0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Жаси, дължината на лутеалната фаза е различна за различните жени и варира някъде от 12 до 16 дена, така че от денят на овулацията се добавят толкова дни, колкото ти е лутеалната фаза. Денят на овулацията се променя, но доколкото знам лутеалната фаза не се променя и за всяка жена си е индивидуална. При мен например е 15 дена .. Така, че сега след като знаеш кога ти е била овулацията и след като ти дойде МЦ (дано не дойде) ще разбереш каква е твоята дължина. Защото в клендара предполагам си заложила 14 дена, което е стандартна дължина, но не е точна...
Дано си ме разбрала :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

Раши, как си и ти,миличка  :bighug: ?

Надежчо, ехей, къде си ти бре душа? :)
Видях те, че си била на срещата. Още ли си в БГ? :)
Аз съм добре, навлизам в работата обратно :) Хехе


Едно голяяямо прозяв от моя страна със следобедно кафе-фрапе :)

И нещо плодово (мисля и че то е фрапе)


P.S. Малко офф-топик, но някой да знае програмка за кътване и миксиране на музика? Аз знам само Sound Forge но тя е тежка и ми е малко сложна. Ще съм благодарна, ако някой знае нещо и е работил с подобна програма да ми пише на лични.
« Последна редакция: Август 25, 2009, 17:22:05 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]

Раши, как си и ти,миличка  :bighug: ?

Надежчо, ехей, къде си ти бре душа? :)
Видях те, че си била на срещата. Още ли си в БГ? :)
Аз съм добре, навлизам в работата обратно :) Хехе

Миличка, до неделя съм в БГ  :) В нета много ме няма, ама виж на срещите ходя  :D
Още ходя по-лекари и изследвания ...... :?
Даже утре сутрин пак ще давам кръв за "150-ти" път  :(
Нямам търпение да тръгна вече , че направо полудях тук  :lol:


Жаси, мерси за кафето, душа, точно от това имам нужда  :D !!

Надеж, мило, аз ако знаех, че ще наминеш и да си увесила така нос, биричка щях да сервирам :)
 :lol:Ето Надеж, специално от мен с едно голямо НАЗДРАВЕ от мое име :
« Последна редакция: Август 25, 2009, 18:00:55 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Ха, и аз се присъединявам към биричката! Наздравееее!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Анмар, бебето в аватара гледам расте не с дни, а с часове ...  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Здравейте, мацки!
Колин, честит рожден ден, миличка! Желая ти здраве, щастие, любов и много късмет да се случи чудото и с теб! :cloud9:
Вики, не се шашкай излишно, ако си спомняш Фибчо бяха я стреснали така преди време, а на следващата консултация чуха тоновете. Не се притеснявай сигурна съм, че следващия път всичко ще е наред!
jasmin_veni  :crossfingers:
petqst, страхотно изкушение си поднесла и няма как да се въздържа, а направо се нахвърлям върху лубимия ми сладолед! Мммм и фрапенцето на Жасминката не е за пренебрегване! Ама биричката ще откажа, че ще ми се отрази на графиката утре сутринта!  :lol:  :lol:  :lol:


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Вики,мило,знам как е :( Ама може да се окаже и излишни нерви :wink: Деската хубу ти е припомнила.И аз така бях издала багажа вече ама ей на  :D Така че,не бързай да правиш крайни изводи :wink: Още много неща могат да се случат.Както мойто доки каза - картината на ехографа може за два дни да се промени тотално :D
Стискам палци мило :D

Колий,ЧРД - и много много спецялна вечер ти пожелавам :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Оох днес свърши но утре пак ще е същото,не по зле,ще има повече нерви. От половин месец се опитвам да изляза в отпуска и все не успявам. Поне тук да се оплача,че да ми олекне.
Вики,всичко ще е наред,не се отчайвай и изнервяй.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро сладуркииииииии!
Вече започвам да влизам в крак и редовно да поднасям кафето и закуската. :D
Заповядайте

Този път закуската няма да е толкова диетична  :D

Ехххх добре,айде и една за тези на диета какво да ви правя  :cuddle:

Лек ден.
*
Добро утро!
Цвете, браво на теб, то май повечето ставаме по-късничко :D :D :D
Пиивам си кафенце, хапвам на бързо, че работа ме чака!
Лек и спорен ден на всички!
*
Добро утро и от мен !
Много сте ранобудни !
Пийвам си кафенце Цвете в компанията и на Петя и изчезвам !
Лек и спорен ден на всички!
[/url]
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро и от мен. Ехееееее, голямо пиршество ще имаме днес.
cvete78 благодаря за богатата трапеза.
Вики, мога само да си представя как ти се е свила душичката от притеснение и с какво очакване си за прегледа в петък. Много ще се моля за теб и за бебето ти - дано да чуете тоновете. Може наистина да е още рано за това. Не се отчайвай, а вярвай. Ще си мисля за теб и ще ти стискам палци  :crossfingers:
На всички останали - усмихнат и спокоен ден!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Добро утро и от мен банда   :lol: Цвети, какви вкусотии пак си ни приготвила ... страхотни са, ммм много е вкусно а кафето ... лек ден момичета от мен  :D


Здравейте милички,много ми липсвате през изминалите дни ама нямам кога да ви пиша че мама е като фория напред назад.....
 Минавам само да видя как сте и пак изчезвам  :P
 Вики силно те прегращам и да знаеш че ще чуете сърчицето,спокойно мила всички сме стеб и дано всичко е наред в петък  :balk_21:
 Хайде изчезвам че дивото ме зовеееее ,много целувки на всички и преградки  :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug:
 П.П.Моля запишете ме в ловуващи,и аз вече съм от ваща групичка  :wink: Благодаря че ви има  :flower:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро Утро!
Много обична закусчицааааа. Кафенцеее. Благодарско, Цвете!
Хубав ден!

Анмар, бебето в аватара гледам расте не с дни, а с часове ...  :lol:

Ха-ха-ха!
Гардже, това е вече реалната възраст - 2 г. - снимката е от морето преди 1 седмица - на леля сладкишчето.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,айде и аз се присъединявам към компанийката за кафенце,но закуската по-късничко,благодаря ти Цвети.Аз ходих да давам кръв пак за изсл.на пролактин,ама при мен е така на 2 мес.пускам контроли.Е лек и много приятен ден ви пожелавам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро на всички.Цвете закуската е невероятна.Абе от къде ги намираш :balk_53:
Пожелавам ви лек и успешен ден, изчезвам че нашата проверка още тече.Стискайте ми палци.Целувки
Добро утро :D
И аз се присъединявам за кафето :wink:

Маринка и аз утре ще ходя да го проверявам този Пролактин :wink:, заедно с Прогестерона ( който е напълно излишно да пускам, ама това си е мое мнение, а аз нали не съм док :lol: - ама скоро мисля да стана :lol:)

Искре, успешен лов :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!