0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #300 -: Март 06, 2012, 09:34:45 am »
Здравейте милички,
днес ми е 13-ти ден от трансфера и преди малко се престраших и препишках един Шуър чек и след няколко минути се появи  :bfp:(втората чертичка е много бледичка).
Иначе, имам постоянно ПМС, главоболие, гърдите бяха спряли да ме болят, но от два дни пак започнаха.
Утре ще пусна кръвен тест, аз съм от Бургас и се чудя къде, мисля да го пусна в "Лина". Надявам се много на добър резултат.
Еми, pvg, стискам палци и за Вас и за себе си.


Супер Мерка, много се радвам, дано се успокоиш малко.Ще видиш, че ще стане. Стискам палци и на другите момичета, Опти, Еми - дано това да е нашият опит.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #301 -: Март 06, 2012, 14:50:30 pm »
Браво Мерка и от мен. Стескам палци за едно тлъсто ЧХГ.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #302 -: Март 07, 2012, 08:48:36 am »
Опти, Еми - дано това да е нашият опит.

Дано pvg . Нека Баба Марта бъде щедра към всички и донесе много  stork-girl stork-boy. От известно време една песничка ми се върти в главата:

"Ако до всяко добро същество
застане поне още едно,
ех, ще започне такъв живот,
че само си викам "Дано".

Ако към тия две същества,
прибавиш и още две,
ти знаеш ли колко прави това?
Най-малко хиляда и две.

Дано, дано, дано, дано, дано, дано,
до всяко добро същество застане поне още едно,
тогава, тогава, предвиждам такъв живот,
че само си викам "Дано".

Тогава престава да те е страх
и от страха те е срам,
щом има някой с теб, с мен и с тях,
щом няма никой сам.

Щом ти е трудно не се колебай,
не страдай току-така,
ела приятел и лапата дай,
аз ще ти дам ръка."

emilia_k с теб сме само с един ден разлика, така че остава да чакаме заедно.  :crossfingers: :goodluck:
« Последна редакция: Март 07, 2012, 08:51:32 am от OPTI »
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #303 -: Март 07, 2012, 20:27:54 pm »
Ще си чакаме,мила.Дано и после съвети за бебетата да си даваме.Успех на всички,стискам палци за всяка от нас.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #304 -: Март 08, 2012, 09:11:50 am »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДАМИ и бъдещи МАМИ
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #305 -: Март 08, 2012, 10:01:01 am »
 Честити празник момичета, Честит празник и на теб ОПТИ - борбено момиче, дано догодина всички да се горди мами на малки, сладки и пухкави бебета.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #306 -: Март 08, 2012, 18:27:38 pm »
Честит празник,мили момичета!Пожелавам Ви Баба Марта и 8 март да ни донесат по една,две снежинки този месец:)Как сте след трансфера,какво правите?При мен толкова работа има и ме чака,и хем искам да работя,хем се чувствам гузна,че ако не стане,защо е трябвало да работя.Тази седмица съм си вкъщи,ама другата май ще поработя.Карате ли кола след трасфера,аз и Др. Персенска попитах,каза ,че може,ама исками се да знам,че и някой друг кара освен мен.Пожелвам Ви да сте много обичани и желани,както досега от нашите мили половинки,които са неотлъчно до нас във всеки един миг по трудния път,който извървяваме.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #307 -: Март 08, 2012, 19:14:10 pm »
Карате ли кола след трасфера
Аз си ходя на работа, а това е свързано със шофиране. Миналият път си бях взела отпуск и лежах вкъщи цяла седмица - резулататът отрицателен. сега реших да си ходя на работа. док каза че не е проблем. Важното е да не се натоварваме физически, без тежки работи и така. Работата ми не е тежка, а и съм във фирмата от 10 до 15ч, след което си почивам вкъщи. както казват сестрите в клиниката "ембрионите няма да изпаднат". Така че ако няма някакъв проблем, не трябва да променяме коренно живота си. просто да сме малко по-предпазливи.
 :goodluck: на всички.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #308 -: Март 08, 2012, 19:29:12 pm »
Карате ли кола след трасфера
Аз си ходя на работа, а това е свързано със шофиране. Миналият път си бях взела отпуск и лежах вкъщи цяла седмица - резулататът отрицателен. сега реших да си ходя на работа. док каза че не е проблем. Важното е да не се натоварваме физически, без тежки работи и така. Работата ми не е тежка, а и съм във фирмата от 10 до 15ч, след което си почивам вкъщи. както казват сестрите в клиниката "ембрионите няма да изпаднат". Така че ако няма някакъв проблем, не трябва да променяме коренно живота си. просто да сме малко по-предпазливи.
 :goodluck: на всички.
При мен се налага взимането на отпуск, но работата ми е такава че е свъзана с много тичане, стрес, а и съм заобиколена с много хора, така че нямам избор. Ако бях на бюро бих ходила. Иначе шофирането според мен не е проблем, при първия ми опит преди 2 години, шофирах, разхождах се, виждах се с много познати и опита беше успешен. Пред Нова година пак правих опит, тогава си стоях в къщи защото времето беше отвратително и луднах. Теста беше положителен, но с ниско ЧХГ и нещата приключиха много бързо. Сега ще си почивам, разхождам, и забавлявам.. дай боже да имам успех. Стискам ви палци момичета!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #309 -: Март 09, 2012, 08:50:17 am »
дай боже да имам успех. Стискам ви палци момичета!
:goodluck: :crossfingers: elena665 с теб сме  :bighug:
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #310 -: Март 09, 2012, 11:56:05 am »
Стискам палци на всички за положителен резултат и добро развитие след това!!!!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #311 -: Март 11, 2012, 22:38:48 pm »
Merka2ks, направи ли вече кръвен тест, че очаквам да ни зарадваш. 
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #312 -: Март 13, 2012, 18:27:01 pm »
Ехооо,снежковци никой не пише тези дни.Как сте след трасфера?Мен днес ме свива корема все рдно ще ми идва,оххх не остана много ,ама не е и хич малко,днес ми 8 ден.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #313 -: Март 13, 2012, 19:06:29 pm »
Ехооо,снежковци никой не пише тези дни.Как сте след трасфера?Мен днес ме свива корема все рдно ще ми идва,оххх не остана много ,ама не е и хич малко,днес ми 8 ден.
Так е emilia_k не остана. Още мъничко търпение само.
На мен ми е 7 ден след ЕТ. Денят на истината ще е петък 16.03. Иначе се чувствам странно. Още от 2ри ден след ЕТ сякаш съм в МЦ/подут корем, болки в яйчниците и най вече в левия/; единствено гърдите не ме болят, но те спряха да ме болят след ICSI-то през декември, така че не са фактор. Добре че си ходя на работа и нямам време да се вглеждам много в себе си.
emilia_k кога ще правиш тест. Хайде чакаме да се похвалиш с  :bfp:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #314 -: Март 13, 2012, 20:40:14 pm »
Успех момичета! Стискам Ви палци!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #315 -: Март 13, 2012, 23:27:51 pm »
OPTI,аз си мисля да направя тест на 19.03,т.е на 14 ден след трансфера.Не е ли много рано на 10-11 ден,макар че аз предния път пуснах кръвен тест на 12 ден и ЧХГ ми беше 125,така,че сигурно ще покаже и на 10 ден.Малко ме е страх от резултата,иначе и аз си работя по малко и не мисля много за деня на теста.Успех на всички,пък ако реша,че не е рано може да пусна и на 16 тест:)
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #316 -: Март 14, 2012, 15:36:57 pm »
OPTI,аз си мисля да направя тест на 19.03,т.е на 14 ден след трансфера.Не е ли много рано на 10-11 ден,

Ами не не е рано. То каквото е имало да става е станало. А и док. каза тест на 10ти ден след ЕТ, като броим деня на ЕТ за нулев. Дори b-Hcg да е ниско, ще покаже има ли имплантация или не. Освен това лекарствата които приемам свършват утре, така че в петък ще видим какво е положението. Дано този път сме успяли!
Много  :crossfingers: и :goodluck: на всички чакащи. Време е тези дни да завали дъжд от  :bfp:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #317 -: Март 14, 2012, 16:51:09 pm »
OPTI, ти при кой лекар си и на кой ден ти върнаха ембрионите?
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #318 -: Март 14, 2012, 17:43:54 pm »
OPTI, ти при кой лекар си и на кой ден ти върнаха ембрионите?
Ами не съм много наясно. Предполагам, че се брои 5ти, защото ембрионите бяха замразени на 3ти ден/ 72 час/ и като сметнем факта, че ги размразиха 24ч. преди ЕТ предполагам е 4-5ти ден.
Ние сме при Владимиров.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #319 -: Март 14, 2012, 18:14:30 pm »
Момичета и аз имам едно въпросче. Когато се прави трансфер само на замръзени, искат ли пак вирусология или някакви други изследвания?

  Еми, нали занеш, че ти стискам палци  :wink:, разбира се че късмет желая на всички с предстоящи тестове, зарадвай те ни момичета  :cheerleader:
« Последна редакция: Март 14, 2012, 18:16:46 pm от sis_i »