0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Болки 10-тия ден след инсеминация
« -: Април 17, 2006, 16:09:25 pm »
Този месец, на 10-ти ден след инсеминацията, получих силнички болки в областта на матката. Болки покрай ПМС определено нямам, а тази беше силничка - по-силна от болките, които съм имала с М, и по-различна. Значи болката беше точно като при и след хидротубацията - едно чувство на раздуване вътре в матката, също ми напомниха малко болките след коремната операция за махане на миома. Продължиха 1-2 дни, първия ден вечерта се засилиха доста, малко на импулси, а като легнах, минаха. На следващия ден също имах сутринта малко остатъчни болки. После нищо.
Понеже това ми се случва за първи път, така си мислех, че нещо е станало, но уви. Затова сега си мисля, може ли пък да се е захванало нещо, пък организмът да го е отхвърлил този ден?
Щото всички входни данни бяха повече от перфектни. Единствен медикамент за цикъла - Утрогестан 2*2 вагинално.
След болките в корема 2 дни ме боля тъпо кръст и мина, а болки в кръста също нямам в ПМС.

Знам сега, че по тия субективни усещания е трудно да се гадае, но за мен е важно, ако мога да го разтълкувам - щото много ми се ще да зная, оплождане ли не става, или имплантация, с оглед предстоящо ин-витро на фона на така изнервящия неизяснен стерилитет :evil:

Благодаря на всички, които ще ми отговорят :D
Благодаря ти, Бени!







*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #1 -: Април 17, 2006, 16:35:04 pm »
Фреши,

За съжаление не мога да ти отговоря на въпроса оплождане ли не става или имплантиране - и аз се терзая със същите въпроси след двете неуспешни инсета. Само мога да кажа, че мен ме боля (но не силно) на 6-я, 7-я и 8-я ден след второто инсе по описания от теб начин.
Резултата беше 7 дни закъснение и отрицателни тестове.... :?
Намерихме нашето синче.
*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #2 -: Април 17, 2006, 16:39:57 pm »
Фреши, вземи си пусни един кръвен тест и ще се разбере, ако е положителен супер :wink:
И предполагам ще отговори на доста въпроси.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #3 -: Април 17, 2006, 16:48:45 pm »
Фреши,
По описанията ти , според мен усещаш матката.И нещо свързано с инплантирането.:) :) :)
Надявам се и ти пожелавам да е станало чудото.
Присъединявам се към предложението за кръвен тест.
Стискам палци да е  :bfp:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #4 -: Април 17, 2006, 17:10:35 pm »
Еее, много песимистично, моля ти се! Я да те видя как тичкаш към кръвния тест и после обратно - с добри новини!  :blob10: Хайде, хоп!

Стискам палци, не ги мисли тия работи - докато не ти дойде, нищо не е свършило, още по-малко на 10-ти ден!

Целувки, мисля те!  :kiss:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #5 -: Април 17, 2006, 17:15:16 pm »
Цитат на: StefiZ
Фреши, вземи си пусни един кръвен тест и ще се разбере, ако е положителен супер :wink:
И предполагам ще отговори на доста въпроси.


Мога само да кажа същото което е посъветвала и Стефи.
Пусни си мила един кръвен тест .... и ще се разбере какво е станало.
Ще ти отговори на въпросите имало ли е оплождане....има ли имплантиране..... изобщо ще знаеш доста повече, отколкото да се притесняваш и тънеш в догатки.
Сама знаеш, че болки като ПМС има И когато има бременност и когато има М. Доста се припокриват тези симптоми, и за това е трудно толкова рано да се каже каквото и да било.

Очавам тези болки които ги имаш да се един хубав предвестник.
Стискам палци.
Целувки.
 :D
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #6 -: Април 17, 2006, 17:52:50 pm »
Дано да е било имплантиране.
Стискам палци.
И мен ме наболяваше корема, като придърпване, и кръста и той ме болеше.
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #7 -: Април 17, 2006, 19:19:30 pm »
Фреш извинявай за въпроса(може някъде да си го писала), но на теб дойде ли ти, че си толкова сигурна, че нищо не е станало, защото ако днес ти е 10-ти ден не е ли малко рано да се разочароваш.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #8 -: Април 17, 2006, 21:39:14 pm »
Мила Фреш Бреезе При мен беше същото след инсе,силни болки .....
.......след 7 дена закъснение на уринен тест беше много бледа втора чърта и ЧХГ 12,5.При мен беше много тънка лигавица и зареди нея неможа хубаво да се закрепи...................................
Мисля че при теб може да има нешто много хубаво,искренно се надявам да е така.Стискам палци ,дано скоро да ни зарадваш :bfp1:  :lol:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #9 -: Април 17, 2006, 21:44:29 pm »
FreshBreeze стискам палци. Успех :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #10 -: Април 17, 2006, 22:09:05 pm »
според мен това са болки при инплантиране.Мисля,че и като време е по- вероятно да са такъв тип...
Фреши, вие инсето го правехте след категорично спукване на фоликул, нали така...
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #11 -: Април 18, 2006, 01:12:57 am »
ФРЕШИ,
влязох да поправя глупостите си, че сега прочетох постинга ти в пролетната серия. Толкова много съжалявам:(.  Защо не си изясниш каквото още има (ако не си направила някакви остатъчни изследвания) и тогава да преминаваш към ин витро, за да може ако има имунологичен или генетичен фактор да ги пребориш. Мисля, че това е по-добрият вариант.
Желая ти успех от все сърце, каквото и да решиш:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #12 -: Април 18, 2006, 01:15:54 am »
Стискам палци, много!!!
*

    balmi

Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #13 -: Април 18, 2006, 09:48:15 am »
Ели, след като прочетох постинга ти в пролетната тема, си мисля, че болките може и да са от стимулацията. Ти правиш за първи път инсеминация макар и с лека стимулация и може това да е причината. Когато мен ме стимулират винаги имам подобни на посочените от теб симптоми. Хубаво ще е да посетиме д-р Конова. Не знам защо и аз още отлагам?!
*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #14 -: Април 18, 2006, 10:14:18 am »
Цитат на: balmi
Хубаво ще е да посетиме д-р Конова. Не знам защо и аз още отлагам?!


Фреши много съжалявам  :cry:  :cry:  :cry:
От сърце ти пожелавам следващата процедура (каквато и да е тя) да е увенчана с успех.
Наистина е време да посетите Плевен  :lol:  и ще се радвам да се видим разбира се. Дори може да съчетаете изследванията със 10 юни  :D
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #15 -: Април 18, 2006, 10:15:19 am »
Милички, много съм ви благодарна, че сте обърнали внимание на въпроса ми и сте ми дали съвети.
ЛФ ми е 15-16 дни по принцип, а отрицателния тест е 13-ти ден, но после и темп.тръгна надолу. Стимулация - силно казано, състоя се общо в две ампули Меногон, щото после се разколебах.
Така че, инсе на категорично спукан, болки на 10-ти ден, отрицателен тест на 13-ти, на 14-ти темп тръгна надолу, още взимам Утрогестан и днес темп. ми е височка, и в крайна сметка отивам на кръвен, за да съм сигурна да спирам ли Утрогестана.

Иначе, и ние така мислим - имунологични и генетични този месец, после ин-витро да видим какво -що.

Ще ви кажа какво показва кръвния, сега отивам до лабораторията да дам кръв, днес ми е 15-ти ден след инсе.


Целувки :D
Благодаря ти, Бени!







*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #16 -: Април 18, 2006, 10:17:30 am »
Фреши, чакаме те с положителния тест, иначе ще те санкционираме.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #17 -: Април 18, 2006, 10:20:56 am »
Цитат на: FreshBreeze
Ще ви кажа какво показва кръвния, сега отивам до лабораторията да дам кръв, днес ми е 15-ти ден след инсе.
Целувки :D


Дано, дано. Стискаме силно палците
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #18 -: Април 18, 2006, 10:31:16 am »
Фреши  :crossfingers:  за :bfp:  ДАНО да е такъв резултата!!!  :balk_21:  :balk_21:  :balk_21:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #19 -: Април 18, 2006, 10:48:20 am »
Силно стискам палци Фреши!  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
Аз съм изпитвала многократно (но не всеки месец) същите усещания, които описваш. И аз си ги свързвам с периода на имплантиране, но до сега все не съм набирала смелостта да напрвя кръвен тест  :?  Този път обаче съм решла твърдо да го направя. Така поне ще знам има ли опит за имплантациа или не.
Хайде да се похвалиш още днес с положителен тест!  :bighug: