0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #120 -: Ноември 05, 2009, 18:26:49 pm »
Аз два дни да не влязя и се напълнило с нови бременни момичета- браво  :D
tani03,Кристи,scarlett,jp добре дошли при нас и ви пожелавам едни леки бременности и живи и здрви бебчета накрая !
И аз вече започвам да се чудя дали да не започваме  с пазаруването, че досега си виках живот и здраве да стане поне средата на осмия месец, но като гледам колко мами родиха по- рано от термина и доста се замислям  :wink: А и по-нататък ще има повече народ по магазините, та май е по- добре по-раничко да се започне !
Аз понеделник ходих на ФМ - доки каза, че  бебето е добре и тежи 1,891 кг.,кръвотока на пъпната връв бил добър също, само гледам, че е писал, че плацентата ми е 2-ра степен, но нищо не каза- та сега съм в чуденка това притеснително ли е или не  :?
Иначе трябваше да съм на ЖК тази седмица, но са отменени заради грипната епидемия  :?
jp  нормално е да има отклонения понякога- не всички бебета растат по калъп и отговарят на някакви предварително зададени параметри. Щом доктора ти не е открил нищо притеснително, значи всичко е наред  :)
Много се радвам, че всичко с Лиско е наред - само такива хубави новини да има от нея  :D Black_rose предай и поздрави от нас и че ги мислим всички лисковци  :)
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #121 -: Ноември 05, 2009, 18:43:53 pm »
Много се радвам, че Лисето е добре.Непременно да я поздравиш от всички ни.
Момичета някой знае ли какво става с Малвина 82 много отдавна не е писала  osi_10 дано всичко е наред при нея.
Приятна вечер ви желая.
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #122 -: Ноември 05, 2009, 20:11:06 pm »
Здравейте момичета т като см работеща бъдеща мама /счетоводител съм/ и като се прибера гледам повече да почивам чак сега видях колко много момичета са ми писали много ви благодаря за подкрепата а  аз се нуждая мното от това .Ето и част от моята история :след като мина моят лапроскопия при д-р Георгиев в Тина Киркова на 02.07 .09 и тя потвърди многократно повтаряните "няма причина да не можеш да заченеш" вече наистина се бйх отчаяла и твърдо бяхме решили да пристъпим към тежката артилерия защото съм на 35 год и нямам време за чакане!Не щеш ли м-ц X ми закъсня и аз реших че нещо с хормоните ми не е в ред но след като за един ден направих 3 бр тстове и 3-те положителни викам си бегом при Владимиров и там потвърдиха !вече съм в 9 гс но още се съмнявам в това което ми се случва и всяко нещо което ми се случва  ме смущава!май станах много обстоятелствена пак благодаря на всички които са тук и обещавам че ще се включвам редовно!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #123 -: Ноември 05, 2009, 20:21:44 pm »
Много хубава новина, Тани03. Пожелавам ти спокойна и безпроблемна бременност, а накрая да гушнеш едно здраво бебче :)


*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #124 -: Ноември 05, 2009, 20:31:20 pm »
благодаря да се връща на всички в този форум
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #125 -: Ноември 05, 2009, 23:46:26 pm »
Момичета, благодаря за топлото посрещане!
Много е уютно при вас. :)
Хубава и спокойна вечер от мен!
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #126 -: Ноември 06, 2009, 10:38:50 am »
Веселушко,мисля че нямаш повод за притеснение относно плацентата,нали все в един момент тя започва да се "поизносва",към края на бременността това е нормално и се нарича физиологично износване.
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 10:57:52 am от TINI78 »

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #127 -: Ноември 06, 2009, 11:53:04 am »
Розичке,да пратиш поздрави на Лисанка и много прегръдки!
Мислено сме с нея и желаем притна среща с лисковците!
п.п. И аз си мислих,че Малвинка я няма нещо,дано всичко е наред с нея!

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #128 -: Ноември 06, 2009, 12:15:31 pm »
Здравейте, момичета!
Скарлет, ти ли си това? Много се радвам, да знаеш! Ако бъркам потребителката - моля за извинение, но пак се радвам!
Венито, да пратиш нашите най-сърдечни поздрави на Лисаната и да й пожелаеш хубавите емоции да продължават.
Добре дошли на останалите мацки - ей, ама хубаво преизпълняваме плана. Дай Боже да е само така и занапред.

