0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Днес ми се показаха 2 х 14мм от ляво и 1 х 13мм в дясно и 2-3 х 6мм. Порастват, малко са, но можеше и да е по-лошо. Днес съм на Пурегон 350. Предполагам утре също. Тестовете за алергия към упойки- отрецателен. Добре съм.
Гери, нямам представа как трябва да си чустваш гърдите. Аз в момента се стимулирам, но моите са меки и не ме болят. Но нали знаеш, че всеки организъм реагира по различен начин. Може би това си е твоята   реакция на случващото се. Но ако много те притеснява, обади се в клиниката и попитай. Целувки на всички.
Ти наистина си паник бутон Герии :bighug:!!!!!!
Сега от теб се иска да спреш да мислиш и да търсиш симптоми, признаци или каквото и да е, трябва само  :balk_126:и  :balk_177:

После следва  :cloud9:и накрая  :babyflips:

Целувки!!!!!
[/quot Оле нали Гери мами сладко Паника ми е голяма ама ние си я обичаме.Днеск ми втори ден след трансф. боли ме корем малко ми панацапва ама ми е готино лежя си имма си дружка дето ме глези Мама ми и така целувки по муцките мили мойййййй :) :)
Днес минах на друга диета - Меногон 375. С какво ли е по-различен от Пурегон-а?!
Както и де е. Утре пак.  Предполагам, че още 4-5 дена поне ще се стимулирам.
Хей дами, дето минахте трансфера, как се чуствате?
Днес минах на друга диета - Меногон 375. С какво ли е по-различен от Пурегон-а?!
Както и де е. Утре пак.  Предполагам, че още 4-5 дена поне ще се стимулирам.
Хей дами, дето минахте трансфера, как се чуствате?
Веднага давам отчет Додо е ок пика постояно Тони и тя е ок Гери си е паник бутонче Тенеза :Dя боли коремчето
Само така! Че и ние дето ви следваме да не се притесняваме много много.  Само пишете по-честичко, да знаем че сте добре.
Само така! Че и ние дето ви следваме да не се притесняваме много много.  Само пишете по-честичко, да знаем че сте добре.
Няма проблем всеки ден ще се отчитаме пред вас мили дами
Ето и отчет от мен днес ми е 6-ти ден от ЕТ чувствам се добре има леки бодежи в областа на яйчниците от време на време
Не го мисли много, Гери. Всичко ще е наред.
Аз днес съм на Меногон 450. Казаха че пункцията ще е най-вероятно в Сряда или Четвъртък. Чуствам се много изморена, подута и съм с постоянно главоболие. Дали е от Меногона? Защото не знам колко още ще мога да го откарам така. Целувки на всички.
Може и да е от лекарствата но тази сутрин казаха че има и магнитни бури ако те ловят такива неща може и това да е.Иначе за отчета ние всички сме добре почиваме и чакаме прословутия ден на теста.
Здравейте момичета как сте никой нищо не пише. Аз да се отчета днес ставам и нямам никакви болки никъде даже и в гърдите явно този месец не е мой и сигорно ще дойде тази гадна лелка. Стискам палци на всички да ни зарадвате с  :bfp:
*
ААААА не така :nono:

До сега обяснявах на Додо и все едно чета нейните думи,Гери без черни мисли в главата! За съжаление аз бях същата  :biglove:

Искам да ви кажа,че теста си го направих рано рано защото ми спаднаха гърдите и спряха да ме болят и имах всички признаци за цикъл!!!!!!!

Моля ви , докато не видите тестовете си не си правете прибързани заключения, МОЛЯЯЯЯ!!!!
:bighug: Имате моята пълна морална подкрепа  :balk_21:
Момичета, много ме боли от този Меногон. Я да ви питам, нормално ли е да не ме болят гърдите? Вярно, че още се стимулирам,но все пак. Чакам си пункцията до 2-3 дни. Най-вероятно ще имам около 4-5 достатъчно големи фоликула. Да се притеснявам ли че са малко?
Здраей Гери мн ти благодаря за подкрепата но какво да правим търсим под мухата слон а на теб Иве искам да кажа да не се тревожиш важното е да са хубави и да се развиват добре а от меногона незнам защо те боли при мен не беше така. Стискам палци за успешен финал.
Благодаря Гери. Предполагам, че и аз много се шашкам, но нали ми е за 1ви път и наистина не знам какво да очкаквам или какво би трябвало да чуствам. Или да не чуствам. А ти, само почивка. Аз стискам палци за всички ви и чакам да се похвалите с положителни резултати.
ААААА не така :nono:

До сега обяснявах на Додо и все едно чета нейните думи,Гери без черни мисли в главата! За съжаление аз бях същата  :biglove:

Искам да ви кажа,че теста си го направих рано рано защото ми спаднаха гърдите и спряха да ме болят и имах всички признаци за цикъл!!!!!!!

Моля ви , докато не видите тестовете си не си правете прибързани заключения, МОЛЯЯЯЯ!!!!
:bighug: Имате моята пълна морална подкрепа  :balk_21:
Евала бе Гери тези тука ме умориха  :D
Добро утро на всички как сте момичета пишете няма ли раздвижване кой до къде е стигнал
Добро утро, Гери. Аз тъкмо ставам и се приготвям да ходя на доктор.....пак.....надявам се днес да ми кажат кога ще е пункцията. Ще докладвам следобед. Целувки.
Ще ни зарадвате ли вече с някоя хубава новина милички?
Ще ни зарадвате ли вече с някоя хубава новина милички?
Търпение ще чуете
Дами, доживях и аз до пункция - четвъртък 8,30ч. Ще разчитам обаче на 3-4 сравнително големички фоликула. Стискайте ми палци.