0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #540 -: Февруари 26, 2010, 10:11:23 am »
Здравейте момичета!............се притеснявам,защото ще е с пълна упойка.А в деня преди пункцията задължително ли трябва да се пие очистително?

От  упойката въобще няма какво да се притесняваш  :wink:ще се  събудиш като след много хубав сън  :wink:

Само да напомня ,че аз съм си патила лошо - задължително  в деня на очистителното да  пиеш  много течности  ,за да не се обезводниш след Х-Prep !!!Може и чай с мед ,сладки сокчета  ,за да не падне кръвното .

Успех  yahoo_17!


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #541 -: Февруари 27, 2010, 14:41:48 pm »
Здравейте.Отдавна не съм писала и за съжаление няма с какво да се похваля.Вчера приключи второто ми ИКСИ-отново с неуспех.На пункцията пак няма яйцеклетка.Не знам какво от тук нататък.Ще го мислим с доктора.Но сега имам нужда от почивка.
Успех на всички!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #542 -: Февруари 27, 2010, 16:35:48 pm »
Здравейте.Отдавна не съм писала и за съжаление няма с какво да се похваля.Вчера приключи второто ми ИКСИ-отново с неуспех.На пункцията пак няма яйцеклетка.Не знам какво от тук нататък.Ще го мислим с доктора.Но сега имам нужда от почивка.
Успех на всички!
Много съжалявам, мила!  :( Почини си, събери сили и средства и напред! Няма отказване! Това е само една загубена битка, както казват момичетата тук, а войната сме обречени да спечелим! Опитът ти на спонтанен цикъл ли беше?

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #543 -: Февруари 27, 2010, 17:51:45 pm »
Здравейте! Днес приключи моя неуспешен опит. Много неуспешен - резултат от кръвния тест голяма 0.Моля ви кажете ми от тук нататък какъв е реда? Трябва ли да се обадя на д-р Владимиров да го информирам за резултата/тестът не е правен в тяхната клиника/ и за преглед след процедурата или отново да си записвам час за първичен преглед и да чакам 3-4 месеца.Дайте съвет как да изляза от голямата депресия, която ме навестила. Предварително благодаря!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #544 -: Февруари 27, 2010, 18:26:52 pm »
Здравейте! Днес приключи моя неуспешен опит. Много неуспешен - резултат от кръвния тест голяма 0.Моля ви кажете ми от тук нататък какъв е реда? Трябва ли да се обадя на д-р Владимиров да го информирам за резултата/тестът не е правен в тяхната клиника/ и за преглед след процедурата или отново да си записвам час за първичен преглед и да чакам 3-4 месеца.Дайте съвет как да изляза от голямата депресия, която ме навестила. Предварително благодаря!
Ани,
Много съжалявам за резултата. Не е нужно пак да записваш час за първичен преглед. Ако желаеш да продължиш при Владимиров, просто отиваш на 2-5 ден от цикъла и правите план за действие след като те прегледа.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #545 -: Февруари 27, 2010, 18:34:22 pm »
 motek ,съжалявам   за   случилото се . :bighug:


ani999999,съжалявам за резултата .Преживяла съм не веднъж случващото ти се и знам какво ти е :bighug:.

Ако опита е  бил по Фонда  е добре да отидеш на преглед при д-ра ,за  да ти подготвят  д-тите за следващо кандидатстване.
Но и да не е  бил  по Фонда  ,пак е добре да отидеш на преглед  ,когато ти дойде  цикъла .Тогава ще обсъдите с него  какво ще процедирате занапред и т.н.

За  преглед вече не е нужно да записваш час отново  и да чакаш.В деня  ,в които отидеш на преглед ,се обаждаш на регистратурата,записват те и обикновено по ред на идване  ,чакаш да те извика д-ра за преглед.Може да почакаш повечко,въоръжи се  с търпение.

За депресията  ... :balk_21:  -едва ли има еднозначен  съвет и препоръка .Просто продължаваш напред и така.

Оф,момичета  хайде време е някоя да ни зарадва с хубави новини.


