0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #340 -: Февруари 15, 2010, 16:37:43 pm »
Не ми е направило впечатление да има медицински център наблизо,за да избегнете опашката ли ти трябва?

Да, знам и, че имаше някакъв център до билата, преди ломско шосе, но ще го намери.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #341 -: Февруари 15, 2010, 18:16:48 pm »
Момичета,цикъла ми дойде. Док каза като свърши да отида отново да пусна ЧХГ и да ме прегледа, но забравих да го питам да си взема ли час за прегледа? Как мислите дали трябва иначе след ЧХГ винаги влизам при него да си каже думата без час?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #342 -: Февруари 15, 2010, 21:18:29 pm »
Силви, по-добре си запиши час, за да не се наложи да чакаш и да се разправяш със секретарките.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #343 -: Февруари 16, 2010, 12:07:09 pm »
Чак не ми се вярва, как се свързах с клиниката от 1 път и си промених часа от утре за петък  :D
Доста бързо ме обслужиха...сега остава да ми дойде МЦ и сме готови

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #344 -: Февруари 16, 2010, 13:55:06 pm »
Скоро и аз това установих, даже и часовете се спазват и на регистратурата малко ми се разсърдиха, че съм закъсняла но не зависеше от мен :D
Само дето мрънкахме, видяхте ли всичко си дойде на място :D
Успех момичета и много успешни процедури!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #345 -: Февруари 16, 2010, 16:49:15 pm »
Здравейте момичета - да се запиша и аз в темата.
Преди 2 седмици направихме документи за фонда и сега чакаме....колкото -толкова, няма друг начин.
На 4.05. имаме час за първичен преглед при д-р Стаменов. Преместихме се от Плевен. Кандидатстваме с тубарен фактор , но имаме и мъжки. На 40г и на 41г сме - 20г. стерилитет. Молим се за малко чудо . Дай Боже всеки му !
Като за първо посещение и отношения с персонала на клиниката - много съм доволна - напрегнати , но уважителни и желаещи да са в услуга  хора - дано и това да е все така.
Засега ще ви чета повече , а като има какво - ще пиша !
Живи и здрави !
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #346 -: Февруари 16, 2010, 18:07:58 pm »
Добре дошла и дано е на късмет.Желая ти късмет и успех в предстоящата процедура,когато и да е.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #347 -: Февруари 16, 2010, 19:38:04 pm »
Момичета искам да ви питам нещо, моята процедура инвитро в клиника Малинов приключи, тоест трансфера ми беше на 14.02. Аз съм по фонда, и на тръгване от клиниката след трансфера д-р Персенка ми даде препоръките и не каза нищо за доплащане евентуално.Само каза да се обадя на спешния телефон като направя теста след 15-16 дни.При вас как беше? Казаха ли ви нещо друго, или да се обърнете към секретарките примерно? То стана малко объркано, ама и аз незнам сега какво да правя, да се обаждам ли да питам или те щяха да ми кажат , ако има нещо за доплащане? Предварително благодаря за отговорите.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #348 -: Февруари 16, 2010, 20:07:42 pm »
paele, спокойно Силвия ще ти се обади ако имаш доплащане.При мен беше така.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #349 -: Февруари 16, 2010, 20:17:15 pm »
И да няма доплащане пак се обаждат, защото трябва да се подпишат разни неща за фонда.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #350 -: Февруари 16, 2010, 20:32:22 pm »
Здравейте момичета - да се запиша и аз в темата.
Преди 2 седмици направихме документи за фонда и сега чакаме....колкото -толкова, няма друг начин.
На 4.05. имаме час за първичен преглед при д-р Стаменов. Преместихме се от Плевен. Кандидатстваме с тубарен фактор , но имаме и мъжки. На 40г и на 41г сме - 20г. стерилитет. Молим се за малко чудо . Дай Боже всеки му !
Като за първо посещение и отношения с персонала на клиниката - много съм доволна - напрегнати , но уважителни и желаещи да са в услуга  хора - дано и това да е все така.
Засега ще ви чета повече , а като има какво - ще пиша !
Живи и здрави !

Стискам палци нещата да се наредят и това да е краят на вашите мъки !!!
Вярвай силно !
Успех мила ! :crossfingers:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #351 -: Февруари 16, 2010, 20:46:54 pm »
Момичета много благодаря за отговорите! Успех на всики! :bighug:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #352 -: Февруари 16, 2010, 21:36:25 pm »
Скоро и аз това установих, даже и часовете се спазват и на регистратурата малко ми се разсърдиха, че съм закъсняла но не зависеше от мен :D
Само дето мрънкахме, видяхте ли всичко си дойде на място :D
Успех момичета и много успешни процедури!

Това с часовете за преглед се надявам да е така, не съм го пробвала още... ама имам още малко мрънкане за операциите и тем подобни изследвания - днес ми мина хистероскопията, трябваше да съм там в 08.00 и ми казаха да не закъснявам. В 8.00 бях там.. от регистратурата ми казаха, че ще ме потърсят...никой не ме потърси.. пуснах си и ПКК да е готова - в 8.15 беше готова .. и продължих да чакам - до 10.30, когато дойде една сестра да ни извика и продължих да чакам на един стол на 2 етаж още 2 часа.. и що бе питам аз.. трябваше да съм там в 8.00!?!?!? вместо в 12.00.. питах и после секретарката дето ме изюрка за 08.00 часа.. тя реагира така.. все едно, че ме нямаше и не съм задала въпрос.. а аз бях мила... просто исках да знам защо трябваше да стана в 03.00 да хвана автобус в 04.00 за да съм в София в 06.30 и до 7.30 да стигна до клиниката... за да не закъснея...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #353 -: Февруари 16, 2010, 21:51:30 pm »
Здравейте, момичета! Вчера бях на преглед в клиниката. Поставена е система,която показва кой номер в момента е в кабинета /пр. 41 или 49/ на преглед. Номерчето го дават на регистратура от списъка с прегледите за деня. Останах приятно изненадана, защото по-всяко време знаех колко момичета са преди мен. :wink:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #354 -: Февруари 16, 2010, 22:10:51 pm »
Здравейте, момичета! Вчера бях на преглед в клиниката. Поставена е система,която показва кой номер в момента е в кабинета /пр. 41 или 49/ на преглед. Номерчето го дават на регистратура от списъка с прегледите за деня. Останах приятно изненадана, защото по-всяко време знаех колко момичета са преди мен. :wink:

Яяяяя,каква приятна изненада!!!Бравооо  :balk_47:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #355 -: Февруари 16, 2010, 22:38:18 pm »
Мирена, това с хистероскопията наистина е неприятно, но няма общо с часовете за прегледи(които вече наистина не закъсняват като преди). Ноември месец като бях в стимулация се качих на 2- ри етаж да видя една приятелка след хистеро около 12.30 часа- още не беше минала операцията дори. Лежаха си двечки за хистеро и чакаха да ги започнат. Също я искаха сутринта в 8.00 часа. Това ранно повикване е най- вероятно заради ПКК сутринта да излязат резултатите и ако няма много пункции да се действа. Иначе на първа линия са пункциите, затова става това забавяне на операциите. Но като цяло организацията в клиниката е много подобрена, по- скоро закъсненията са минимизирани, защото организация винаги са имали.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #356 -: Февруари 17, 2010, 10:12:12 am »
Мирена аз съм пациент на клиниката от 3 години. И съм чакам много дълго и за преглед, и за пункция, и за хистеро, и за ЕТ. Но няма как, ще чакаме, защото докторът е сам, прави всички манипулации. Неприятно е че си станала рано и си пътувала толкова дълго, но за съжаление това е така там. Просто повече търпение.

За хистеро винаги викат в 8ч, и когато влезеш.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #357 -: Февруари 17, 2010, 16:44:32 pm »
Мирена, не се кахъри толкова много - аз за моята хистероскопия станах в 01ч, тръгнах в 2ч (от Русе пътувам), и пак влязох не по-рано от 11ч. Но не им се "сърдя" - не се ме викали те, аз ги избрах! И се радвам, че ги има, защото без тях нямаме шанс за детенце.

Ще се радвам да видя и аз как ще е с тази нова система с часовете.
(в кардиологичната клиника "св. Екатерина" например е така от преди повече от 4 години - много е удобно за пациентите според мен)
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #358 -: Февруари 17, 2010, 17:39:54 pm »
Да ви питам, при сестра ми на 11 ден фоликулите са по 16-17 мм, вече е на меногон.Колко трябва да станат?

Правила си е днес естрадиол, прогестерон и пролактин, и д-р Персенска е предписала за всеки ден достинекс  8O .Това за пролактина ли е, толкова ли е висок, че за всеки ден.

И корема е малко подут.Да не би да има лека хиперстимулация.ажете нещо за това, какви са симптомите, какво се прави?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #359 -: Февруари 17, 2010, 17:46:36 pm »
Силванче още малко като гледам ден-два и ще бият прегнила. Коремът е надут и боли заради големите яйца  :D вътре в него, като ги извадят и ще й олекне.

Споко, всичоо върви добре.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...