0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте, мили приятелки  :D
Благодаря ви за невероятните поздрави. Просто сте невероятни.
Сега малко да ви почерпя. Надявам се да сте си оставили малко местенце за тези вкусотийки....

http://www.campusanuncios.com/picanuncio/trabajo/trabajo-1598095353.jpg

Ако предпочитате,
http://restaurantetarpas.es/files/2008/10/tarpas-tartas-y-tapas-2.jpg

И малко за пиене
http://www.donowdo.com/Gallery/July07/cocktails.jpg

brumbarche, Честита годишнина...Догодина трима да празнувате.........
« Последна редакция: Август 30, 2009, 15:59:10 pm от lucrecia »


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
brumbarche честита годишнина мила желая ти изпълнен с любов и разбирателство семеен живот дълги години и както е казала Луци догодина да празнувате трима или четирима  :D.Весел празник
*
Бръмбарче, Честита годишнина, мила!
И дано, както тук всички казваме - догодина да празнувате в уголемен състав!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте мацки,ние на плаж така и не отидахме,че нещо не ми хареса времето,но пък цял ден из морската се мотахме,чудена разходка си направихме.
Искре,къде ходите за риба?
Вивинка да за Забранена любов става въпрос,то аз забравих вече за какво се разказва ,сетиха се пак да го излъчват,че и пак чак в 22 ч. ще е,пу пак ще се стои заради 20 мин.до 22ч.ама какво да правя фенка съм на тоя сериал.
Бръмбърче,честита годишнина,дано винаги да сте щастливи и истински влюбени един в друг.
Благодаря за почерпката и на двете празнуващи днес.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Честито на празнуващите днес....а те са мнооого!

Дени, видях ти лентичката на подписа....и така се зарадвах.... :D! Да е безпроблемно всичко до края и само хубави емоций! гушкам те :D
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
meg4o :D радвам се да те видя отдавна не си ни посещавала.При теб не останало още малко остава до срещата с бебчо.Желая ти леко раждане и бързо възстановяване.Цунки  :balk_21:
Маринка обикновенно и най често на цоневския язовир,днес там бяхме че и на един наш приятел се возихме на лодката карахме водни ски( е аз неуспях да се изправя,но мъжа кара де),и на гума се возихме та много много не стана риболов,а иначе също ходим и на николаевка.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Искре, ние също ходим на язовир и си носим лодка, страхотно спокойствие е в язовира, тихо, приятно и чуваш шепота на птичките, лекия полъх на вятъра...страхотен релакс...

пък...ако си на палатка...вечер до огъня....ех...хубаво си е лятото, ама вече си отива, уви...

препоръчвам горещо яз. Широка поляна, в Родопите, малко под Доспат...страхотно е...
Ммммммм да под дуспад съм била на паладка и найстина е супер.
  :oops: отнесох се и забравих да кажа brumbarche честита годишнина дано посрещате заедно още многооо многоооооо. А сега искаме с мъжа една паладка да земем и да се мятаме,ама да видим....
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ехе Бръмбарче,къде ни засили към Доспат,ние сме от Варна,доста далечко ни е за един уикенд,инъче не съм ходила,но знам че е супер там,ама за по-вечко време да е,пък ние като почиваме само неделя.
Искре,ние само 1 път ходихме на Цонево и то след 1 час като разпънахме въдиците заваля дъжд и хайде обратно.А на Николаевка от вечерта ли ходите?Ние тая год.там не сме ходили и чухме че не давали да се остава вечер,плановите ни по принцип бяха да отидат вчера наши приятели през деня,за разучат и ако може да се остава ние с мъжът ми да се присъединим след работа,но нещата се объркаха.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Охооо мацки вие сте живнали днес!
Аз цял ден разходки - ходих в гората да си събирам пръст за цветята ,после на кафенца  и така !
Сега ми доскуча и забърках един кекс ако успея да го наглася с пекането и да го украся ще го снимам и ще ви го покажа - дано да стане !
П.П Бръмбарче да не забравя да ти честитя годишнината с пожелание на следващата годишнина да има едно малко бобулече с вас (а защо не и две) :D :D :D :D
Маринче и аз съм голям фен на Забранена лбов и моя и той накрая вече го загледа с мен  :lol: :lol: :lol:
Аз  като изпусна вечерта серията и на другия ден си я изтеглям от замундата там ги качват като е минала серията!
Айде лека !
« Последна редакция: Август 30, 2009, 20:16:39 pm от viviq »
[/url]
Ами Маринка до сега никога не сме оставали и незнам как е   :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Аз съм голям фен на палатките и на Родопите! Бръмбърче догодина ще си направим лагер на палатки на Доспат или на бившия В. Коларов, а? Може и с бебоци, да ги учим от малки на къмпингарство  :lol: :balk_170:

Момичета, ние много рано тази сутрин тръгваме на море.  :surfinga:

Много ще ми липсвате всички и да се пазите мноооого.  :balk_21:
Имам си тайни агенти, които ще ме държат в течение.  :balk_69:
Дано само хубави новини да ми предават  :D :D :D
Стискам много палци на Вики за 7 септември и на всички ви за мноооого хубави емоции.
Бременните  - да се пазят многоооо.
Ловуващите - на слукаааааа.
Фибкоооо, знаеш какво искам да ти кажа, цуууууууун.
Анизка, нещо ми изчезна, но ти си знаешшшш.
Всички, мноооооооооого ви обичаммммммммммммммм
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."