0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро :D

Цвете благодаря за кафенцето, пийвам си вече :D

Жасминче, късмет yahoo_17, ще чакаме новини  :wink:

Лек и спорен ден :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Цоооп и аз, под вирусчетата ...
много хубава закусчица :)) благодаря Цветенце, докато не е свършила да хапна и аз :))


*
Добро утро и от мен.Цвете закуската е прекрасна. Колин Честит рожден ден,само хубави емоции ти желая днес.
И аз изчезвам,че днес на мен и моите колеги ни предстои проверка,стискайте палци.
Усмихнат и спокоен ден.
Добро утро сладурки!!!
Цветенце, страхотни са кафето и закуската! Благодаря!
КОЛИН, Честито и от мен, пожелавам ти здраве, щастие и скоро да ти честитим за още по- хубави неща  preggo  :wink:
Дайте малко вирусчета и на мен, че утре чакам да НЕ ми дойде, така че, който я е хванал тая баба Яга да не я пуска... :lol:
jasmin_veni, късмет при док   :crossfingers:
siesta, всичко ще е ок на проверката  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Хубав ден на всички!!! :rainbow:
*
ЖАСИ стискам палци всичко да е ок.СМАЕЛЧЕ аз така съм я стиснала гадината че няма да я пусна да ходи при другите утре изобщо нея и чакай чак след 9месеца може да заповяда при нас нали.тези наште бременелки много спят я ставайте да ни наплюете едно хубаво.
[/url]
*
Здравейте мили мои сестри по съдба!
Вчера нямах сили да ви пиша, защото за един миг света се срути пред мен! Въпреки, че надежда още има, аз започнах да губя вяра и да се отчайвам!
Вчера бяхме на преглед и НЕ можахме да чуем  :heartbeat:  :(. Док изглеждаше разтревожен и ни вика пак в петък. Ако и тогава не чуем следва кюретаж!  :(
Извинявайте че ви развалям деня, но трябваше с някого да споделя!
Обичам ви и ви прегръщам!
*
Вики, ще го чуете, мила! Не се отчайвай, може и да е раничко! Нали знаеш, че при всички е различно!
Стискаме палци, всичко да е наред :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Вики миличка,не бързай да се отчайваш,силно ще ти стискам палци и ще се моля от сърце да чуете в петък сърчицето на бебчо.Не се предавай,вярвай че всичко ще е ок.С теб сме.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!

Цвете, мерси за кафенцето и за закуската. Много са хубави!

Колин, Честит Рожден Ден. Нека всички твои желания бъдат мои пожелания. Хубав Празник!

Вики, не се отчайвай мило! Все пак има момичета, които в 7 г.с. не са чули нищо, а чак в 8 г.с. и всичко си е наред. С цялото си сърце ти желая в петък притесненията ти да се стопят, като късче лед на плажа!  :D
Ти си смело, силно момиче! Дръж се и не се тормози сега с лоши мисли!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Вики, спокойно, ще се чуе сърчицето :) недей сега предварително да се тормозиш, защото съм 100% сигурна, че всичко ще е наред. Виж момичетата какво са ти писали - всеки случай е различен :)

аз съм си спукала фоликулчето - било е от дясно, сега лигавицата ми е с идеални размери, ЕДН (това сигурно е ендометриум) 1,05 см. Затова кексаме здраво днес и утре и после мирна ни глава до следващ цикъл, защото тогава ще пускам изследвания на хормони, той спермограма. А междувременно ще пуснем час за изследване на хламидия :)
Ми, отчетох се :)

А, и един въпрос - значи ако вчера е било ОВу-то, 14 дни са на 6.09 (ЛФ). Календарът обаче ми изчислява първи ден на 8 - 9.09. Сега кое да сложа за дата на очаквана М?
« Последна редакция: Август 25, 2009, 10:25:07 am от jasmin_veni »
[/url][/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Вики,не се притеснявай все още има надежда, вярвай и се моли в петък всичко да е наред,а ние ще се молим с теб.Айде в петък ще ни зарадваш с хубава новина,нали!
 :bighug: :balk_104:
Жаси, а вие хубаво да бъркате кекса,та лелката да изпадне в несвяст и да на те намери близките 9 мес. :D
« Последна редакция: Август 25, 2009, 10:32:20 am от cvete78 »
Вики, всичко ще е наред, ще чуете сърчицето   :heartbeat: yahoo_17  :bighug:

Жасминче, отбелязваш си 06,09 за дата на М. Календара смята по критериите, които ти си му задала при създаването на профила, но това не значи, че всеки месец е така или че ако облежиш дата на О, той ще си преизчисли сам кога трява да е датата на М. Така че в такива случаи не го гледаш той какво показва, а каквото си сметнла, че е  :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Радостинка, моя грешка. Отбелязах 6ти след мое пресмятане, а забравих да нанеса ОВУ в календара.
Шматка.

П.С. Нанесох и пак си ми изчислява 08.09.
« Последна редакция: Август 25, 2009, 10:49:39 am от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Добро утро :)

Вики, ще ти стискам палци с всички сили! Всичко ще е наред ще видиш! Коаг си пак на док?  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Жаси, браво душата, а така! Давай смело сега да почваш да пълнееш от този месец и така 9 месеца :)


Вики ще чуеш сърчицето,отиди и при друг доктор,никога не е излишно и второ мнение,колкото и да е добър твоя
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
 
Колин  :happy_birthday_1: да си жива и здрава и скоро щастлива мама!

Дано Вени не се налага да пускате други изследвания и тов да твоя месец! :goodluck:
Цвете мерси за прекрасната закусчица! :eating:
:blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:

Здравейте, милички,

Викииии, мила, всичко ще е наред! Наистина има момичета които чуват сърчицето по-късно. Стискам палци в петък да се похвалиш с  :heartbeat: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:. Ако искаш отиди и на още един преглед при друг - просто за всеки случай  :wink:


Честито на Вили леки  :cloud9: и на финала  :babyflips: !!!

Жасминке, успех с  :eggsperm: и дано се похвалиш след 2 седмици  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Как си Малвинкааа  :wink:  preggo :bighug: ?

Раши, как си и ти,миличка  :bighug: ?

*
Re: нова августовска седмица 24.08-30.08 - да я напълним
« Отговор #56 -: Август 25, 2009, 12:18:48 pm »
Здравейте, отново!
Охооо, имаме си вирусчета, е хоп-цоп,цоп да се наредя под тях :D :D :D
Благодаря ти Малвинче!
Жасиииии, давай смело с кекса, та дано не ти се наложат изследвания.
*
Благодаря ви за подкрепата момичета!
Не знам какво щях да правя без вас! :bighug:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Опаааааа и аз да не вида нещо, да се цопна под вирусчетата на Млавинка,мерси.
*
Еййй, тук е голяма пустош :(
Сигурно ви е жега и нищо не ви се прави?????
Ами да почерпя по едно сладоледче.

Да ви е сладкоооооооо!