0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #40 -: Април 19, 2006, 17:13:15 pm »
Цитат на: Eli7
За целия цикъл 2 инжекции Мерионал, последователни дни, след като спра Серофена. Аз нали направих хипер предишния пъти и  сега съм решила по-най-безболезнената лайсна да мина :wink: , ама да видим колко ще ги докарам. Докато не започна никой незнае какво ще се случи, колкото и изгледите да са добри засега.


Аз пък също си мисля че е по-добре да са 4-5-6 яйчица, ама качествени. Така е по-малък стрес за организма.
Тези случаи с многото фоликули ...все водят до хиперстимулация... и кво... в крайна сметка цялата работа е неуспешна.
По-добре по-малко.. ама по-сигурно.

Успех момичета. :D
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #41 -: Април 20, 2006, 17:05:08 pm »
Мерси сърдечно, Роми :D


А бе момичета, кога смята да се изчиства този утрогестан от организма бре :roll:  :lol:  Днес ми е трети ден без утрогестан и 17-ти след инсето, а темп. ми е 37.22 8O  Кога смята да ми идва М въобще :?

Да ви кажа, добре че направих кръвен, иначе имаше да се надявам, че домашния не е бил верен :?  Вече ще правя кръвни, да няма много вълнения :D

Дайте информация колко дни след спиране на утрогестана ви падна темп. и дойде М?
Благодаря ти, Бени!







*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #42 -: Април 20, 2006, 17:29:08 pm »
Фреш, при мен не повече от три дни след спиране на утрогестана. Обикновено когато ми падне температурата, на същия ден се появява и менструацията.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #43 -: Април 20, 2006, 18:00:43 pm »
При мен - на четвъртия ден (следобяд) след спирането на утрогестана.  Същата сутрин температурата ми беше 36.9
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #44 -: Април 21, 2006, 08:16:37 am »
Фреши, колко  е долу-горе температурата по време на взимането на Утрогестана? Защото на мен през цялото време темп. ми е ниска - 36.8, а взимам по 9 на ден. :ask:
Т.е. температурата се влияе от Утрогестана ли?
*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #45 -: Април 21, 2006, 08:25:08 am »
Базалната температура се повишава след овулацията заради увеличеното количество прогестерон в кръвта. А утрогестанът е прогестеронов препарат. Би трябвало температурата ти да е повишена (колкото е обикновено през лутеалната фаза).
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #46 -: Април 21, 2006, 09:03:53 am »
Мерси, Пандичка, ама наистина ми е ниска температурата.
Или термометъра ми е грешен или нещо не ми е наред. :balk_138:
*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #47 -: Април 21, 2006, 09:12:23 am »
Ами и моята е ниска  :lol:   През лутеалната фаза е около 36.8 - 36.9
А ти пробвай да я мериш и с друг термометър ако имаш някакви съмнения.
*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #48 -: Април 21, 2006, 10:06:27 am »
Цитат на: FreshBreeze
Мерси сърдечно, Роми :D


А бе момичета, кога смята да се изчиства този утрогестан от организма бре :roll:  :lol:  Днес ми е трети ден без утрогестан и 17-ти след инсето, а темп. ми е 37.22 8O  Кога смята да ми идва М въобще :?

Да ви кажа, добре че направих кръвен, иначе имаше да се надявам, че домашния не е бил верен :?  Вече ще правя кръвни, да няма много вълнения :D

Дайте информация колко дни след спиране на утрогестана ви падна темп. и дойде М?


Аз спрях утрогестана на 17.04., а едва днес 21.04. ми падна БТ на 36.9. Страшно ме боли глава и се надявам днес вече да ми дойде. Та значи чакам 4 дни след спирането и много се притеснявах, защото док ми каза, че ще ми дойде до 2 дни. Тъкмо днес щях да задавам същият въпрос и БТ взе, че падна. Дано все пак днес да е денят! :)
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #49 -: Април 21, 2006, 10:44:07 am »
Благодаря, Момичета, за отговорите - явно и при мен ще е така, днес ми е 37.03 (като вчера пък направо взе да ми става лошо вече от тая темп, все едно съм болна)

Василия, без да взимам никакви медикаменти в ЛФ темп. ми е около 37.10-37.20, а този месец с 2*2 утрогестан - 37.25 8O  обаче серумното ниво ми беше много високо - 50 8O , та не знам дали толкова много е хубаво, предвид резултата особено :?

