0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #60 -: Януари 14, 2012, 12:06:31 pm »
Здравейте, и аз съм с донорска програма. Имаме един неуспешен опит, спря да се развива в 6 г.с.
Искам да попитам някой изобщо успял ли е да износи бебе с донорска яйцеклетка?

Разбира се! :P Погледни анкетата по-горе ;)


Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #61 -: Януари 25, 2012, 21:45:08 pm »
Благодаря ви,момичета.
Не съм се срещала с доктора,просто го уведомих по тел какво се случва с мен.Изчистиха ме в Пловдив преди 4 дни.
И аз имам замразени,но сега имам нужда от почивка и да се съвзема.И едва ли има отговор на това,защо спря да се развива....
Просто си давам кураж!


Здравей, и аз съм при д-р Владимиров,имам и аз един неуспешен опит. Можеш ли да споделиш как се развиват при теб нещата, правихте ли втори опит? Знам, че при всеки е различно, но все пак ми се ще да разбера какво се случва и при другите и долу-горе какъв е шансът успешно да се износи едно бебе?
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #62 -: Април 24, 2012, 23:06:26 pm »
Май дойде и моя ред да пиша тук. През 2008 направих първи опит с донорски Я. При трансфера ми върнаха 3 ембриона,но за съжаление теста на 14я ден беше отрицателен.Сега съм с 2ри опит-пак 3 ембриона.На 16я ден теста е отрицателен. Обадих се на док. и той ми каза,че е мн рано за тест.Трябвало да го направя на 20-21я ден.Интересно ми е защо чак тогава-дали защото съм с донорски Я или защото съм с ранна критическа и дълго време бях на фемостон.Както и да е едва чакам да стане 21я ден,но почти не вярвам в двете чертички.Бях много сигурна,че този път ще се получи(трансфера беше на Цветница)Аз съм на 39г. и от 24 годишна нямам естествен цикъл,само с хапчета ми идва. Мисля си че може и това да е причина да не успявам и с донорска Я.Желая успех на всички, които са в борбата!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #63 -: Април 24, 2012, 23:47:02 pm »
Марилина, много съжалявам за резултата.
За 14 ден след трансфера ли става въпрос?
Ако броим дните след трансфера, не знам какво е имал пред вид твоя доктор, но е добре да го попиташ.
Аз лично досега имам 6 трансфера и винаги тест съм правила на 10 ден след трансфера.

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #64 -: Април 25, 2012, 17:35:21 pm »
Да,16я ден след трансфера.Той беше на 8ми и още тогава д-ра каза на 28ми тест.Аз веднага го попитах"Ама на 20я ден ли чак?" и той каза"Да, на 20я.Аз въпреки това едвам изчаках до 16я и си направих.
« Последна редакция: Април 25, 2012, 17:39:30 pm от марилина »
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #65 -: Април 25, 2012, 17:42:36 pm »
Кой е д-ра, ако не е тайна?
*

    altea

  • ***
  • 214
  • щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #66 -: Април 25, 2012, 23:34:53 pm »
Аз съм на 39г. и от 24 годишна нямам естествен цикъл,само с хапчета ми идва. Мисля си че може и това да е причина да не успявам и с донорска Я.Желая успех на всички, които са в борбата!

Марилина, не е това причината, аз успях с донорска яйцеклетка,а никога през живота си не съм имала цикъл, освен след прием на лекарства. Успях обаче от четвъртия опит.Тестове винаги съм правила на 14 ден от трансфера. Пожелавам ти на 28ми да се изненадаш приятно с резултата от теста  yahoo_17
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #67 -: Април 26, 2012, 09:32:47 am »
Алтея,благодаря за куража!Изглежда в тази работа няма логика,а всичко е късмет.Точно затова не мисля и че е нужно да пиша името на д-ра,Танита.Но ако искаш ще ти го пратя на лични.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #68 -: Април 26, 2012, 09:40:41 am »
Няма проблем, просто ми стана любопитно!;-)
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #69 -: Април 30, 2012, 13:42:53 pm »
Момичета,аз бях до тук.ОТР.Няма да мога да се включа в анкетата горе. Успех на всички!
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Момичета,понеже и аз верятно ще използвам донорска програма - такава е препоръката на д-р Стаменов (след 3 неуспешни опита със собствени Я)- та може ли някой да сподели как точно се процедира- какви са стъпките,колко време отнема,колко яйцеклетки са нужни и от един донор ли и т.н Ще съм ви много благодарна,ако някой ме ориентира малко.Успех на всички!
purvi opit yspe6en..dr.vladimirov....34 gestacionna sedmica sum...nikakvi problemi,nikakvi yslojnenia...na 42 godini sum...purva dovedena po4ti do krai i..izkliu4itelno leka bremennost...celuvki...(p.s-yspehut ,mnogo zavisi ot ka4esatvoto na iaicekletkata,i sled tova profesionalizma na embriologa i doktora,i nakraia ot fizi4eskoto sustoianie na bude6tata bremenilka)
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #72 -: Януари 29, 2013, 18:28:07 pm »
Zdraveite,

