0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Охооо, каква вкусна закусчица ни е спретнала Цветето :)
Успех на всички днес, че мен ме гонят всякакви задачи.
Ще се включа по-късно да ви кажа какво показва микробиологията ми :)
[/url][/url]
Эдравейте момичета исками се да крещя от радост и аэ най-накрая видях :bfp:втората чертичка е много бледа но се появи още на първата минута не мога да ви опиша как се чувствам :youwoman:дано всичко е наред пожелавам на всички вас скоро да иэпитате това щастие :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
onna Честито миличка! Желая ти леки 9 месеца и здраво бебче на финала :)
Айде пък дано повлечеш крак и да ни заразиш всичките дето сме тук.
[/url][/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Ехааааааа време беше някой да се похвали с +++++++
Честито :cloud9: Donna  :cheerleader: :dance2: желая ти лека бременност и здраво  сладурче на финала. :goodluck:
donna99  - честито мила,да имаш най прекрасната бременност на света,и разбира се най сладкото и здраво бебче  :bighug: :ballons:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Благодаря ви милички раэплакахте ме :oops: :D
Ехеее, каква прекрасна новина за начало на деня!!!
donna99, миличка, честито!!! Лека бременност и едно сладко, здраво бебче на финала!!! :bori_017:
Аз се изложих...дойде гадната лелка...така че мисля да й приложа някоя хватка:balk_198:, че да не може да мърда в близките няколко месеца и при никоя от нас да не се връща  :wink:
*
Donna99,Честито миличка!!! Лека и безпроблемна бременност и от мен.
Smile_baby, дръж я тая гад, приложи хватката,че дано не идва при мен на 30-ти, а и при всички де :D :D :D
*
Честито Донна, много късмет и здраве и леки 9 месеца :) Вие от колко време опитвате?



*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Дона, миличка честито и от мен!  :cheerleader: :bighug: :party: И едно ето такова на финала! На всички ни го пожелавам!!!

И веднага да се цопна под вирусчетата ти пресни пресни....
Викенце миличка,  :crossfingers: Моля се за теб!!!



Слънчев и прекрасен ден ви желая миличките ми!!!

*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Зравейте момичета!

Честито Донна, здраво и усмихнато бебче да те радва! :D


/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*
Donna честито мила! От тук нататък само положителни емоции!
Аз се поосвестих малко! Благодаря на всички за подкрепата! Много ми помагате и затова толкова ви обичам! Каквото има да става, ще става! Нищо не мога да направя, освен да се моля да чуем пулса!
Усмихнат ден на всички!
Здравейте и от мен току що се връщам от доктор .Излязоха ми изследваията на хормоните.Пролактина ми е доста висок-33.55(1.5-20),прогестерона също е малко нисък което е доказателство, че нямало О.Изписа ми достинекс и дуфастон след 14 ден.Някой има ли опит с тия хормони удачно ли е да започнем стимолация със клостил и прегнил?Какво знаете за пролактина дали лесно се регулира,забременява ли се с висок пролактин?Ох такава съм паникаа 100 въпроса наведнъж,сори ама много съм притеснена.Целувам ви много.
 
goskata, спокойно :). С висок Пролактин се забременява, но първо трябва да се вкара в граници. С достинекса може би за месец, два ще е в граници вече, тогава може първо да проверите дали имаш спонната овулация и да поработите по по-приятния начин :wink:, но може и да почнете стимулация с клостили и прегнил, не е проблем стига да сте направили цевтена снимка на тръбите.
А за прогестерона, нормално ако е нямало О да е нисък.
Всичко ще се нареди :)
Викиии, стискам палците  yahoo_17  yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Привет момичета,моята микробиология излезе - чиста е :) и да е имало стрептокок, както показа миналата съм го утрепака с моите си лактобацили (милите на кака, все така да трепят гадините  :lol: )

Вики, утре всичко ще е ок, сигурна съм.  :goodluck: Стискам ти палци мила :)
[/url][/url]
Здравейте и от мен!
cvete78, страхотна закуска си ни подготвила аз ще я метна за следобедна, благодаря, но първо ще обърна нужното внимание на кафенцето  :D
На Маринка, siesta и Радостинка - хубави резултати от изследванията  :crossfingers:
Вики, успокой се мила, че нали знаеш така вредиш не само на себеси, но и на бебо. Всичко ще е наред, само дето хабиш едни нерви в момента.  :hug2:
jasmin_veni, честита ти микробиология  :D
Момичета, какво стана с нашето цигуларче не се е вясвала скоро в темичката. Ей,цигуларче, как ще засвири оркестъра с пет пиана и цигулка без теб?!  :( :D
Приятен следобед на всички!
П.П. За малко да пропусна..ЧЕСТИТООООООО НА НАШАТА НОВА БРЕМЕНЕЛКА donna99
Обичам хубавите новини, а бебешките направо ги обобожавам! Леко бременеене donna99!
« Последна редакция: Август 26, 2009, 16:39:17 pm от deska_meska »


*
И в края на работния ден да се разхладим малко:

Какво ще кажете, а?
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Честито donna99! Леки  :cloud9: месеца и накрая едно здраво и сладко бебче.  stork-boy
*
Момичета, какво стана с нашето цигуларче не се е вясвала скоро в темичката. Ей,цигуларче, как ще засвири оркестъра с пет пиана и цигулка без теб?!  :( :D
Мила Деси, толкова ме зарадва... Анмарчето и то ме потърси... Много тежки проблеми със здравето на баща ми налегнаха семейството, още не можем да се освестим. Не ща да развалям хубавото настроение - тук е винаги ведра атмосферата, а мен големи тегоби ме налегнаха. Но всеки ден преглеждам темичката, вие ме крепите и разведрявате.
На бебешкия фронт засега изследвам щитовидна жлеза заради високо TSH и си чакам часа за първи преглед в клиника по стерилитет на 8ми септември.
Туйто, отчетох се, и ви пожелавам приятна вечер и спорна седмица!
 :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
ЕЕЕЕ ама четем си мислите днес със Деската и аз тъкмо се бях зачудила за цигуларчето и ето я нашата цъфна! Радвам се да те видя, дано нещата при теб да се наредят и скоро да се появиш за да се похвалиш с хубави новини!!!