0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет и от Русе и аз се присъединявам към вашата групичка в петък ми е 21ден и ще ми слагат блокажа. Има ли и други момичета от моя град които са почнали или ще почват процедурата там за да пътуваме заедно?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Днес ще правя хормоналните изследвания и трябва да отида с резултатите в Олимед, но док.ми каза да смятам горе-долу от деня ,в който ми е дошло 30 дена, защото аз съм на график и  си взех отпуск края на ноември.30 дена можеш да работиш от там нататък-не .Абе дано всичко е наред, но наистина трябва да се замисля по въпроса за работата, защото е тежка физически ,но и натоварва психически.
 :babbycarrage: stork-girl
За дните на процедурата като цяло ли става въпрос?
Ако е това 30-тина дни са достатъчни в повечето случаи, нещо ми е объркан поста ти е не мога да разбера :)

Късмет и успешна процедура, Данчи :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

 :youwoman: за работя на график и предварително трябва да се казва, кога ще взимаш отпуск.Звъннах на док., за да й кажа че ми е дошло ,и я попитах кога горе-долу трябва да съм свободна -в смисъл да си взема отпуск.Тя сметна горе.долу - от деня в който ми е дошло-около 30 дена -ако всичко е наред с резултатите от изследванията.Надявам се всичко да е наред и вярвам че ще е и да почваме Голямото пътуване.  yahoo_33 osi_9 :bighug:
Добро утро момичетааааа, я да ви питам ние ли казваме на ембриолога дали искаме ин-витро или икси или те сами преценяват? Питам защото при последната спермограма правена април месец в нея имаше само 5 или 6 броя годни сперматозоиди за оплождане, то от мен могат да извадят повече яйцеклетки от колкото той ще даде достатъчно сперматозоиди и щом са толкова малко да поискам икси или те сами ще преценят, при вас как е било? И още едно въпросче кога и колко дни болничен те могат да ми дадат?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Снежи, не съм много на ясно, защото не съм правила ин витро, но мисля че трябва първо да го обсъдите с ембриолога. Най-вероятно преценяват според ситуацията, но щом са толкова сериозни нещата, може би е възможно да се замрази сперма няколко пъти преди процедурата, за да имате повече сперматозоиди за иски/ин витрото.

Данчи, късмет  :), явно стартирате вече :wink:

Аз утре ще ходя до клиниката, но след обяда, а тогава са вече прегледите по ЗК и ЖК и пак няма да имам възможност да се видя с някоя от вас, но нищо :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

В Олимед предимно правят ИКСИ. Ние сме с нормоспермия и пак са ни направили ИКСИ, е аз разбрах като си вземах епикризата, но както и да е. Желая ви много много успех момичета и скоро са гушните своите бебенца.

Радосттинка, а ти как си? Всичко наред ли е с теб, работите ли вече по въпроса  :bed:
Ели, добре съм :)
Но явно застоя при мен ще продължи :(
Днес сутринта съм при док, но нямам много надежди, че нещо ще се случва.
Мислихме да направим един стимулиран цикъл, но се оказа, че на 3-ти ден ЛХ-то ми е кошмарно високо :? и най-вероятно ще остане за следващия месец.
Луда работа с това моето ПКЯ.

Хвърлям аз по едно око в другата тема като пишеш :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

А така, не ме забравяй!  :) Не губи надежда никога мила, много скоро ще бъдете най-щастливото семейство  :balk_127:
Да се отчета и аз, днес ми инжектираха лукрина ама така ми го сложи сестрата все едно дупето ми беше дартс а иглата и стреличка, направо подскочих, а тя ми вика "да не ми удариш един лакът в главата"  ами и тя да беше по внимателна. Викат ме пак на втори ден за LH, но то май ще се падне събота и неделя а пък те май не работят или аз грешно съм разбрала . Прегледа ме д-р Манастирска и съм много доволна от нея, сложи ми детския разширител за де ми вземе миклобиология и се чудеше как ли ще раждам с този малък таз, беше изкючително внимателна и ми обясни абсолютно всичко.
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Снежи, събота и неделя има лекар, който дава дежурства.
Но за лабораторията не съм сигурна, трябва да ги питаш, но щом са се наели да поемат пацентките от фонда сигурно са си предвидили да имат служител и в почивните дни.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

  :goodluck:  :crossfingers: :bighug:Браво моето момиче късмет и успех!Аз чакам да ми излязат изследванията.Как беше след Лукрина ,защото док.ми каза, че ще ми слагат и на мен.
*
Snji, събота във Варна работи само една лаборатория на центъра се намира ситилаб мисля, че беше! Ако имаш нужда от повече инфо пиши :D

Успех на започващите :goodluck:
На първи или втори ден от цикълък се прави изследването за LH, май разбрах да го пусна на втори ден и още същия ден ще решат дали да стартираме. При вас как е било или аз не съм доразбрала и да трябва да го пусна на първи ден?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Мисля, че лаборатория СТАТУС също работи в събота до обяд. Успех на сега започващите и търпение на още чакащите. Дано стане по-скоро.  :witch:
А на мен ми се струва, че говорите за една и съща лаборатория. Ул."Бдин" 9 е адреса, ако не се бъркам  :)
Искам да споделя че Статуса се премести в сградата на стоматологията вече не са на Бдин
*
Да за същата става въпрос, но не знаех, че се изместила :oops:
*
Здравейте момичета! Аз също съм пациентка на Олимед! Трябваше да започна първият си опит по фонда на 11.11 с инжекция Лукрин. Днес разбрах,че няма да стане!
Тия госпожички дето все се оплакват от бързото движение на одобрените в нашата клиника най накрая постигнаха своето! Заповедта ми е задържана в София и макар,че вече е подписана (на 10.10.2010г) няма изходящ номер. Ще получа номер като дойде моят ред (сега са на 7050),което ще е незнайно кога. Изпих един куп лекарства,направих 1000 изследвания и....... всичко отиде в канала! Не мога да повярвам,че има толкова завистливи и злобни хора! Направиха всичко възможно да ни забавят!

Помолих в клиниката да ги "понапънат" за да ми я върнат до 11.11,но да видим какво ще стане!

Не мога да спра да плача! Мразя ги тия завистници!
*
Здравейте момичета! Аз също съм пациентка на Олимед! Трябваше да започна първият си опит по фонда на 11.11 с инжекция Лукрин. Днес разбрах,че няма да стане!
Тия госпожички дето все се оплакват от бързото движение на одобрените в нашата клиника най накрая постигнаха своето! Заповедта ми е задържана в София и макар,че вече е подписана (на 10.10.2010г) няма изходящ номер. Ще получа номер като дойде моят ред (сега са на 7050),което ще е незнайно кога. Изпих един куп лекарства,направих 1000 изследвания и....... всичко отиде в канала! Не мога да повярвам,че има толкова завистливи и злобни хора! Направиха всичко възможно да ни забавят!

Помолих в клиниката да ги "понапънат" за да ми я върнат до 11.11,но да видим какво ще стане!

Не мога да спра да плача! Мразя ги тия завистници!

Считам коментара ти за много грозен и неуместен.