Nadyavam se ce temata ne  e izcerpana za vsicki, vijdam ce ne ste pisali otdavna.
I az se vklucvam v redicite, na 33 godini sum ot dnes s potvurdena diagnoza POF ili izcerpan yaicnikv rezerv.
Imam dve punkcii neuspeshni.
Ostava mi da opitam s donorska yaicekletka. Nyamam principno rezervi vav vruzka s donorskata yaicekletka. Samo ne znam kolko vreme shte tryabva da cakam ako ne si namerya sama donor.

Molya nyakoi da spodeli opit i da kaje kolko vreme mu e otnelo.

Бел. мод  - моля пишете на кирилица или ползвайте КРЕДОР!
« Последна редакция: Февруари 06, 2013, 13:02:47 pm от rally_pat »
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #73 -: Януари 31, 2013, 09:35:56 am »
Здравей, на мен ми отне около година, нямах познат донор, от клиниката ми намериха, сега се радвам на две момичета:)

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #74 -: Януари 31, 2013, 09:43:24 am »
Честито! Ако е удобно, би ли споделила колко излиза една такава процедура?
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #75 -: Януари 31, 2013, 10:05:57 am »
Здравей, на мен ми отне около година, нямах познат донор, от клиниката ми намериха, сега се радвам на две момичета:)

Аз също се интересувам. Колко време отнема , приблизително каква е цената,как се процедира, също дали изискванията (фенотипни и пр.) ако са повече влияят на времето за намиране на донор. Също някъде четох че не може да се заведе познат донор. Ако не е тайна и в коя клиника
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #76 -: Февруари 05, 2013, 20:50:38 pm »
Здравейте момичета! Аз съм на 49 години и съм с положителен резултат от втори опит с донорска яйцеклетка в клиника "Малинов". Дъщеря ми е вече на една година.Затова момичета не се предавайте вярвайте в успеха. Желая положителни тестчета на всички които се борят за бебета.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #77 -: Януари 12, 2014, 16:15:38 pm »
Zdraveite momicheta i ot men.Iskam da Vi dam kuraj i da ne gubite viara v uspexa.Az imam prekrasno momichence na 5 meseca ot donorska iaicekletka-1-vi opit,leka bremennost,na 46 godini sam.Vsichko se sluchi v klinika Embriolab,Solun,Garcia.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #78 -: Февруари 01, 2014, 11:37:47 am »
Здравейте, момичета!

    Аз имам осем месечна дъщеря след трети опит с донорска яйцеклетка. Първия опит направих при д-р Владимиров, но не се стигна до трансфер. Другите два опита ми бяха при д-р Стаменов. Имах дарени 5 яйцеклетки, оплодиха се 4. При първия опит трансферирахме 2 ембриона, последва биохимична бременност. Останалите 2 ембриона замразихме. След няколко месеца направихме ЗЕТ, който бе успешен. Забременях на 37 години. Бременността ми бе лека. Имах някои проблеми, но благодарение на д-р Сигридов родих доносено, здраво момиченце.
     
    Любимите ми лекари, вече ми липсват! Живот и здраве другото бебе пак при тях ще правим!

   

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #79 -: Март 20, 2014, 13:19:43 pm »
Здравей Ани,писах ти лично саобщение!Много се интересувам от тази клиника в Чехия,ще може ли да поговорим!?