0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #60 -: Май 11, 2006, 13:51:48 pm »
Цитат на: FreshBreeze

Малко ми е неудобно да й звъня по тел, щото досега не сме си писали/говорили - тя не знае за моето съществуване и трябва да започна от А и Б

Фрешче мила, аз те съветвам да и пуснеш един майл, като възможно най-кратко и обясниш за какво става въпрос.
Аз  така направих за моите антитела, та даже и прикачени файлове с резултатите от изследванията и бях пратила и тази мила  жена (шапка и свалям!) ми върна отговор на майла на другия ден (направо не можех да повярвам, че това сзе случва), като ми беше написала да и се обадя по телефона, че така щяло да и бъде по-лесно да ми обясни какво мисли.
И така аз и се обадих, тя беше безкрайно мила и любезна, направо да ти е кеф да говориш с нея!
Успех мила!
Цунки гунки  :D
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #61 -: Май 11, 2006, 14:15:26 pm »
Фреш4е, доц Конова последните 2 седмици май е адски заета... Досега винаги ми е отговаряла на следващия ден, но този път 4акам отговор ве4е втора седмица и още не съм полу4ила... Не мисля и да я притеснявам повече, защото др седмица ще бъда в Плевен и ще се видим... По-добре да и звъннеш по телефона...
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #62 -: Май 11, 2006, 14:24:21 pm »
Ами обадих й се по телефона вече.
Миси, ако уговорите нещо за 16-ти, пуснете ми една бележка, ако и аз се окажа там в този ден :D
Благодаря ти, Бени!







*
Болки 10-тия ден след инсеминация
« Отговор #63 -: Май 11, 2006, 15:18:48 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Ами обадих й се по телефона вече.
Миси, ако уговорите нещо за 16-ти, пуснете ми една бележка, ако и аз се окажа там в този ден :D


Когато и да се окажеш тук,  аз съм насреща  :lol:
Пуснах бележка