0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #900 -: Юли 13, 2015, 17:53:22 pm »
Да. Благодаря ти.точно затова, защото момичетата пишат, че твърди ставали,зърната болят и т.н,а при мен само това.... казаха по-късно вечерта да проверя и аз сега през две минути съм там.... ще  пиша веднага щом разбера
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #901 -: Юли 13, 2015, 21:50:58 pm »
ана мария и от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за положителен резултат
« Последна редакция: Юли 13, 2015, 21:52:58 pm от ninajivkova »
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #902 -: Юли 14, 2015, 08:56:25 am »
Момичета, здравейте...

Хормони
Име на теста(изследване)       Резултат      Единици   Референтна стойност   Метод
Total b-HCG   H    364.6       mIU/ml     < 5,0mIU/ml   
Това е резултата....
Някой може ли да ми обясни :)
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #903 -: Юли 14, 2015, 09:02:36 am »
ана мария, честито! Тестът е положителен.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=542
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #904 -: Юли 14, 2015, 09:20:26 am »
Честито ана мария :)))))))
Чак днес ли излязоха резултатите? Сигурно не си спала :)
<br />
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #905 -: Юли 14, 2015, 09:25:44 am »
Здравейте пак :)
Ами току що направих и един уринарен и е КАТЕГОРИЧЕН
Притеснено ми е все още, но ще ида утре още един кръвен да пусна да видим дали се увеличава стойността...
Свързах се и с доки, каза да продължавам с лекарствата...
МОМИЧЕТА - БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #906 -: Юли 14, 2015, 09:40:14 am »
Ана мария, честито!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #907 -: Юли 14, 2015, 10:02:01 am »
ана мария, чудесен резултат  :), честито!

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #908 -: Юли 14, 2015, 10:45:33 am »
Честито, ана мария  :) Успех до финал!
ninajivkova, ERA тестът е изследване за определяне на имплантационния прозорец. Мисля че е още в експериментална фаза и моят лекар ми предложи да участвам заради събиране на данни. Иначе се нарича пробен цикъл, защото се действа по същата схема все едно ще се прави ЗЕТ, но в деня, в който би бил трансферът се взима биопсия и МЛ се изследва дали е рецептивна.
loraine, кога ще правиш тест? :) Днес май ти е 7ми ден  :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #909 -: Юли 14, 2015, 15:09:01 pm »
ана мария :wink: , честито!
brumbi благодаря за инфото
loriane сега чакаме добри новини и от теб :wink:
а моят ембриотрансфер е в понеделник после се записвам и аз при чакащите  :)
 :grouphug2:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #910 -: Юли 14, 2015, 16:50:30 pm »
brumbi мерси! Чакам си аз, да. Днес ми е 7-ми ден. Странно се чувствам, но симптоми вече не следя, прекалено много съм се разочаровала при предишните си опити  :? Гърдите ми са напрегнати, но това е от лекарствата, даже на моменти мисля, че си го внушавам...
Не бях чувала за този ERA тест. Моят доктор ми предлагаше също да прави биопсия на 20-ти ден от МЦ. Някакво ново изследване е също, което не се покрива от касата и струва скъпо...Аз за сега отказах, защото не ми се отлагаше, но ако и този опит е неуспешен ще го направя задължително преди следващото инвитро (дано да не се стига до там...).

 ninajivkova благодаря! Успех ти желая в понеделник. Стискам палци този опит да бъде успешен за теб!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #911 -: Юли 15, 2015, 09:56:34 am »
loriane, практиката при моя лекар е кръвен тест на 7ми ден след трансфер на бластоцисти. Не че искам да те подкокоросвам  :lol:
Иначе ERA тестът си е скъпичък, да. В Бг мисля, че е около 1000 лв. Четох в един чужд форум - там цифрите бяха други.
По принцип се препоръчва при няколко липси на имплантация (аз имам един трансфер до момента), но на нас не ни се иска да отхвърляме такава възможност за безплатно тестване. Може пък и да изкочи нещо от него.
Чакам те с хубави новини!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #912 -: Юли 15, 2015, 19:56:42 pm »
Здравейте момичета!
Утре сутрин съм на втори кръвен тест.... стискайте палци
Днес правих още един уринарен и има ли значение наситеността на втората чертичка? Трябва ли да е толкова плътна и наситена като другата? Почна да ме тресе притеснението нещо
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #913 -: Юли 15, 2015, 20:44:11 pm »
Ана мария, успокой се! Сигурно ти е напрегнато. Изчакай до кръвния, най-важни са стойностите на чхг, и да се удвоява на 48 часа! Всичко ще бъде наред! Ще те мисля утре  :)

Brumbi, в моята клиника са много странни, искат тест на 15-ти ден след ЗЕТ.
Да си призная направих и аз един уринен снощи и се появи втора бледа черта  8O направо не знам къде се намирам, всичко ми е като на филм! Този опит го бях напълно отписала! Сега обаче трябва да чакам поне до понеделник за кръвен и не издържам...
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #914 -: Юли 16, 2015, 08:15:43 am »
Offf
Благодаря ти! И двата уринарни имат ясна втора черта, но не е толкова наситена, колкото другата, направо се втрещих...Ужас
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #915 -: Юли 16, 2015, 08:40:01 am »
loriane тихичко честито и :crossfingers: до кръвния при предишния ми успешен ЗЕТ и аз имах много бледа втора черта и кръвния ми беше положителен
ана мария не се занимавай с този уринарен тест по важно е стоиноста на кръвния да се удвоява при резултат 2000 може да се види и точица това го знам от гинеколога ми
Ах момичета така се радвам за вашите резултати дано се заразя с вашия успех :lol:
« Последна редакция: Юли 16, 2015, 08:42:36 am от ninajivkova »
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #916 -: Юли 16, 2015, 09:01:14 am »
Ninajivkova, благодаря. Дано всичко да е наред.
Ана Мария, стискам палци за ЧХГ-то!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #917 -: Юли 16, 2015, 09:22:23 am »
loriane, тихичко честито! :)
На чакащите търпение и късмет!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #918 -: Юли 16, 2015, 12:35:58 pm »
Лорейн, толкова съм замаяна, че не виждам какво си писала.... Давай още малко търпение и да се появи ясна черта.... Ще се появи, искам да кажа :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #919 -: Юли 17, 2015, 08:44:48 am »
Здравейте момичета...
Моля помогнете ми с инфо ОТНОВО
В понеделник, 13-ти, резултат  на ЧХГ - 364.6
На 16 - четвъртък, резултат от ЧХГ -   4241.1 .........................
Какво е това нещо - не е ли малко множко и не удвояване, ами не знам какво...
Много съм притеснена, би следвало да се удвоява на 48-72 часса... Така като гледам, се удвоява на не знам колко време...
Това какво значи? Има ли някой подобен опит? :(