0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #360 -: Февруари 17, 2010, 18:00:59 pm »
Ох, благодаря ти мила!

Смяташ ли, че е заради това?Защо д-р Персенска е казала, че ще изпише лекарства заради корема, пък е изписала достинекс.Може и да не е разбрала всичко.Но това с тези високи дози достинекс е странно.Предполагам и, че е хубаво да повтори изследването.

Имам чуството, че това е мой опит, много ми е притеснено.А като знам, че скоро и аз почвам, и съм наясно какво ми предстои, направо съм настръхнала.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #361 -: Февруари 17, 2010, 18:09:56 pm »
силванче, стига си притеснява, всички сме на достинекс от няколко дни преди пункцията до деня на теста  :wink: след пункцията се почват и други лекарства, така че споко, колко е естрадиола на сестра ти
м/у другото достинекса помага за имплантацията, не знам къде го прочетох, май в листовката му
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #362 -: Февруари 17, 2010, 19:26:44 pm »
Момичета, може ли някоя от вас да ми даде телефона на аптеката в Надежда?
« Последна редакция: Февруари 17, 2010, 19:31:55 pm от Lucky »
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #363 -: Февруари 17, 2010, 21:33:39 pm »
9655719
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #364 -: Февруари 18, 2010, 07:52:20 am »
Благодаря silvanchence! След няколко дни започвам с блокажа! Успех на сестра ти, на теб и на всички момичета в процедура!
yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #365 -: Февруари 18, 2010, 07:58:02 am »
Силванче, недей толкова да се притесняваш бе мила, всичко ще бъде наред, докторите си знаят работата. Макияки откъде го измисли това за Достинекса, аз например никога не съм пила до сега. Имайте доверие бе хора, те знаят на кого какво да му предпишат, специално за неговия случай. Успешен ден на всички
П.С. Това за Достинекса го написах, не за да засегна някого, а да не би да се почувства ощетен някой, на който не са му изписали.
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 08:03:05 am от shanoar »
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #366 -: Февруари 18, 2010, 08:05:25 am »
Шаноар, вече всички го пият, а това за имплантацията не знам от къде ми дойде- вчера прочетох листовката, но там пишеше само, че приема на Достинекс, увеличава шансовете за забременяване- но не пише точно как.
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #367 -: Февруари 18, 2010, 08:06:32 am »
Аз съм пила достинекс 10 дни.Беше ми изписан при предишния ми опит като превантивана мярка срещу хиперстимулация,тъй като имах 25 фоликула.От него обаче получих страхотен запек  :lol: :lol: :lol: Броях дните до последното хапченце и си помагах на коремчето с Дуфалак  :wink:
Силве,споко,всичко ще е наред!

Lucky ,успешен старт и още по-успешен финал!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #368 -: Февруари 18, 2010, 08:11:12 am »
От него обаче получих страхотен запек  :lol: :lol: :lol:
И аз съм така, не знаех че е от достинекса, ужас, на мен ми казха да го пия до теста :(
Мечката, а пила ли си естрофем и колко дни? На мен той ще ми свърши 2 дни преди теста и не знам дали има смисъл за 2 дни да купувам нова опаковка- той за какво помага точно?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #369 -: Февруари 18, 2010, 08:24:59 am »
От кога е това" вече всички го пият"-все пак не съм правила опит преди години, а доста скоро.Мели беше писала някъде да не си обменяме диагнозите и лекарствата-напълно подкрепям.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #370 -: Февруари 18, 2010, 09:03:53 am »
Аз съм пила достинекс 10 дни.Беше ми изписан при предишния ми опит като превантивана мярка срещу хиперстимулация,тъй като имах 25 фоликула.От него обаче получих страхотен запек  :lol: :lol: :lol: Броях дните до последното хапченце и си помагах на коремчето с Дуфалак  :wink:


И аз така, само че го пих 17 дни защото си бях с хиперстимулация. За запека едната акушерка ми каза да си купя свещички Ева Кю. Вършат работа, а са безобидни и при бременност и за употреба след пункция и трансфер. Успех момичета!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #371 -: Февруари 18, 2010, 09:20:55 am »
Момичета, Достинекса го изписват като превантивна мярка срещу хиперстимулация. И аз го пих при втория ми опит след като се сдобих с жестока хиперстимулация при първия опит. Е, пак се подух, но не беше страшно като първия път.
  09.11.2007
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #372 -: Февруари 18, 2010, 10:47:20 am »
Може ли някой да ми обясни как притича дългия притокол в клиника Малинов?
Аз ще бъда по дълъг протокол и в понеделник 15.02 ми сложиха Локрин и ми казаха да отида на 6.03
Затова питам как протича дългият протокол. Времето не е ли прекалено много?
А на време ли ще ми дойде?


Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #373 -: Февруари 18, 2010, 11:06:04 am »
makiyaki, купувай си втората опаковка естрофем, защото той се продължава да се пие до 10- та седмица мисля(може и да греша за седмицата, но със сигурност се пие) и след теста, който ще ти е положителен, ще ти трябва още не една, ами две опаковки.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #374 -: Февруари 18, 2010, 11:13:01 am »
Здравейте,

аз също не съм пила никога Достинекс, но не съм имала и признаци на хиперстимулация. Сега ще видим при този опит.

makiyaki естрофема аз го пиех и след положителния тест, така че си го купи, тъй като той се пие до определени седмици.

Kalina-malina може и да не ти дойде на време, на мен след лукрина ми дойде по-рано, но важно е да отидеш на определения от док ден след слагането му. После имаш около 12-14 дни стимулация, според това как реагираш на лекарствата, после имаш прегнил и след 36ч пункция и след 2-4 дни ЕТ. Това е и после идват 17 дни чакане.

Успех. На мен МЦ още не ми идва и май и за утре ще си откажа часа.....

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #375 -: Февруари 18, 2010, 11:22:50 am »
makiyaki, мисля че естрофема подпомага лигавицата,но нека по запознатите кажат.Купувай още една опаковка,защото ще ти трябва и след положителният тест  :P
Успех!Чакаме те скоро да ни зарадваш с  :bfp:

Kalina-malina,на мен на 6.02. ми сложиха блокажа - също с лукрин депо и на 23.02. ми е опреден час за преглед и започване на същинската стимулация.От поставянето на блокажа до започването на стимулацията са 17-18 дни.Аз имах двудневно закъснение на цикъла.Имай в предвид,че има по-продължително зацапване през този цикъл - около 10-дни,но това е от блокажа.Самата стимулация продължава 12-14 дни,в зависимост от реакцията на организма при стимулацията.
Успех и на теб!

Дано да изпълним темата само с положителни тестове и радостни новини!!!
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 11:25:04 am от me4kata »
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #376 -: Февруари 18, 2010, 11:27:56 am »
Да, сега като видях опаковката и се сетих, че съм пила Достинекс.
Когато родих в 25 г.с. док ми даде това за спиране на кърмата и тя наистина спря...за съжаление....

me4kata На мен пък от лукрина ми дойде по-рано. Док лекуваше ЕМ при мен 3 месеца с лукрин и уж идеята беше да не ми идва МЦ, а той взе че си дойде и той много се изненада. Но винаги можете да си промените часа с +/- 1-2 дни.

Успех на всички.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #377 -: Февруари 18, 2010, 11:44:30 am »
момичета, при блокажа се прави само една инжекция, нали? след това се изчаква новият МЦ и се продалжава по схема? молиа, пишете ми каква е точно процедурата по инвитро. имам записан час на 20 ден от цикъла за първа инжекция...
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #378 -: Февруари 18, 2010, 11:49:53 am »
Една инжекция е блокажа с Диферилин, Лукрин..., след 14-15 дни (междувременно трябва да ти е дошЕл мензиса) се пускат хормони и се прави УЗИ, след като всичко е наред се започва стимулацията която обикновено е 12-15 дни, след това се вадят яйчицата, оплождат се и се връщат в матката след 2-5 дни. След това чакаш 12-15 дни, правиш си тест и идваш да ни черпиш! :)
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #379 -: Февруари 18, 2010, 11:51:36 am »
yours да, само една инжекция се слага. После ти идва МЦ и на деня, определен за започване отиваш и ти се слага първа инжекция.

Нали по-надолу сме описали как протича. Какво още те интересува?

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...