0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #140 -: Ноември 06, 2009, 19:47:21 pm »
Момичета, искам тук, понеже знам, че ще го прочетете, да благодаря на всички ви, които ни дадохте много обич, топлина и подкрепа в трудните моменти. Сега, понеже все още нямам време да ви изчета, да пожелая леки месеци до края на всички последователки бременелки, честити малки съкровища на всички бременелки - вече майчета с бебенца!!!!!"Леко" на Лисето - разбирам, че все още си къта лисетата в тумбака на топличко. Тинка - дано и ти си добре, ще ти пиша тия дни на лични.
 :bighug: :bighug: :bighug:

Ама и двечките са такива сладурки. Да са ти живи и здрави и да те радват ежесекундно :)


Re: Тема на бременните №48
« Отговор #141 -: Ноември 06, 2009, 21:21:28 pm »
Аз пък днес си проверих резутатите от бхс и всичко е наред - рискът е нисък по всички показатели. А пък докато си почивах на канапето си поръчах първия гащеризон  :lol: от един он-лайн магазин. Дано ми стане като го донесат... :lol: и още някои дрешки покрай него. Търся и бикини за бременни, които да покриват корема, но от големите номера нямат налични. :oops:  И малко бебешки джаджи купих: завивки, лигавници и такива нещица.
Здарве за всички!
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #142 -: Ноември 06, 2009, 21:31:18 pm »
Светленце,страшно се радвам,че сте се прибрали с бебенцето и най-вече,че сте добре :D!Чакам подробности на лични,прегръдки за теб,за Дара и за новата принцеска :bighug: :bighug: :balk_21:
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 21:34:44 pm от TINI78 »

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #143 -: Ноември 07, 2009, 09:09:33 am »
Девойки, нека да е добро за всички съботното утро! Да се порадваме на един от малкото слънчеви дни. Успешно оздравяване на болните.

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #144 -: Ноември 07, 2009, 12:35:05 pm »
Добър ден, сладки! Ама какъв хубав ден само - дано да се задържи по-дълго така и да няма болни. Аз днес ще се пробвам да постна снимки на детската стая, дето съм обещала. Предупреждавам, че съм новак в поставянето на снимки......и в обзавеждането на детска също  :oops:.....след няколко проби установих, че най-добре е да ви пратя линка към албума, а ще се образовам по-нататък.
Детска стая
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #145 -: Ноември 07, 2009, 12:44:44 pm »
Здравейте!
Дживотинче прекрасна е стаята!Живи и здрави да си я ползвате!
Хармони браво за хубавите резултати!
Момичета доки ми изписа зимафлуор,но чета доста лоши мнения за него.Някоя от вас пие ли нещо подобно и смятате ли,че имаме нужда?

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #146 -: Ноември 07, 2009, 12:46:01 pm »
Здравейте момичета  :D
Дживотинче супер е стаята браво, като я обзаведете ще чакаме още снимки.
Хармони браво за резултатите мила.
Приятен ден милички.
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #147 -: Ноември 07, 2009, 12:47:40 pm »
Дживотинче супер за стаята :)
Хриска, с каква цел ти го изписа?
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #148 -: Ноември 07, 2009, 12:53:12 pm »
Жаси изписа ми го уж за защита на моите зъби и евентуално да са по-здрави зъбките на бебка(понеже на мен са ми голям проблем),но отзивите не са много добри и направо се чудя!

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #149 -: Ноември 07, 2009, 13:45:34 pm »
хм...не съм убедена, че трябва да го взимаш. Аз съм с много проблемни зъби (само фасадата е здрава и лъскава, кътниците са разрушени абсолютно) и ако трябваше да приемам нещо различно от кисело и прясно оляко+витамини щяха да ми кажат. Най-малкото зъболекарката ми е против флоуридните препарати за вътрешен прием, а само като паста за зъби за деца препоръчва. Флуора може и да даде лоши последствия - много деца лекувани с флуор навремето са с по някой и друг допълнителен зъб освен нормалните и се е налагала операция (познавам две момичета лекувани с флуорни препарати  вътрешно и на 13 г. оперирани за да им махнат втори ред зъби). Най-сетне, зъбите се унаследяват, генетична е предразположението към кариеси и проблеми. Иначе защо има хора, които не си мият зъбите с месеци и пак нямат и един развален зъб?

Пий си млякото, хапвай си киселото и не приемай флуорни препарати, това е моето мнение.
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #150 -: Ноември 07, 2009, 13:53:12 pm »
Да ти кажа май и аз така мисля!

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #151 -: Ноември 07, 2009, 14:32:49 pm »
Момичета, извинявам се, че Ви се намесвам в темата.
На мен също ми изписаха Зимафлуор като бях бременна, но като се разрових в нета, открих че тази практика отдавна не се практикува в развитите страни, дори се смята за вредна, защото флуора е много труден за дозиране, и трябва да се пресмята дори този във водата,която пиете за да се определи доза.Изключително лесен за предозиране, което е наистина опасно.
Общо взето всичко е въпрос на генетика и миене. :wink:
За миенето също е относително, защото имах един съученик, който съм сигурна, че си миеше зъбите само за празниците, а беше единствения с нито един кариес. 8O
А беше един дундьо, и що вафли е изял...
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #152 -: Ноември 07, 2009, 14:52:20 pm »
Мен много ме е яд като изпишат такива глупости да се пият с твърдението да са здрави зъбите!  Ми значи някой не чете - зъбите са ген има си цял зъболекарски вестник, в който публикуват интересна информация и лечението с флуор е отдана отречено точно заради това, което казва Fifa. А и Hriska чете и се интересува, ама някое момиче, дето е абсолютно неинформирано ще си гълта Зимафлуор-а и това е. За съжаление все още има хора, които не търсят допълнително информация.
[/url][/url]
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #153 -: Ноември 07, 2009, 15:13:05 pm »
Здравейте мамчета!Аз съм вече вкъщи моя Емчо ще остане още мъничко под наблюдение в болницата.Надявам се да са само няколко дена , зависи как ще наддава милия!Виждам че имаме много нови попълнения!Желая ви лека бременност!Аз ще продължавам да ви следя!Много късмет на всички и леко раждане на скоро очакващите!Мога да кажа само за секциото от мен!Всичко мина добре и нищо не разбрах, бях с пълна упойка и много бързо се възстановявам!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #154 -: Ноември 07, 2009, 15:14:56 pm »
Миленка много се радвам за вас дано бързо си приберете сладура вкъщи, да ви е жив и здрав.
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #155 -: Ноември 07, 2009, 15:15:55 pm »
Миленче дано и малкия скоро се прибере вкъщи при мама и тати!Радвам се че ти се възстановяваш бързо :) Вече ви предстоят само хубави моменти!

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #156 -: Ноември 07, 2009, 15:29:50 pm »
Здравейте и от мен  :D Миленка много се радвам за вас,бързо възстановяване и скоро да си приберете сладкият емо в къщи  :bighug:
Дживотинче страхотна стая,браво
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #157 -: Ноември 07, 2009, 17:16:47 pm »
Привет момичета. Аз от една седмица съм болна. Хвана ме ужасния грип /не знам кой точно/ от едно детенце от детската на Зори, но наистина е кошмарен, за по-малко от 24 часа станах ужасно зле и се наложи да взимам антибиотик. Добре, че беше моя гинеколог да ми го предпише навреме, защото ако бях чакала така както ме посъветваха от спешното в Токуда, не ми се мисли къде щях да бъда сега. И ето сега, след една седмица все още не съм оздравяла напълно, но съм на оправяне. Затова - пазете се много, не излизайте без маска и се срещайте с възможно по-малко хора.

На Лиско в понеделник й е секциото, нали?! Ей страхотен ден ще бъде - ще се родят три страхотни лисичета.  :D

Миленка, бързо възстановяване и бързо да си приберете в къщи сладкото бебче.


*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #158 -: Ноември 07, 2009, 17:34:54 pm »
denito, рано и е още на Лисана за секцио  :lol: - няма да й се размина, но дано де е декември  :lol:  :lol: :lol:
Момичета, упълномощена съм току-що да ви кажа, че Лисана и малките лисковци са добре!  :D
Прегръдки от тях, а аз сори че нахлух така, където не ми е мястото, но мисля че всички ще се зарадвате на новините!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #159 -: Ноември 07, 2009, 17:42:05 pm »
Анмар, благодаря ти много за информацията, че не спирам да мисля как е тя и трите лисенца. Радвам се, че са добре. Предай й моите най-сърдечни поздрави.