0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #120 -: Септември 01, 2010, 15:06:36 pm »
Браво на жената! :balk_602:
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #121 -: Септември 01, 2010, 15:32:17 pm »
Напоследък често си задавам въпроса "на какво се надявам още??".... Ето, на някакво такова чудо се надявам и аз :D

elle22, благодаря ти за подкрепата!

_____

Момичета, случайно да сте забелязали, да е имало някакви грижи със сайта миналата седмица, четвъртък-петък... или моят компютър се е бъгнал нещо?! Бях писла в тази тема и още 1-2, но сега виждам, че постовете ги няма :ask: 
Не, че световното културно наследство ще обеднее от загубата на моите безценни мисли :D, но се чудя, защото бях отговорила на няколко момичета на "лични" и може отговорите да се затрили и те... :(

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #122 -: Септември 01, 2010, 15:53:03 pm »
да ви припомня, че през март участвах в предаването на Марта Вачкова заедно с една жена на 48 години, бременна от първо инвитро със собствени яйцеклетки при Лачев от Св.Лазар. тя ми каза, че предната година забременяла спонтанно, но не успяла да задържи бременността. разбира се, такива случаи са казуистика.

п.п. plumeria, не е имало проблеми със сайта, струва ми се.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #123 -: Септември 01, 2010, 16:53:44 pm »
Разбира се, спомням си я тази жена. Само не знаех, че е имала спонтанно забременяване преди това. Като говореше тя, нещата изглеждаха така лесни и възможни. Как бих могла да я забравя... :)

___

10х!, Jam. Явно повредата е била в моя телевизор :D
Ако някой ми е писал на лични и не съм му отговорила, моля, нека само да ми "стрелне" пак.
« Последна редакция: Септември 01, 2010, 17:00:40 pm от plumeria »

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #124 -: Септември 01, 2010, 20:11:31 pm »
Научих, че всички  искат да  живеят на върха на планината,    без да знаят, че истинското  щастие се  намира в начина, по който    изкачваш стръмния склон. Научих,  че когато  новороденото за първи    път стисне в малката си длан пръста  на баща си,  го пленява  завинаги...
Утре-то не е гарантирано за никого – нито млад, нито стар.   Днес   може  да е последният път, когато виждаш хората, които  обичаш.   Затова  не  чакай повече, направи го днес, защото ако  утре-то никога   не дойде,  със  сигурност ще се разкайваш за деня,  когато не намери   време за една   усмивка, една прегръдка, и беше  много зает, за да   направиш   действителност последното им желание.  Дръж тези, които   обичаш, близо   до себе си, кажи им шепнешком  колко много имаш нужда   от тях, обичай ги   и се отнасяй с тях  добре, намери време да им   кажеш   .....................
Благодаря ти Джам :sunshine:
« Последна редакция: Септември 01, 2010, 20:13:16 pm от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #125 -: Септември 02, 2010, 11:40:52 am »
Научих, че всички  искат да  живеят на върха на планината,    без да знаят, че истинското  щастие се  намира в начина, по който    изкачваш стръмния склон. Научих,  че когато  новороденото за първи    път стисне в малката си длан пръста  на баща си,  го пленява  завинаги...
Утре-то не е гарантирано за никого – нито млад, нито стар.   Днес   може  да е последният път, когато виждаш хората, които  обичаш.   Затова  не  чакай повече, направи го днес, защото ако  утре-то никога   не дойде,  със  сигурност ще се разкайваш за деня,  когато не намери   време за една   усмивка, една прегръдка, и беше  много зает, за да   направиш   действителност последното им желание.  Дръж тези, които   обичаш, близо   до себе си, кажи им шепнешком  колко много имаш нужда   от тях, обичай ги   и се отнасяй с тях  добре, намери време да им   кажеш   .....................
Благодаря ти Джам :sunshine:
:good_post: :cool:
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #126 -: Септември 07, 2010, 22:23:03 pm »
Мили момичета,
и несамо зада повдигна темата нагоре,но една приятна информация за мето ухо,дочух днес в работата. Колежка сподели,че тяхна съседка на 47г е бременна с близнаци,вече в 5 месец, изглеждала превъзходно,подмладена с 20 години и имала изключително щастливо излъчване,даже се върнали преди дни от почивка на море (дай боже до края тази дама да се чувства е така). Повечето техни познати след одумките за ин-витро зачеването, искрено се радвали със семейството.
Така че мили дами - чудото може да стане. Само да имаме куража и търпението.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #127 -: Септември 10, 2010, 12:38:35 pm »
Здравейте и от мен!За първи път се включвам в темата и моля да ми отговорите,има ли някой от вас със втори номер за бързо избиране.Дадоха ми такъв номер от клиниката в която кандидатствувах!Това ми е втори опит по фонда!Благодаря ви!И успех на всички!!!
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #128 -: Септември 10, 2010, 20:01:42 pm »
има ли някой от вас със втори номер за бързо избиране.
Това не го разбрах. Може ли повече подробности?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #129 -: Септември 11, 2010, 13:10:09 pm »
Извинявам се,че ви подведох!!!Номера е за бързо разглеждане.
Номерата които ми дадоха за втория опит са 2.Единия е 8459,а другия е 552,като ми обясниха,че предвид годините,втория номер е за бързо разглеждане.Разгледах профилите на някои от вас и видях,че има жени на 42г.Затова реших да попитам дали някой няма информация.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #130 -: Септември 11, 2010, 13:21:58 pm »
Я, ние сме били много  А аз си мислех, че се броим на пристите на едната ръка...
И аз си го мислех наистина!!!
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #131 -: Септември 11, 2010, 13:25:51 pm »
Горното изречение беше цитат!!! :oops:
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #132 -: Септември 13, 2010, 12:23:10 pm »
Мили момичета от тази тема, бихте ли споделили ако имате опит или просто мнение за стимулация с фемара в такава възраст?
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #133 -: Септември 13, 2010, 16:41:15 pm »
jenq, получи ли някаква яснота относно номерът за бързо разглеждане? Знам, че ги дават съвсем отскоро и се учудих, че са ти дали 552. Дали това означава, че са подали документи над 550 жени на 42г.? :D или просто тези номера се дават за различни случаи?

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #134 -: Септември 13, 2010, 16:54:48 pm »
Не бих се учудила, много малко жени над 40 имат желание да споделят за проблема си. Не че ги упреквам, след като има такава негативна кампания...
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #135 -: Септември 13, 2010, 21:23:00 pm »
Да се намеся и аз с това, което знам по въпроса. По телевизията казаха, че приоритетно ще се разглеждат молбите на жени, навършили 42 години. Вероятно това се дължи на историята с 43-годишната жена, предполагам, че я помните? Но не съм разбрала, че дават втори номер, вероятно това е решение на някои клиники? Да уточня, че аз няма да подавам документи за втори опит.

*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #136 -: Септември 14, 2010, 10:49:31 am »
Все още нищо не знам,относно номера за бързо разглеждане,но мисля тези дни да се обадя за повече информация във фонда!!!Много ми се искаше да получа някаква информация от нета,за да не ги притеснявам,но явно ще се наложи...
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #137 -: Септември 21, 2010, 19:35:31 pm »
"Да си естествен е поза, която дразни хората повече от всичко друго."
Оскар Уайлд.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #138 -: Септември 21, 2010, 22:19:35 pm »
Жените навършили 42 г. при подаване на документите пишат молба свободен текст до директора на фонда за приоритетно разглеждане и документите им се одобряват на първото заседание на ОС на фонда.
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #139 -: Септември 26, 2010, 11:29:35 am »
Има подадена искова молба за завеждане на дело във ВАС срещу Анна Мария Борисова от Лекарския съюз,Пациентски фофум и ДР.пациентски организации(не знам точно кои).Делото е срещу министърката лично...за несправяне с реформата и засяга конфликт на лични интереси.Днес в НЕДЕЛЯ ПО VTV в 10.00


Трябва да се чака държавата да забогатее.
Или да забогатеят някои в държавата
Тъй като става дума за пари.


http://fbpf.org/
« Последна редакция: Септември 26, 2010, 11:39:19 am от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia