0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,тъй като всеки момент трябва да ни излезе номера-5204,искам да ви попитам,знаете ли кога излизат от клиниката в летен отпуск и дали имам шанс преди това да направя опита?Мислех ,че ще мога поне през юни,но вчера като бях там чух,че момичета на които сега им излиза номера ги оставят за септември!Аз съм при док.Симеонова и може би ако има много пациентки през май и юни ......незнам.Ще изчакам да излезе номера ,за да видя какво ще каже докторката.Пожелавам успех на всички,които са на старта.
Сара, доктор Симеонова ще излиза в отпуск през Август, така че ако имаш късмет, може и да успеете да направите преди това опита.
От клиниката избягват да правят процедури през лятото, през големите жеги, така че дано скоро ти се обадят за заподетта :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Радостинка,много ти благодаря за отговора.Зарадва ме,мислех ,че клиниката почива приз юли и август,така наистина има вероятност да направя опита преди това.Казват ,че не е много хубаво да е в топлите месеци ,но пусто нетърпение....На мен досега и трите опита са ми биле през зимата,но като незнаеш кога ти е писано да се случат нещата,може пък да е през лятото.Желая ти много късмет.
Здравей Гери мн се радвам че чХГ ти нараства и се чувстваш добре на всички други желая много положителни тестчета и хубави дни. Стискам палци на всички  :bighug:
Какво става момичета никой нищо не пише нямали раздвижване на терена
Здравейте мили дами!От доста време ви чета и се вълнувам заедно с вас.И аз ще правя опита в клиниката.Май месец съм на преглед и за лукрина.От там нататък незнам какво ще следва,но се надявам всичко да върви по мед и масло.До колкото разбирам за самата стимулация ще трябва да съм там(От Бургас съм) и ще трябва да отседна някъде.Притесняват ме високи цени,чесно да ви кажа.Ще съм благодарна ако някой сподели дали има някоя по-сносна квартира близо до клиниката.
Стискам палци за всички и се надявам да ни се сбъдне най-съкровената мечта..
*
Здравейте мили дами!От доста време ви чета и се вълнувам заедно с вас.И аз ще правя опита в клиниката.Май месец съм на преглед и за лукрина.От там нататък незнам какво ще следва,но се надявам всичко да върви по мед и масло.До колкото разбирам за самата стимулация ще трябва да съм там(От Бургас съм) и ще трябва да отседна някъде.Притесняват ме високи цени,чесно да ви кажа.Ще съм благодарна ако някой сподели дали има някоя по-сносна квартира близо до клиниката.
Стискам палци за всички и се надявам да ни се сбъдне най-съкровената мечта..
Здравей,daninka80!Поздравявам те за скорошното стартитане.На коя дата ти е Лукрина и при кой д-р си?Може да се засечем в клиниката.Аз в четвъртък съм за Лукрин заедно с g.petrowa sdl
По повод квартирите не съм запозната,защото съм от тук,но ще потърся нещо и ще ти пиша.Не се тревожи все нещо ще се намери на по-сносна цена.Пожелавам ти успех  :bfp:
Хубава вечер...
daninka80 ако искаш звънни първо до клиниката и ги питай за квартира, мисля че могат да ти осигурят.

На мен лично не ми се е налагало, но докато веднъж си чаках пред кабинета, едно момиче тъкмо беше пристигнало във Варна и си говореха с по-възрастната жена на регистратурата, за квартирата и че до час ще ги настанят, че апартамента бил наблизо и така...първо питай там и после другите варианти :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Аз също съм чувала,че клиниката има варианти за квартира,дори бях в клиниката,когато едно от настанените момичета го питаха дали му харесва.
Много сте мили всички.Благодаря Ви!По повод квартирата питах в клиниката-около 25 лв е нащувката,но подробности не съм питала.Дано не се налага да оставам тъй като мъжлето няма да може да се освободи от работа и ще си кукувам самичка :((.
Иначе за лукрина съм на 5 май от 9 сутринта.Не ми казаха при кой лекар.Само като ида да кажа,че съм за 21 ден.Много ми е притеснително,чесно казано.Добре,че ви има , добивам някаква представа за всичко и се успокоявам,че има на кой да разчитам.Благодаря ви!Хубав и спорен ден на всички! :balk_602:
Здравейте момичета.Данинка и аз ще ходя на 5-и в клиниката,но часа ми е за 12.А лукрина ще бия на 8-и,което означава,че ще бъдем горе-долу по едно и също време или поне ще се засечем на стимулациите.Пиши,когато разбереш при кой лекар си.
  
Хайде момичета нека после се похвалим с положителни тестчета стискам палци на всички дами на които им предстоят процедури.
Димашки,сега като се замисля..на мен 21 ден ми е на 8 май,но ме накарах да ида на 5 тъй,като са почивни дни от 6 до 9.Може да не съм разбрала и да ме накарат да си лукрина на 8...Като ида ще видя.Не остана .. :lol:
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
За да ти сложат лукрина, трябва да пуснеш пълна кръвна картина. Имайки предвид, че лабораториите няма да работят най-вероятно по празниците ... явно за това те викат по-рано или по-късно.
За пълната кръвна картина на мен ми дадоха бележка вече да си я пусна,а ме викат на 5-и,за да видим дали ще има някой в клиниката на 8-и и ако не да си взема лукрина.Значи ние с теб,Данинка сме си съвсем заедно :grouphug:.Радвам се.Като наближи ще може да се уговорим да се видим.
  
Супер  :balk_46:
Забравих-и на мен ми пуснаха кръвна картина ПКК-18 показатела(мисля,че е това).Извинявам се,че пускам ново съобщение,но незнам как да редактирам предното и да вмъкна новото  :oops:
 Ехоо  аз съм нова  в този форум искам да попитам има ли момичета които скоро ще правят  инвитро в Олимед аз  пред втори опит на 2.05 ще ми слагат лукрина  от 10ч. съм записана. От варна съм и си мисля че ще ми е добре да си споделям с някой  предстоящата процедура,  за да мине по бъзро времето. Ако някои има свободно време нека ми пише ще се радвам. :balk_121:
Здравей Темпора.Станахме доста,които ще бъдем горе-долу по едно и също време.Така че със сигурност ще има с кого да споделяш.Ставаме все повече,момичета.Станахме сговорна дружинка :grouphug:,така че няма начин да не повдигнем планината.
  
Момичета на помощ утре ще ми слагат лукрина а преди малко забелязах че имам температура не е мн висока ама е 37 дали ще пречи моля помогнете