твоето мнение.
« Последна редакция: Март 14, 2010, 11:35:40 am от sia »
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #74 -: Март 14, 2010, 11:41:02 am »
Sia, посмятах малко и определено цените на Гивтр. и другите посочени посредници са по-ниски от тези на Еконт. До сега не бях се интересувала от други куриери освен Еконт.
Доколкото разбирам обаче Гив доставят само до София?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #75 -: Март 14, 2010, 11:49:25 am »
Мини, имам конкретен въпрос относно бельото на Маркс енд спенсър - ще се учим вече на гърне и ще захвърляме памперсите. И се колебая какъв размер да взема. Първоначално си мислех да взема 1.5-2,ама сега като че ли клоня към 2-3. Александра е 11 кг., ама на ръст го докарва 95-96 см та се притеснявам да не са и малки по-малкия размер. Знам че ти отдавна купуваш от там и ще ми помогне твоето мнение.

Определено 1,5-2, първото бельо на Стефи от там е с размер 2-3 години, още й стават, а тя е 16 кг- е, доста са опънати по нея, но мисля, че за твоята фина мацка е по-добре по-малкия размер. Стефи лятото беше около 14,500, от тогава ги има. Специално за бикинките мисля точен размер се взема, все пак не са като потниците и там играе наистина дупето, а не височината.
Мадъркеър поръчвах веднъж, на английски адрес с моя карта платих и после транспорта до тук- определено това е най-евтиния вариант, иначе плащаш и процент, и доставка, и куриер. Доставката до тук им е множко 24 паунда и да речем под 4 момичета ако сте идва много да си поръчвате така, но пък ако се комбинирате и сте от София по 6 паунда на човек с опция доставка до дома си е супер.
Снежина- Гив предлагат и опция да ти ги пращат по пощата, или поне на мен последната ми поръчка така предложи Весела, избираш си което ти е по-удобно. Габко също мисля предлагат и по пощата да изпращат.
« Последна редакция: Март 14, 2010, 11:51:10 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #76 -: Март 14, 2010, 12:08:53 pm »
Мини, мерси :balk_5:
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #77 -: Март 15, 2010, 12:49:43 pm »
Сега например съм си харесала машина за сирене и кисело мляко за 24,50 евра.
Дай линк да я видим.
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #78 -: Март 15, 2010, 21:14:47 pm »
Сега например съм си харесала машина за сирене и кисело мляко за 24,50 евра.
Дай линк да я видим.

http://www.laredoute.fr/vente-fromagere.aspx?productid=324175099&documentid=207610&categoryid=68587423&pos=7_n_n&numberpage=1

[/url]
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #79 -: Март 15, 2010, 22:01:43 pm »
Сега например съм си харесала машина за сирене и кисело мляко за 24,50 евра.
Дай линк да я видим.

http://www.laredoute.fr/vente-fromagere.aspx?productid=324175099&documentid=207610&categoryid=68587423&pos=7_n_n&numberpage=1


И аз днес я гледах същата, но се намали до 24.99 евро.Чудя се дали да я поръчам.Ти имаш ли някакви отзвуци за нея.