Може да ти е скапан термометъра, пък и по-добре се съсредоточи върху положителните тестове, които престоят :D
Благодаря ти, Бени!







*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #50 -: Април 21, 2006, 11:24:56 am »
Хмммммммммм Фрешо, нещо съмнителна ми идваш ти??!!!!
Не че искам да ти давам излишни надежди, ама що не пребягаш за един тест а???

Извинявай много, ако те напрягам, ама мннннооооооооооого се надявам на най-доброто!!!!

Цункам те много
В очакване ....
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #51 -: Април 21, 2006, 11:42:54 am »
Абе, Фрешче, защо наистина не си направиш пак теста?
Наистина си много съмнителна - 17-ти ден, висока температура, става ти лошо...
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #52 -: Април 21, 2006, 14:47:06 pm »
Мерси, Сладурки, но тази сутрин вече потегли надолу - от 37.25 към 37.00 и смятам, че утре ще ми дойде, пък и кръвният ми беше направо под нулата - 0.1 - поне да беше нещо по-така.

Просто много прогестерон наблъсках в организма, не спирам да се чудя, как беше над 50 7 дни след инсе.

Мисля, че утре-вдругиден ще ми дойде. И добре, че направих кръвния, щото иначе щях да се побъркам от емоции :D

 :balk_21:
Благодаря ти, Бени!







Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #53 -: Април 25, 2006, 11:48:12 am »
Момичета, дойде ми, всичко е наред, мисля за бъдещото ин-витро и за имунологичните, които се надявам да направим този месец.
Писах имейл на д-р Конова преди седмица, но още нямам отговор.
Някой да знае дали е в БГ, или някаква друга информация?

Според вас удобно ли е да й се обадя по телефона? И колко време да изчакам евентуално отговор на мейла преди това?
Благодаря ти, Бени!







*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #54 -: Април 25, 2006, 11:56:50 am »
Звъни и без притеснение, аз поне така правя, ако не и е удобно просто няма да ти вдигне, успех мила!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #55 -: Април 25, 2006, 12:08:28 pm »
Фреши, аз също й писах миналата седмица, но нямам отговор!!! Казват, че отговаря на всички, това ме навежда на мисълта, че е отпуска или в чужбина!!! Ще чакаме пък ще видим, ти ако разбереш нещо пиши във форума!!!


*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #56 -: Април 25, 2006, 12:14:18 pm »
Доц.Конова е в Плевен :)  Бъдете сигурни, че ще отговори на писмата ви, но просто в момента е адски натоварена и за това така се бави с отговорите.
Хей и който идва насам да се обажда.  :lol:
Дори можете да си съчетаете изследванията с 10.06  :wink:
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #57 -: Април 25, 2006, 15:48:17 pm »
Благодаря за инфото, Миси.
Ще изчакам още 7-10 дни и ще й звънна, ако успеем да свършим тази работа в този цикъл, че за следващия да сме готови за ин-витро.
Малко ми е неудобно да й звъня по тел, щото досега не сме си писали/говорили - тя не знае за моето съществуване и трябва да започна от А и Б.

Миси, а имаш ли идея дали д-р Конова продължава хубавата за нас практика да приема и в събота, при предварителна уговорка, или ще трябва да си взимаме отпуска :?
Благодаря ти, Бени!







*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #58 -: Април 25, 2006, 16:29:21 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Миси, а имаш ли идея дали д-р Конова продължава хубавата за нас практика да приема и в събота, при предварителна уговорка, или ще трябва да си взимаме отпуска :?


Ако мислиш да идваш в събота предварително ще трябва да й се обадиш за да те има в предвид и да бъде там.
064/ 886-790 - отговаря на този тел
и като идваш насам звънкай да се видим  :lol:
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #59 -: Май 11, 2006, 13:35:30 pm »
Цитат на: missy

Хей и който идва насам да се обажда.  :lol:


Missy, другата седмица на 16.05. /един ден след твоя и един ден преди моя Рожден ден/ ще съм в Плевен за изследвания, консултация с доц. Конова и д-р Панчева. Може да се видим на по кафе и да се запознаем лично...