За покупките - ние поръчахме количката, кошарката, гардеробчето, комплект шишета и ваничка със стойка в един магазин. Там ги очакват към 03.12. Купих малко дрешки, но са крайно недостатъчни и ще излизам скоро пак, но още не знам кога. Стаята на бебо е почти готова, аз обещах снимки  :oops: и ще го спазя, но нека да пооправим още малко неща. Иначе вчера закачихме пердетата на бебо.  Много сладко стана, пък и как иначе - като правим всичко с толкова любов. Иначе още съм пред чуденка как ще раждам и се надявам като наближи времето да вземем правилното решение, пък може и бебо да определи нещата  :wink:
Това е засега от мен, ще се постарая да пиша по-редовно.
Лек ден, мили мамчета!
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 12:30:01 pm от Дживотинче »
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #129 -: Ноември 06, 2009, 12:35:46 pm »
TINI благодаря ти  :) И аз мисля, че ако имаше нещо притеснително док щеше да ми обясни, а и наистина вече в края на бременността е нормално плацентата да не е така хубава както в началните месеци !
tani03 ти си още едно доказателство, че чудеса се случват  :) Сега се пази и колегите по- малко да те ядосват  :wink:
Дживотинче браво на теб за покупките, но ще чакаме снимките ! Аз сериозно започвам да се замислям да започваме и ние с пазаруването, че така като гледам май само аз останах без нищо  :oops:
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #130 -: Ноември 06, 2009, 16:53:59 pm »
Привет момичета :) Днес бях в Майчин дом и се видях и запознах с Лиско :)
Имате поздрави от нея, каза да ви предам, че се чувства прекрасно лисковците с послушни и така :lol: Прегръща ви всички виртуално :)

Мойте резултати от БХС са супер, нисък риск във всички категории.
[/url][/url]
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #131 -: Ноември 06, 2009, 17:04:22 pm »
Жаси, поздравления за страхотните новини!
Момичета, а ФМ и БХС в коя г.с. се правят?
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #132 -: Ноември 06, 2009, 17:06:28 pm »
Момичета, а ФМ и БХС в коя г.с. се правят?
Ранен БХС - 11-13 г.с. с точност 90%
Късен БХС - 15-17 г.с с точност 65-75%
Първа ФМ - 11-13 г.с.
Втора - 15-17 г.с
Трета - 19-22 г.с.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #133 -: Ноември 06, 2009, 17:06:43 pm »
Жаси, поздравления за страхотните новини!
Момичета, а ФМ и БХС в коя г.с. се правят?
от 11 до 13. по подробно може да прочетеш тук:
http://www.lmpbg.org/lab_s.html

както и да си разпечаташ поръчка за изследването
успех :)


Re: Тема на бременните №48
« Отговор #134 -: Ноември 06, 2009, 17:13:35 pm »
White, джиджи, много благодаря за подробния отговор. Още е доста рано за мен и дано стигнем до там, живот и здраве, ама да съм си подготвена. :)
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #135 -: Ноември 06, 2009, 17:16:18 pm »
Имай предвид, че при добрите специалисти часове се запписват за след минимум месец! А задапаратното устройство при тези прегледи е от огромно значение.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #136 -: Ноември 06, 2009, 17:17:25 pm »
Привет момичета :) Днес бях в Майчин дом и се видях и запознах с Лиско :)
Имате поздрави от нея, каза да ви предам, че се чувства прекрасно лисковците с послушни и така :lol: Прегръща ви всички виртуално :)

Мойте резултати от БХС са супер, нисък риск във всички категории.

Много се радвам, Жаси и за теб и за Лиско ;)


Re: Тема на бременните №48
« Отговор #137 -: Ноември 06, 2009, 17:19:31 pm »
White, както винаги- в точното време, на точното място  :bighug:


Re: Тема на бременните №48
« Отговор #138 -: Ноември 06, 2009, 19:32:32 pm »
Момичета, искам тук, понеже знам, че ще го прочетете, да благодаря на всички ви, които ни дадохте много обич, топлина и подкрепа в трудните моменти. Сега, понеже все още нямам време да ви изчета, да пожелая леки месеци до края на всички последователки бременелки, честити малки съкровища на всички бременелки - вече майчета с бебенца!!!!!"Леко" на Лисето - разбирам, че все още си къта лисетата в тумбака на топличко. Тинка - дано и ти си добре, ще ти пиша тия дни на лични.
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #139 -: Ноември 06, 2009, 19:42:37 pm »
Жаси радвам се за добрите резултати!
Altevs взирам се в двете снимчици и се хиля като ряпа!Много съм щастлива за всички които сбъдват мечтите си!