0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #100 -: Март 20, 2010, 23:44:33 pm »
assya_g, видях че си взела някои неща от ASDA.Отговарят ли размерите на възрастта, за която ги дават?
Габко не приемат поръчки от 15 март.А на сайта на Алезар пише, че поръчките трябва да са над 30 паунда.Всички посредници ли така процедрат?Сега видях, че и те не приемат.
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #101 -: Март 21, 2010, 08:40:10 am »
Elfita, аз ако поръчам мисля да се ориентирам към Марина транс, не знам каква е причината другите посредници да са променили така дейноста си.
*

    assya_g

  • ***
  • 168
  • мама на нинджи
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #102 -: Март 21, 2010, 14:58:17 pm »
assya_g, видях че си взела някои неща от ASDA.Отговарят ли размерите на възрастта, за която ги дават?
Ми ние сме малко маломерни - Васко е 11кг, а Сиси още няма 10, та са ни и малко големи даже. Като цяло си отговарят, да.
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #103 -: Март 21, 2010, 16:08:25 pm »
И ние не сме от едрите - 9 кг. сме,но се е случвало да купя някои дрешки леко умалени като размер и не успяваме да си ги поносим.
Elfita, аз ако поръчам мисля да се ориентирам към Марина транс, не знам каква е причината другите посредници да са променили така дейноста си.
 
Тях съм ги пропуснала нещо.
« Последна редакция: Март 21, 2010, 16:15:54 pm от _Elfita_ »
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #104 -: Март 21, 2010, 17:47:55 pm »
И на Некст си отговарят на ръст, според мен. Но е естествено, че на слабите деца ще са им по-широки дрешките. Панталоните имат възможност за стягане в талията, но панталоните и долнищата нямат. Моята дъщеря има една пола от Некст 1,5-2, която чака своя ред, защото и е широка, а няма как да се стегне. Ама Александра не е критерий, щото е 11 кг. на 2 години и половина. Иначе на високчина всичко и е ок.
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #105 -: Март 23, 2010, 18:44:46 pm »
И според мен на азда горе-долу си отговарят, макар че аз взимам по-голямо.
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #106 -: Март 23, 2010, 19:44:56 pm »
Аз да попитам. Може да е малко тъп въпроса  :oops: От щатите как мога да поръчам при положение че няма доставка до БГ? Там има ли такива посредници?


*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #107 -: Март 24, 2010, 08:17:34 am »
Аз да попитам. Може да е малко тъп въпроса  :oops: От щатите как мога да поръчам при положение че няма доставка до БГ? Там има ли такива посредници?
Джиджи, за тези бях чела, че доставят от Щатите, но им се обади или им пиши пак за уточнение и цени.

http://www.donesimi.com/index.php
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #108 -: Март 24, 2010, 09:42:36 am »
Благодаря, ketti!


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #109 -: Март 24, 2010, 13:45:11 pm »
Ето и един сайт за витамини, минерални ... хранителни добавки.
http://www.iherb.com/
При поръчка над 60$ - получавате БД и 5% намаление
Ако някой реши може да използва моя код за намаление: YUL919 - дава 5%отстъпка.
Или, ако поръчате над 60$  и кода - хващате 10% и БД.
« Последна редакция: Март 24, 2010, 13:47:34 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #110 -: Март 25, 2010, 10:00:12 am »
От Америка май в мамата пазареха с Ломбарт. но не знам подробностти.
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #111 -: Март 25, 2010, 10:14:31 am »
За протокола... от donesimi.com ме препратиха за доставки от щатите на shipito.bg


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #112 -: Март 25, 2010, 10:44:35 am »
От Америка май в мамата пазареха с Ломбарт. но не знам подробностти.
Пазарувам от амер. сайтове, които не доставят до БГ и ползвам   Ломбард, но понякога излиза доста скъпо: Шипинг /САЩ/+ 30%+ 6$/кг.
Напр. за 1 маратонки 20$- плащам 42$ /ако има шипинг САЩ 7$/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #113 -: Март 25, 2010, 16:16:17 pm »
Аз да попитам. Може да е малко тъп въпроса  :oops: От щатите как мога да поръчам при положение че няма доставка до БГ? Там има ли такива посредници?

Тази фирма служи като посредник: http://bgshopper.com/
Купува избраните стоки и ги праща по пощата до България срещу такса.

Нека е ясно, че семейството, което предлага тази услуга, са мои приятели - не желая да правя реклама, само да предоставя информация. Дано е полезна.

Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #114 -: Март 25, 2010, 18:16:33 pm »
Нека е ясно, че семейството, което предлага тази услуга, са мои приятели - не желая да правя реклама, само да предоставя информация. Дано е полезна.

Е, значи гарантираш за тях ;)


*
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #115 -: Март 25, 2010, 20:58:05 pm »
Нека е ясно, че семейството, което предлага тази услуга, са мои приятели - не желая да правя реклама, само да предоставя информация. Дано е полезна.

Е, значи гарантираш за тях ;)

Бих казала, че не са мошеници, и че услугата е реална. Оттам насетне всеки да прецени според общуването и обслужването.

Споделяли са, че на митницата в България на хората им се налага да плащат по правила разни, особено извън София.

Шарен свят е това, а в Америка цените са ниски, така че сред покупките, които са пращали, е имало от спално бельо през китари до джанти за кола.

Това беше момичето, което планираше да забременее за 2-3 месеца. Аз й обяснявах снизходително как не става баш така тая работа като концерт по желание. Накрая тя забременя от първия опит в първия месец. Много още ще се уча да не давам акъл...
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #116 -: Март 26, 2010, 08:47:09 am »
Благодаря за информацията, цигуларче.


Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #117 -: Март 28, 2010, 15:32:54 pm »
Момичета, четох, четох и пак не всичко ми стана ясно... Имам два въпроса:

1) някой поръчвал ли е стоки с доставка от donesimi.com?
2) в amazon.co.uk и amazon.com само с кредитни карти ли може да се плати? Имам три дебитни, но четох в amazon.co.uk, че дебитните трябва да US-based (моите определено не са). От коя банка ми препоръчвате да извадя кредитна карта?

Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #118 -: Март 28, 2010, 21:53:58 pm »
lemon, аз преди 2 седмици си купих разни неща от amazon.co.uk с българска дебитна карта, ВИЗА от Прокредитбанк. Още не съм ги получила, май има някакъв проблем с доставките от амазон напоследък, много клиенти се оплакват от забавяне.
На въпрос 1 не мога да ти отоворя, не съм и ползвала.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Как да пазаруваме от чужди сайтове
« Отговор #119 -: Март 28, 2010, 22:02:23 pm »
имаме две кредитни- Виза и АМЕКС на Пощенска
никога не съм имала проблем с тях в нито един сайт, който приема издадени в България кредитни карти
освен това можеш да регистрираш всяка карта в Пейпал и да я ползваш в сайтове, които приемат това плащане
този сайт не съм го ползвала, но ми се струва скъпо, ако правилно съм схванала схемата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит