0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #760 -: Март 23, 2010, 11:16:49 am »
Силве, кураж  :bighug:

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #761 -: Март 23, 2010, 11:35:55 am »
Silvanchence, много добре знам какво чувстваш в момента.И моите надежди се сринаха след вчерашния отрицателен тест. Но не трябва да се предаваме.Кураж!
А относно номерът на Силвия имам мобилен и съм ти го изпратила на личната поща.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #762 -: Март 23, 2010, 11:42:01 am »
Благодаря ви, милички!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #763 -: Март 23, 2010, 15:47:43 pm »
Мила Силве,
Много ми е мъчно, че така се е получило  :(
Напълно те разбирам. Поредните разбити надежди...
Но не се отчайвай! Следващият път ще се справиш! Сигурна съм!
 :bighug: :bighug:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #764 -: Март 23, 2010, 15:55:15 pm »
Здравейте, с триста зора успях да си взема час до края на месеца. Другата седмица пътувам и дано доктора има изготвен план за мен. :wink:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #765 -: Март 23, 2010, 17:28:54 pm »
Жабче, lemon, благодаря ви!
Жабче, доктора каза, че не препоръчва кафе, кола, шоколад, всичко съдържащо кофеин, защото стеснявало кръвоносните съдове, както и цигари. Спазвам стриктно препоръките му, а що се отнася до симптомите аз ги имам същите, които си изброила + нарастване и болезненост на гърдите и от днес вече и ме втриса на моменти. От клиниката ми казаха, че мога да вземам само Парацетамол ако е належащо.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #766 -: Март 23, 2010, 18:01:51 pm »
Lucky, моят съвет е да не се вглеждаш в симптоми, защото повечето всъщност са от лекарствата, които доскоро си приемала и тези, които в момента приемаш. При 6-те ми опита, симптомите бяха абсолютно едни и същи - подути гърди, корем, придърпвания тук-там, сънливост, разсеяност, наченки на гадене. В началото, в дните след трансфера бяха по-силни, с минаване на времето и наближаване на теста - отшумяваха полека. Докато дойде време за положителния тест, вече се чувствах съвсем като преди пункцията - без никакви, ама никакви симптоми. Дори гърдите не ме боляха толкова.
Желая ти успех и късмет!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #767 -: Март 23, 2010, 20:03:22 pm »
Силве,не се предавай.... :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #768 -: Март 24, 2010, 19:11:39 pm »
Здравейте момичета!
Аз си минах по цялата пътечка в клиниката, взех си заповедта и по инструкции на д-р Персенска си записах час за 20 ден на цикъла, за стартиране на процедура.
На 27 трябва да съм в клиниката а не знам какво ще следва!
Обърках се във всичко което прочетох... помогнете какво ме очаква?
Не съм от София и не зная как да си организирам отсъствието от работа.
Помогнете ми, който вече е минал по този път.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #769 -: Март 24, 2010, 19:39:12 pm »
Здравей Mishelle9999 , опитах да ти пратя лично съобщение, но интернета нещо не ми е добре. Получи ли нещо?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #770 -: Март 24, 2010, 19:54:09 pm »
Здравей Didilia, от публикациите ти разбрах че и вие сте с мъжки фактор. Ще се радвам ако споделиш опита си  :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #771 -: Март 24, 2010, 19:57:11 pm »
Mishelle9999 получи си нещо?
*

    вярвам_80

  • *
  • 33
  • аз вярвам че скоро ще съм мама
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #772 -: Март 24, 2010, 20:00:43 pm »
Здравейте момичета :bighug:
имам едно питане към вас знаете ли дали доктор Стаменов във събота на 27 03 ще е на работа
Благодаря ви предварително  :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #773 -: Март 24, 2010, 22:27:43 pm »
Здравейте пак от мен. В петък съм на цветна снимка и ми казаха да ползвам свещчките Профенид. Доста изчетох в нета за тях, но искам да попитам и вас знаете след като са вид болкоуспокояващи, дали са аналгитик. Питам, защото съм алергична към аналгин и амидофен. Много се притеснявам да не проваля часа си за снимката. Благодаря ви предварително!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #774 -: Март 24, 2010, 22:32:00 pm »
silvanchence  , много съжелявам  :(. Най-важното е да не се предаваме!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #775 -: Март 25, 2010, 00:02:03 am »
Здравейте момичета!
Аз си минах по цялата пътечка в клиниката, взех си заповедта и по инструкции на д-р Персенска си записах час за 20 ден на цикъла, за стартиране на процедура.
На 27 трябва да съм в клиниката а не знам какво ще следва!
Обърках се във всичко което прочетох... помогнете какво ме очаква?
Не съм от София и не зная как да си организирам отсъствието от работа.
Помогнете ми, който вече е минал по този път.
Здравей,и аз бях за 20 ден ами на 27 като отидеш бият блокажна инжекция и се прибираш и 4акаш да ти дойде МЦ и като ти свърши заминаваш за преглед и да ти назна4ат другите инжекций,вероятно ще си по дълаг протокол- което узна4ава 4е за около 5 дни може да си вземеш инжекцийте да си ги биеш от където си ,но след това ще трябва да устаниш в София за около 1 седмица защото през ден ще имаш прегледи+ изследване на хормони и всеки ден инжекция.Дано да съм ти дала някаква информация и ти пожелавам успех.Пиши ако има нещо друго. :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #776 -: Март 25, 2010, 05:46:30 am »
Здравейте пак от мен. В петък съм на цветна снимка и ми казаха да ползвам свещчките Профенид. Доста изчетох в нета за тях, но искам да попитам и вас знаете след като са вид болкоуспокояващи, дали са аналгитик. Питам, защото съм алергична към аналгин и амидофен. Много се притеснявам да не проваля часа си за снимката. Благодаря ви предварително!

Това е важно - обади се на доктора и попитай.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #777 -: Март 25, 2010, 07:40:01 am »
Д-р Персенска ми назначи снимката, а имам само тетелефон на регистратурата. Ако някой и има телефона, моля да ми го прати на лични, за да я попитам затова. Благодаря ви!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #778 -: Март 25, 2010, 09:25:07 am »
В краен случай, попитай в аптеката-те не могат да не знаят състава на лекарството. Има лекарствени справочници, в които е описано.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #779 -: Март 25, 2010, 09:43:10 am »
Непременно с лекар трябва да се говори.
Цветенце, нямам тел. на д-р Персенска, обади се на спешния тел. 0884700704.


И аз да попитам: момичета, колко време преди лапароскопията ви се обадиха, за да потвърдят датата?
« Последна редакция: Март 25, 2010, 11:13:21 am от lemon »