0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #400 -: Февруари 19, 2010, 14:55:27 pm »
Да ви питам, при сестра ми има лека хиперстимулация, корема е леко подут, изписаха достинекс, пък утре са записали час за някакво вливане на калции.

Знаете ли какво е точно, колко време продължава и предполагам не се поема от фонда, каква е цената.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #401 -: Февруари 19, 2010, 15:22:33 pm »
Да ви питам, при сестра ми има лека хиперстимулация, корема е леко подут, изписаха достинекс, пък утре са записали час за някакво вливане на калции.
Знаете ли какво е точно, колко време продължава и предполагам не се поема от фонда, каква е цената.
Пак е за хиперстимулацията. Около 3 часа продължава. Не се заплаща допълнително.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #402 -: Февруари 19, 2010, 15:36:05 pm »
Благодаря ти, мила!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #403 -: Февруари 19, 2010, 16:51:03 pm »
Герита, обади се на секретарките и им кажи, че искаш да говориш с ембриолозите и те ще ти се обадят след 5-6 минути на телефона, който си оставила, аз така се свързвах с тях на 3 пъти- явно е обичайна практика, само ме питаха ( секретарките ) за име и телефон и след малко някой от ембриолозите ми се обаждаше.
Успех
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #404 -: Февруари 19, 2010, 16:53:01 pm »
А да знаете интернет някъде наблизо до клиниката, може и на красно село.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #405 -: Февруари 19, 2010, 17:01:52 pm »
В сладкарница Неделя дали ще има интернет?
« Последна редакция: Февруари 19, 2010, 17:17:13 pm от Мирена »
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #406 -: Февруари 19, 2010, 17:45:34 pm »
В подлеза до бул.България има зала


*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #407 -: Февруари 19, 2010, 18:36:16 pm »
Да, в подлеза на бул.България и бул.Г.Делчев има интернет клуб, както и в подлеза на бул.България и бул.Гешов
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #408 -: Февруари 19, 2010, 18:43:23 pm »
Герита, обади се на секретарките и им кажи, че искаш да говориш с ембриолозите и те ще ти се обадят след 5-6 минути на телефона, който си оставила, аз така се свързвах с тях на 3 пъти- явно е обичайна практика, само ме питаха ( секретарките ) за име и телефон и след малко някой от ембриолозите ми се обаждаше.
Успех
Да точно така направих. Много благодаря. Дори момичето от биологията ми върна обаждането от личния си телефон.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #409 -: Февруари 19, 2010, 18:59:58 pm »
Момичета, в колко часа най-късно може да се даде кръв за ЧХГ?Следобяд може ли? Дадоха ми час за преглед вечерта чак към 18 ч., а трябва да пусна и ЧХГ. Затова питам, понеже не съм от София и гледам да скъся времето за престой между теста и прегледа.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #410 -: Февруари 19, 2010, 19:47:37 pm »
За интернет около клиниката ще се самоцитирам


Сега за интернет кафето - като излизеш от клиниката и тя ти остане зад гърба , тръгни на ляво по тротоара, т.е. в посока бул.БорисІІІ. Сега като гледам картата е дори по-точно да се каже към ул. Дойран. След 20м ще стигнеш на кръстовището на Гоце Делчев с Дойран и свърни пак в ляво по тротоара. Ще видиш кафето почти веднага, пада се пак от лявата ти страна, под блока. Разделено е на предна и задна част, от пред се пуши , а отзад в двете сепарета вентилацията е чудесна и нищо не се усеща.


Ако ви потрябва ксерокс, както на мен - ще намерите зад клиниката в едно фото под блока.


Влязохме в нета от телефона на мъжо, не от лаптоп , казвам го защото не съм спец , а може  да е важно.
Много е близичко, чисто, уютно и с любезен персонал....и горещия шоколад е върхъъъъ  :lol:
Като пристига отдалече човек и се наложи да почака на приятно място всичко , което носи удоволствие прави впечатление.

Успех момичета , аз ви чета и попивам всичката терминология , която непознавам....
« Последна редакция: Февруари 19, 2010, 19:52:22 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #411 -: Февруари 19, 2010, 20:02:03 pm »
В това кафе няма компютри така ли?
Трябва да си носиш лаптоп?
В смисъл в заведението има wireless?
Правилно ли съм разбрала?


Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #412 -: Февруари 19, 2010, 22:28:14 pm »
Калина-Малина - точно така , правилно си ме разбрала. В кафенето няма компютри , а има wireless или както там се казва, че хич не разбирам..... В кафенето се хваща ефирен интернет казано по-простичко от лаик като мен.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #413 -: Февруари 19, 2010, 23:11:19 pm »
Емили, другите инжекции ми ги дадоха да си ги бия. На 23.02 съм на преглед.А доколкото разбрах за лигавицата предписват Виагра. Д-р Стаменов каза, че ако е необходимо ще ми ги изпише. Но тово ще стане ясно по-късно.Значи никоя от вас не знае за какво става реч. Когато отида на 23 да си взема глобулите (поръчах ги в аптеката на клиниката за 104 лв.) ще питам аптекарката.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #414 -: Февруари 20, 2010, 00:26:32 am »
Момичета, док ми отговори на sms-а. Иска ме в българия за 2 седмици. Значи планирам пътешествието.Стискайте палци да направим бебетата и да се върнем във Франция повечко народ :D
След декапептил депото бях като урагана Катрина, сега пия естрофем и много ми се спи. Дали е от естрофема? Или организма просто наваксва?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #415 -: Февруари 20, 2010, 00:28:07 am »
Извинявам се за неволната грешкар не българия, а България!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #416 -: Февруари 20, 2010, 06:23:05 am »
Извинявам се за неволната грешкар не българия, а България!
Има бутон , който е активен до 2 часа след публикуването на постинга ти.
Иначе браво, че си се поправила  :D
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #417 -: Февруари 20, 2010, 16:28:48 pm »
Здравейте момичета! Имам една молба ако някой има мобилния номер на др.Стаменов моля да ми пише на личен!!!!!! Аз го имах но си смених телефона и сега вече го нямам!!!!!!! Благодаря Ви предварително!!!!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #418 -: Февруари 21, 2010, 12:54:11 pm »
момичета, някоя от вас знае ли нещо за донорската програма в Малинов? /донорски яйцеклетки/
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #419 -: Февруари 21, 2010, 13:57:45 pm »
И аз искам да науча повече за това