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #546 -: Февруари 27, 2010, 19:09:17 pm »
Напоследък само лоши новини...  :(. Не знам и аз какво да кажа.
За това как се процедира след отрицателен резултат, момичетата вече са написали, на 2-3 ден от цикъла консултация с д-р Владимиров.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #547 -: Февруари 27, 2010, 19:58:33 pm »
Душка,този път бях на спонтанен цикъл,но знаеш,че при Владимиров е със стимулация все пак.Предния път бях на много силна и пак нищо.
Сега очаквам да ми предложи да се включа за донорска,но не знам и аз какво ще реша.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #548 -: Февруари 28, 2010, 14:39:35 pm »
Момичета, здравейте!Вчера мина и моят трансфер.Върнаха ми 3 ембриончета , разделени на по 8 .На 3-ти ден.това което ме притеснява е , че имам болки в десния яйчник,постоянни.Вчера ме болеше целият корем + левия, но за щастие днес ме боли само десния.Случвало ли ви се е такова нещо?За колко дни отшумяват болките?Пиете ли нещо обезболяващо?Иначе коремът не е подут.Бия си Фракспирин и 3 х 2 утрогестан.
Благодаря за отговорите! :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #549 -: Февруари 28, 2010, 18:29:32 pm »
С риск да бъда нападната,искам да попитам нещо.Успеваемоста при Д-р Владимиров пада ли или на мен така ми се струва?????Много отрицателни тестчета от скоро време май??? :balk_159: :balk_159: :balk_159:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #550 -: Февруари 28, 2010, 18:39:59 pm »
Didka, струва ми се, че успеваемостта е паднала навсякъде напоследък. Дано да е само временно явление. Успех


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #551 -: Февруари 28, 2010, 18:44:39 pm »
Имах тихи подозрения,че така желания фонд мааалко ще попречи на успеваемпостта.Всяка клиника поема толкова хора колкото отидат и на края  :bfn:
Да се надяваме ,че докторите ще помислят за това в най-скоро време.
Последният ми опит беше през октомври м.г. ,Но този принцип "на конвейра" си личеше още тогава ,а сега не ми се мисли какво ще е щом вече одобряват и повторните опити.
НАПРАВО МИ СЕ ПЛАЧЕ КАТО ВИДЯ ТОЛКОВА МОМИЧЕТА РАЗСТРОЕНИ ОТ ПЪРВИЯ ИЛИ ПОРЕДНИЯ НЕУСПЕХ.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #552 -: Февруари 28, 2010, 20:14:06 pm »
Didka, струва ми се, че успеваемостта е паднала навсякъде напоследък.

За съжаление и моето мнение е такова  :(.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #553 -: Февруари 28, 2010, 20:28:45 pm »
Didka, струва ми се, че успеваемостта е паднала навсякъде напоследък.

За съжаление и моето мнение е такова  :(.

Успеваемостта е паднала навсякъде , защото клиниките поемат много над капацитета , който могат да обслужат качествено  и да обрърнат необходимото внимание на всяка двойка , според конкретният и проблем ... Много неприятно , но факт.Аз не съм пацинтка на Владимиров , а в друга клиника , но и там положителните резултати са рядко срещани за съжаление ...И честно казано не мисля , че скоро ще се променят нещата ..., предвид поточната линия , на която минаваме всички !!!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #554 -: Февруари 28, 2010, 20:36:16 pm »
Наистина лудницата е тотална в клиниката.Не знам как издържат и те,и ние.Аз не съм по Фонда,не мисля,че има значение за отношението към нас.С разликата,че давам много пари.
Колкото до успеваемостта,може би това е от живота ,който живеем-нерви,стрес и депресии.Жалко е,но...
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #555 -: Февруари 28, 2010, 21:04:10 pm »
Може би трябваше да се ограничат с някаква бройка на месец.....????
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #556 -: Февруари 28, 2010, 21:07:20 pm »
Може би трябваше да се ограничат с някаква бройка на месец.....????
и аз съм на същото мнение, защото чакането с часове ни изнервя, което също подпомага неуспеха, докторите се изморяват и претупват, пропускат елементрани неща, а дали си по фонда или не, за тях няма значение.
дано пролетта обърне резултатите и бъдем щастливи всички.
сори за спама, ама  :oops:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #557 -: Февруари 28, 2010, 21:56:37 pm »
Може би трябваше да се ограничат с някаква бройка на месец.....????

И аз съм на същото мнение !!!Но за съжаление няма как да стане ...Вярно , че ще почакваме повечко , но пък ще е за сметка на полученото отношение и време , от което се нуждаем !
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #558 -: Март 01, 2010, 13:17:48 pm »
Вярно, че лудницата е голяма. Днес в клиниката имаше три пункции сутринта - докъм 10,30ч. През това време се струпаха толкова много хора, че мъжете излязоха на стълбището и бяха "накацали" по един-двама на всяко стъпало. И горе при лабораторията чакаха около 15 души.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #559 -: Март 01, 2010, 13:29:40 pm »
Момичета , доктора нали ще е на работа тези дни? След 3 март имам предвид. Предполагам че след като има много хора , няма как да отсъства. Ама знае ли човек празници са. Успех на всички