0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #20 -: Ноември 20, 2009, 18:26:14 pm »
За съжаление и моят първи опит с д.я. завърщи нещастно-10 ден ЧХГ-0.58. За протокола-11 я, от тях се оплодиха 9, 6 с отлично качество, трансфер на 2, останалите замразихме. Скоро ще се отчета и за сладоледите, ако вс. е о.к. Много, много успех на всички с този проблем.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #21 -: Ноември 20, 2009, 19:02:06 pm »
patilabel,Искрено съжалявам!Стисках ти палци през цялото време.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #22 -: Ноември 20, 2009, 20:46:25 pm »
tanita7,Моят док беше казал всичко под 5 е отрицателно!Което знааааачи: :D...Повтори си теста,таничка!Дано да съм права
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #23 -: Ноември 22, 2009, 20:42:37 pm »
Моят успешен опит беше в АГ - Варна. Изключителна коректност и професионализъм!
Резултатите от този опит сега спят до мен :D.

Преди това имам два неуспешни опита в Якентро - Солун. Това е клиника, която в никакъв случай не бих могла да препоръчам за донорски процедури.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #24 -: Ноември 23, 2009, 08:38:04 am »
Patilabel, толкова много съжалявам! Дано слдоледите са ти на късмет!
Lina, повторих го, ЧХГ -то пада!

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #25 -: Ноември 23, 2009, 15:55:28 pm »
Patilabel, толкова много съжалявам! Дано слдоледите са ти на късмет!
Lina, повторих го, ЧХГ -то пада!
Танче - съжалявам  :hug2: :bighug:

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #26 -: Ноември 23, 2009, 17:24:07 pm »
Момичета, в допълнение на темата аз лично искам също да кажа нещо относно донорството на Я.
Я. на моята донорка бяха прекрасни. Когато говорихме с Док. относно причините за неуспеха при нас - съмненията се прехвърлиха към мъжа ми и тъй като ние по принцип не сме с мъжки фактор ( отлична спермограма ) - точно това беше най-странното.
Така или иначе сега се насочваме към цитогенетичен анализ при него.
Мисля, че независимо дали темата е анкета или обща, всякаква информация относно причина за неуспеха би била добре дошла с цел избягване за в бъдеще!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #27 -: Ноември 23, 2009, 21:45:04 pm »
Танитка, напълно съм съгласна с теб, защото и ние сме на същата "гара". Пиши, всяка информация би била полезна. След нова година смятам да направя още един "напън" и своевременно ще пиша как са се развили нещата при нас.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #28 -: Ноември 25, 2009, 11:15:40 am »
tanita7Съжалявам за неуспеха!Все си мислех,че като са повече и все едничко ще тръгне.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #29 -: Януари 01, 2010, 15:24:24 pm »
Честита Нова Година мили момичета!
След 4 неуспешни ICSI опита и 10години ходене по мьките,най-после мога да споделя и нещо прекрасно.14 дни след донорско ICSI-резултат от В-HCG-1196.След 2 дни-3396mlU/ml.Нямам тьрпение да чакам след една седмица какво ще види и моя док.
Прегрьщам ви,целувам ви и ви моля-не се предавайте.Надежда винаги има.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #30 -: Януари 01, 2010, 20:37:55 pm »
Мила Ани , страхотна новина!!! Изключително много се радвам за теб и успех на прегледа . Спокойни девет месеца и понеже и аз тази година съм решила да се запиша за Донорска програма не може да си представиш какъв кураж и надежда ми вдъхна след като прочетох поста ти. Още веднъж успех и много , много късмет!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #31 -: Януари 01, 2010, 20:56:08 pm »
Ех,че хубава наовогодишна новина!Дано всичко от сега нататък да е само хубаво!!!Прегръщам те,мила!И да пишеш като чуете пулса
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #32 -: Януари 02, 2010, 19:05:35 pm »
Ани, честито, мила! Страхотно начало на новата година! Пожелавам ти леки 9 месеца. И като гледам колко е голямо ЧХГ-то май ще са двечки....

Аз само да попитам - тук говорим само за донорски яйцеклетки, така ли? Мен ме интересува въпроса с донорски мъжки материал. Моля ако някой има такъв опит, да сподели. Благодаря предварително.

Успешна и щастлива Нова година на всички!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #33 -: Февруари 28, 2010, 22:10:24 pm »
Tук става дума само за донорски яйцеклетки.Обаче като гледам процента успеваемост,смятам,че почти не се прави в България(((


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Честита Нова Година мили момичета!
След 4 неуспешни ICSI опита и 10години ходене по мьките,най-после мога да споделя и нещо прекрасно.14 дни след донорско ICSI-резултат от В-HCG-1196.След 2 дни-3396mlU/ml.Нямам тьрпение да чакам след една седмица какво ще види и моя док.
Прегрьщам ви,целувам ви и ви моля-не се предавайте.Надежда винаги има.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Тъкмо се канех да пусна подобна тема.
Хайде всички, които на скоро са правили процедури с донорски яйцеклетки да споделят актуална информация.
На мен ми предстои другия месец.
« Последна редакция: Май 08, 2010, 18:28:12 pm от kartiche »
*
Kisela браво миличка , а на теб Kartiche успех другия месец . Много се радвам , че пишете момичета. На мен също ми предстои донорска , но преди това май се налага и биопсия , та затова незнам точно кога ще стартирам. Kisela няма да е зле да споделиш по-подробно как протече всичко и къде....ако е удобно де.  :bighug:
Привет момичета,
реших да пиша, за да вдъхна кураж на момичетата, на които им предстои процедура с донорска яйцеклетка. От 4 яйцеклетки, 2 се оплодиха, имплантираха се и двете, но едната се оказа кухо яйце. Живот и здраве, средата на август очакваме нашето съкровище :sleepingbabygirl:. Лекарят, който ми помогна е д-р Емин, КИРМ - Плевен.
Желая ви успех!  :bighug:

Там, където има любов, няма страх.
                  Апостол Йоан
Kisela браво миличка , а на теб Kartiche успех другия месец . Много се радвам , че пишете момичета. На мен също ми предстои донорска , но преди това май се налага и биопсия , та затова незнам точно кога ще стартирам. Kisela няма да е зле да споделиш по-подробно как протече всичко и къде....ако е удобно де.  :bighug:



Aз щях да съм най-щастливата на света,ако се отнасяше за мен!Просто повдигнах темата с цитат на Ани.Лек ден!И мен ме интересува също темата,но за сега още нищо не съм предприела...по финансови причини


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI с донорска яйцеклетка
« Отговор #39 -: Декември 26, 2010, 10:40:02 am »
Повдигам темата.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia