0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #800 -: Октомври 16, 2014, 17:35:43 pm »
Момичета,резултато от теста ми е 75.9 на 10 ден.

Честито!

В клиниката на д-р Владимиров са майстори на "снежковците", това е известен факт!  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #801 -: Октомври 16, 2014, 18:16:15 pm »
Честито и от мен много се радвам :bighug:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #802 -: Октомври 16, 2014, 22:09:29 pm »
Честито, Zizana 79, страхотна новина! Пожелавам мнооого щастие!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #803 -: Октомври 17, 2014, 10:25:42 am »
Zizana 79 честито мила  :D.И нашата малка дъщеричка е ЗЕТ  :wink:

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #804 -: Октомври 17, 2014, 13:43:28 pm »
Поздравления и честито и от мен Zizana 79!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #805 -: Октомври 17, 2014, 15:09:26 pm »
Благодаря ви момичета.На 24.10 съм на преглед за плодно сакче.Успех на всички.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #806 -: Октомври 20, 2014, 17:12:34 pm »
Здравей, kalian_malina, дали няма да се похвалиш с трансфер. Моят мина днес. От 4 замразени ембриона единият бил с жизненост 50%, един с 80% и другите 2 - 100%. Върнаха ми трите "жизнени", а за другия казаха, че ще го понаблюдават малко и после не знам какво ще го правят. Надявам се на успешен опит. Понякога казват "един живот си отива, друг идва". На този ден преди 3 години почина баща ми. Дано днешния ден има хубав резултат.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #807 -: Октомври 20, 2014, 22:31:28 pm »
Гаро,успех мила.Чакаме да се похвалиш с тлъсто ЧХГ.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #808 -: Октомври 21, 2014, 15:14:49 pm »
Жизнени,нежизнени.Аз от два"лоши" и един горе-долу гледам сега двете момченца как спят в количката.Че за малко  и до рефукция да стигнем на треи плоден сак.Дано да имаш колкото желаеш деца от тези замразени ембриони.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #809 -: Октомври 21, 2014, 16:50:46 pm »
 Здравейте момичета,толкова е хубаво някой да те мисли.Трансферът ми беше в неделя на два бластоцита,единия ранен.Искрено се надявам да се имплантират и двата.Garo ти как си?
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #810 -: Октомври 21, 2014, 22:23:33 pm »
Здравей, kalina_malina, много се радвам, че сте минали поредната стъпка. Аз съм много добре, не е като да си минала пункция и да си цялата яйчници. Неприятното, но вече и рутина са шепите лекарства и инжекции фраксипарин. Пуснах си болничен тази седмица, за да пазя дистанция от колежка, чието дете има риск да хване скарлатина.
Недей да ги мислиш кой колко е годен - аз при липса на проблеми, при достатъчен брой оплодени и с добро качество, все отрицателни резултати. Сега ми е много спокойно, не че иначе съм изнервена, но ми е едно леко. И нашите бяха 5-дневни, а трансфера беше на 19-ти ден. Реално след пункцията, трансфера е бил с 2 дни по-рано. Дано сега да е момента.
Пожелавам ти това да е щастливият ти опит  :).
Пазя си снимките на ембрионите, че планирам да мога да ги поставя някой ден като първия спомен в бебешкия албум  :wink:

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #811 -: Октомври 22, 2014, 16:44:15 pm »
И аз пазя снимките. :oops:За мен този опит е малко странен,без болки ,без подуване ,чак от време на време забравям за положението.Пожелавам успех на теб и на всички момичета които чакат дните до теста.
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #812 -: Ноември 04, 2014, 19:00:14 pm »
Аз съм с транiфер на снежковци, замразени на 6-ти ден!Изчакаха ги, защото тръгнаха по-бавно. Казаха, че това било прецедент. Освен това от  две замразени и двете да се прихванат. Ей ги сега-спят до мен и слушат приспивна музичка :)


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #813 -: Ноември 06, 2014, 20:50:45 pm »
Здравейте,
другият петък,на 14-ти отивам да си прибера сладоледчетата.
Много се надявам и вярвам да успеем най-накрая.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #814 -: Ноември 06, 2014, 21:39:03 pm »
Very Me, много е зареждаща историята ти, направо мечта.
ВиЛиЛи, пожелавам ти успешен трансфер.
Аз в понеделник съм на първи преглед след положителните тестове и очаквам присъдата - 1 или 2 или 3, развитие и каквото още следва. Изобщо не знам как се развива бета ЧХГ от миналата седмица вторник насам, знам само че този понеделник обикновения тест си отчете 2 черти. От няколко дни имам остра нужда от кисело за вечеря.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #815 -: Ноември 07, 2014, 16:31:44 pm »
ВиЛиЛи късмет,този път ще стане имай вяра   :wink:

Garo  ще чакаме новини тогава ,може даже да се запишеш и в бременнта тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #816 -: Ноември 11, 2014, 13:30:05 pm »
Здравейте, моят опит със замразените ембриончета завършва с неуспех  :( Всичко вървеше чудесно, вчера на 12-ти ден от цикъла лигавицата беше 14 мм., бяхме насрочили трансфер за утре. Сутринта ми се обадиха от клиниката, че и трите ембриона не са преживели размразяването...
Много ми е кофти, имах големи надежди и добри предчувствия за този опит.
На всички останали - много стиснати палчета от мен.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #817 -: Ноември 11, 2014, 15:39:03 pm »
Съжалявам мила,понякога и това се случва просто не оцеляват.Имате ли още замразени?

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #818 -: Ноември 11, 2014, 17:37:09 pm »
Роситка, съжалявам. Имате ли и други сладоледчета за следващ трансфер?

Аз утре мисля да пусна тест, седми ден след трансфер на пет дневни ембриони. Нещо много боли корема от вчера, като силно ПМС, а и много се подух от тези хормони, та искам да знам има ли, няма ли нещо  8O
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #819 -: Ноември 11, 2014, 17:51:25 pm »
tsvety_t, поздравления, че сте стигнали до трансфер  :), стискам палци да е успешен  :)!!!

rositka13  :hug2: