0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дами, доживях и аз до пункция - четвъртък 8,30ч. Ще разчитам обаче на 3-4 сравнително големички фоликула. Стискайте ми палци.

Силно стиснати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:от мен!!!! :goodluck:
Здравейте момичета.Почвам подред:първо стискам силно палци на Додо,втора е Ивето и нейната пункция,после Герито и накрая Дидка.Силно вярвам,че ще успеете момичета,просто трябва да повярвате и вие. :bighug:И утре черпя всички.
  
Диди, много благодаря. Малко съм притеснена, но все още нямам търпение и чакам да дойде деня. Ти как си? Настройваш ли се? Ще ти стискам палци. Целувки.
Много ти благодаря Дидка и ние вярвамв че всичко ще е наред кажи ти докъде стигна сложиха ли ти лукрина ако не какво казват кога ще е. А на Иви желая всички да се оплодят и се развият добре и после  :bfp:
Аз съм на преглед в петък и ако всичко е наред,лукрин в събота.Ако има желаещи за кафе-на линия сме в петък след 9.30 часа.
  
Ако се чуствам добре в петък, ще дойда. Ако не- само мислено ще съм с вас.
Гери, време ли е вече за новини? Или да почакаме още малко?    :witch:
Не миличка реших да ходя утре на тест и дано всичко е ок. :bighug:
Дано всичко да е наред, мила.
Малко ми е притеснено днес и си търся занимания-за отвличане на мислите...
Някой има ли новини от Тони и Доддо?
Здравейте и от мен Тони е ок мина и теста иииииии е положителен но ще лежи че кърви за Додо няма нищо да кажя за сега ние с Паник бутончето утре сме на тест нека бог е с нас
Бравооооооооо! Много се радвам за всички успели и се моля утре да има само добри новини! Боже колко много се радвам със всеки положителен тест, сякаш е мой. Само така момичета :bighug:
Ох, много се радвам за Тони, беше зверски притеснена вчера. Много се радвам за нея, наистина. Аз утре сутрин също ще ходя в клиниката, но мисля че няма да можем да се видим. Изпийте 1 кафе и заради мен. Целувки, милички.  Имам въпрос - за какво се слага Фраксипарина?
Фраксипарина се изписва ако имаш отклонения в генетичните и си с фактор 4г/4г да разрежда кръвта. Днес малко ме понаболя коремчето всмисъл ме преряза на няколко пъти ниско в дясно. Стискайте палци всичко да е наред утре на теста
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олиl
« Отговор #512 -: Юни 02, 2010, 21:04:08 pm »
Стискам, Гери, и на ръцете и на краката.  :witch:
Пиши следобед какво се случва. Ще ми се да прочета нещо обнадеждаващо като се наспя...
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 21:05:44 pm от fireive »
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олиl
« Отговор #513 -: Юни 03, 2010, 12:47:10 pm »
Пункцията мина. Не беше толкова страшно, отколкото си го представях. Сега - цяла дузина хапчета, не че преди ми бяха малко, но сега са доста повече. Както и да е. А, и белтъчна диета. Кажете, моля ви, какво мога и какво не мога да ям. Аз имам представа, но все пак, ако вие имате повече информация, ще ми бъде полезна. Благодаря ви. Целувки.
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 13:11:02 pm от fireive »
Здравейте момичета.Много се радвам за положителните резултати и очаквам новините за поне още два :wink:.Да попитам има ли голяма навалица в клиниката,че да знам как да се настройвам за утре.То така или иначе го чакам този ден отдавна и това ми е работата ама все пак...
  
Здравейте момичета.Много се радвам за положителните резултати и очаквам новините за поне още два :wink:.Да попитам има ли голяма навалица в клиниката,че да знам как да се настройвам за утре.То така или иначе го чакам този ден отдавна и това ми е работата ама все пак...
Утре съм на тест пак ще те чякам в кафето 9.30
И аз ще дойда на кафето. 9,30 среща там.
Здравейте,момичета.Честито на положителните тесчета и от тук нататък само хубави мисли и емоции ,че накрая да дойдат усмихнати бебчета.
Ние ,който си стоим и се чакаме кротичко да ни дойде процедурата разчитаме на вас.
Стискам палчи с ръце и крака на всички .Много прегръдки
Момичета, обадих се на Росен преди малко. Каза, че и 3-те яйцеклетки са се оплодили, но дали се делят щяло да се разбере утре. Всичко било наред и да не се притеснявам.
*
Момичета, обадих се на Росен преди малко. Каза, че и 3-те яйцеклетки са се оплодили, но дали се делят щяло да се разбере утре. Всичко било наред и да не се притеснявам.
Много силно стискам палци да се развиват добре и всичко да е ок :goodluck:
Миличка,ако ти предложат да ти трансферират и трите не отказвай, шанса да се хванат и трите е минимален(това е мое мнение и не обвързвам никого с него)!
Желая ти успех!!!! :bighug: