0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Тема на бременните №48
« -: Октомври 31, 2009, 23:03:57 pm »
Ми щом е време, значи е време.
Нова тема, която да се напълни с нови бременни. Моля да се спазва правилото - на една родилка по три нови бременни. И както сме доста за ноември .... има да се пълни темата.
За киселините - напоследък е просто ужас. Пия газирана вода, прясно мляко и .... Абе кой каквото каже ама .... не става и не става. Но се успокоявам, че малко ми остана. И те така.
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2009, 23:11:59 pm »
Ми щом е време, значи е време.
Нова тема, която да се напълни с нови бременни. Моля да се спазва правилото - на една родилка по три нови бременни. И както сме доста за ноември .... има да се пълни темата.
За киселините - напоследък е просто ужас. Пия газирана вода, прясно мляко и .... Абе кой каквото каже ама .... не става и не става. Но се успокоявам, че малко ми остана. И те така.

Пеш, ами май значи, че бебончето ще е с много коса  :lol: :lol: :lol:
Извинявай, но не знам младеж или девойка чакате, но живо и здраво да е. Ще сплиташ плитки. Кой е казал, че момчетата не могат да са дългокоси?  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2009, 23:19:41 pm »
Ако това е вярно, момата трябва да е с коса до раменете поне.  :lol: Предупредила съм я да не смее да ми се ражда без коса. :wink:
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2009, 08:04:23 am »
Пешек пробвай с 2лъж.кисело мляко и аз откачам от тези киселини ама единственно в кис.мляко намирам някакво облекчение.Дори посред нощ ставам взема две лъжички постоя седнала и лягам.Другото което е като хапнеш не лягай веднага ами постои седнала да речем около 1-2ч.Дано имаш поне малко облекчение.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2009, 08:21:14 am »
Честита нова тема:)
Дано е още по - бременна от предишната:)

За киселини на мен ми помага единствено сода. Пия на върха на лъжичката.
Понякога и прясно мляко ми помага ако не са много силни.

Искам да пожелая на всички лека и спокойна бременност и ще давам инфо как съм:) След малко отивам на летището да посрещна съпруга си и едва ли ще успея да вляза пак в сайта до утре преди да вляза в болница:)
Само добри новини да пишете тук и да се пазите момичета:)
Животът наистина е прекрасен и шарен:)

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #5 -: Ноември 01, 2009, 09:41:21 am »
Честита нова тема!
Да се пълни с много бременни!
А на теб лиско, леко и безпроблемно! И живи и здрави лисичета :)!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2009, 10:23:46 am »
Здравейте и от мен момичета!Честита нова темичка и дано се напълни с много,много бременни  :D

Дойде ред и аз да се запиша в така дългоочакваната за мен темичка.След близо 5г стерилитет и аз вече мога да се похваля  :D Сега съм в 7г.с и в петък чухме  :heartbeat: на нашето бебче,чувството е неописуемо,направо ми текнаха сълзички от радост.Но се притеснявам много,дали всичко ще е наред докрай,защото съм с диабет.

Приятен слънчев ден на всички!  :bighug:
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 10:49:17 am от stella_k »
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2009, 10:32:12 am »
Да е честита ножата тема и да се напълни с двойно повече бременни коремчета!
 Аз едва издържам на зверските киселини и не бих оцеляла без Стоп-ацид.А за содата,не съм убедена ,че е много полезна,все пак има хапченца,които са позволени за бременни.

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2009, 10:59:04 am »
Честита ни нова тема!Стела добре дошла !Престраши се , споко ние сме добрички! :D
Лисе ще те държим под око нищо че няма да може да се отчиташ лично!
Аз да се похваля нямам киселини, само от някои храни ми се получава за кратко!Съчувствам ви момичета!Аз днес най накрая се наканих и ще почвам да пера дрехите на бебчето!
Много се пазете момичета ,че с този грип страшна работа!
Слънчев и усмихнат ден ви желая!

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #9 -: Ноември 01, 2009, 11:26:39 am »
Честита ни нова тема!И започва хубаво-Стели добре дошла и лека и безпроблемна бременност!
Нека има още и още нови момичета сбъднали мечтата си!
Аз киселини имах страшно в началото и нищо не ми помагаше.После сами си спряха и мислех че ще е това,но явно към края пак се получават :( Ама ще си ги търпим това да ни е....
Лиско направо се разчуствах като знам,че от няколко месеца не сте се виждали със съпруга ти.Желая ви приятна среща,а за утре имаш много стиснати палци!И да ни държиш в течение че те мислим! :wink:

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #10 -: Ноември 01, 2009, 11:50:51 am »
Честита ни нова тема!
Да се напълни с мнооооого нови момичета, сбъднали мечтата си!  :crossfingers:

stella_k, добре дошла при нас.  :D  Лека и безпроблемна ти желая! yahoo_17

Лисе, на теб желая дните до срещата ти с малките лисичета да минат бързо и неусетно! Лека и безболезнена среща с тях!
И макар че няма да можеш да ни четеш, да знаеш, че сме с теб и ще те мислим!  :D

Хубави дни желая на всички ни!  :flower:

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #11 -: Ноември 01, 2009, 13:27:34 pm »
                   Честита нова темичка!
 Да е по-пълна от предходните и да носи само хубави новини!

  :sunshine: yahoo_17 :sunshine: yahoo_17 :sunshine: yahoo_17 :sunshine: yahoo_17 :sunshine: yahoo_17 :sunshine:

      Леки бременности на новите кандидат-мами и късмет до финала!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #12 -: Ноември 01, 2009, 14:15:17 pm »
Честита ни нова темичка, дано я напълним с много нови бременни момичета!
На Лиско безпроблемна среща с малките човечета :D
За тези киселини и аз подкрепям мнението, че не е хубаво да се пие сода, тя не е полезна дори и за небременните...като бях бременна със сина ми в последните месеци имах много киселини и ми помагаше парче диня, знам че сега не й е сезона, но в големите супермаркети има, опитайте дано ви помогне.
Момичета, кажете някоя изпитана рецепта за кашлица, че нищо не помага. Температурата я смъкнах от антибиотика и се чувствам вече доста по- добре, но си кашлям сериозно.
Лек ден на всички! :bighug:
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #13 -: Ноември 01, 2009, 14:58:07 pm »
Честита да ни е новата темичка и да се напълни с нови бременни :)
Лиско, лека среща с малките лисоци :)
Стела, добре дошла при нас и сега си почивай повече, дет се вика, сега ти е паднало :D
За киселините, аз лично сега не страдам, но като малка имах. Спомням си чай от липа+лайка, хладък, не горещ и без захар. Много помагаше. А иначе за да се избягват трябва да се намали месото и продуктите, които предизвикват киселини - на първо място това май са лесно разграждащите се въглехидрати.
Абе най-добре някой запознат със здравословното ядене да се включи по темата.
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #14 -: Ноември 01, 2009, 15:26:03 pm »
Честита нова темичка и от мен! Дай Боже да се пълни с бременни момичета и здрави бебчета!
Стела, добре дошла, желая ти лека и безпроблемна бременност!
Лисанке, весело посрещане на съпруга - представям си каква радост ще е! Спокоен престой в болницата и ще чакаме новини от теб. Целувки на малките лисета!

Ние днес завършихме с боядисването на стаята на бебчо, залепихме фризовете и малко картинки по стените. Ще снимам по-нататък и ще показвам  :wink:
Лек и спокоен ден!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #15 -: Ноември 01, 2009, 15:37:25 pm »
Хоп и аз тук-с пожелание за много нови попълнения stork-boy.

Аз получавам киселини когато ям манджи със сос,иначе нямам. В една книга прочетох, че когато наедряване бебето стомаха се измества нагоре към диафрагмата и така храната е по-близо до гърлото и затова получаваме тези гадни киселини.
Иначе ми харесва идеята, че никне коса-нали ще връзвам кордели  :D

Дживотинче аз бих видяла снимка на стаята, че при нас тепърва свърши ремонта и сега ще започне боядисването. А аз като трябва само да почивам съм командирована на село (хем съм по-близо като разстояние до доктора си), та събирам всякаква информация.... само акъл давам по телефона  :wink:.
Спокойна вечер на всички!!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #16 -: Ноември 01, 2009, 15:42:56 pm »
Честита нова темичка и от мен  :D
Добре дошла Стела
Аз нещо се разболявам много ми е лошо  :( дали мога да пия нещо от рода на тайлол  и подобни?
Приятен ден на всички.
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #17 -: Ноември 01, 2009, 15:48:35 pm »
И мен ме боли гърлото и се чувствам отпаднала,но го карам на чай,парацетамол и смуча Прополки.Баш накрая се скопосах :x

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #18 -: Ноември 01, 2009, 16:50:43 pm »
Стелче лека бременност мила и си почивай повечко че после няма почивка  :lol:
Лиско стискаме палци всичко да мине добре и приятна среща с лисанчетата :lol:
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #19 -: Ноември 01, 2009, 18:35:39 pm »
Благодаря ви много милички  :bighug:
Лиско успех и силно стискам палчета за така дългоочакваната среща с малките бебоци  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Незнам как е било при вас,но аз храна немога да погледна,постоянно ми се гади и ми е лошо,а от стимулацията до сега съм с киселини и не минават и не минават.Незнаех че още рано,рано ще се почне с болежките  :lol:
Приятна вечер на всички