0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цигулаарчеее, ето те и теб! Надявам се да разсеете облаците и всичко с баща ти да е ок!  :crossfingers: yahoo_17


*
След днешния ми ден, donna99 прекрасна новина.Желая ти много леки 9 месеца и прекрасно бебче накрая или две :)
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро момичета!
Цигуларче дано баща ти бързо да се възстанови,за да се успокоиш и да мислиш само за хубави неща. yahoo_17 :crossfingers:
Siesta как мина проверката,всичко е наред,нали?
Вики :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: с теб сме.
Айде сега и кафенцето

Щах да пропусна и закуската  :D :D

Хубав и усмихнат ден на всички. :grouphug2:
ПП ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Искре
   Желая ти здраве,щастие и сбъдване на мечти.
« Последна редакция: Август 27, 2009, 07:58:01 am от cvete78 »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,леле вчера съм испуснала добрата новина.Честито ,Дона,лека и безпроблемна бременност ти желая и моля да пуснеш в понеделник седмичната ни тема.
Цигуларче,радвам се че си при нас,дано баща ти бърза да се оправи.
Лек ден милички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ооооооо, Цвете пак си подранила, мила!
Благодаря за кафенцето и закуската.
Ще ви правя компаниика.
Цигуларче, дано нещата да се оправят при баща ти, а за 8-ми-стискаме палци.
Лек и спорен на всички.
*
Добро Утро!
Цвете, много ни разглези бе, душа! Много красиви тези закуски и кафета!  :D
Донна 99, честито! Да си много здрава, леко бременнеене и здраво бебче на финала!
Момичета, хубав ден от мен!
:bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Добро утро !
И няма как да не е добро с тая закуска и кафенцето на Цветенцето !
Дона честито миличка леко бременеене!
Цигуларче дано скоро всичко се оправи с баща ти!
Лек ден момичета !
[/url]
Здравейте момичета,благодаря за закуската и кафенцето превъзходни са.
 А сега аз да ви почерпя за моят рожден ден  :party:
Заповядайте  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Исеее, Чести Рожден Ден!
http://www.rojden-den.com/data/media/1/pojelaniq9.jpg
*
Искре,
Да си жива и здрава и мнооого щастлива. Всички твои желания да се сбъднат, а най-вече първото!  :lol: :lol: :lol:
 
 :balk_19: :balk_20: :balk_12:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Честит рожден ден Искре!

Пожелавам ти много здраве и късмет, щастие и незабравими моменти с любимите за теб същества! Весел ден!
Искре, Честит Рожден ден!!!



Цветенце, страхотни са кафенцето и закуската!!!Thanks
Цигуларче, дано всичко около баща ти в най- скоро време се оправи и да се успокоите и ти и семейството ти!!! :hug2:
Добро утро :D

Цигуларче, всичко ще се оправи съвсем скоро :)

Искре, честит рожден мила :D. Много здраве, щастие и скорошно сбъдване на най-красивата и съкровена мечта :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Благодаря ви момичета,много се радвам че ви имам незнам как щях да премина през всичко това без вашата подкрепа  :bighug: :balk_81: :balk_81: :balk_81:
 Айде дръннете едно за мое здраве,пък аз ще дрънна по едно за ваше здраве  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Привет мили мои!
Искре, честит рожден ден мила! Пожелавам ти само положителни емоции и много усмивки! Сбъдни мечтата си! :happy_birthday_1:
Цигуларче, след всяка буря изгрява слънце!  :rainbow: Дано скоро изгрее и при вас!
Приятен слънчев ден приятелки мои!
Добро утро, момичета!
Цвете, благодаря за страхотната сутрешна атмосфера, коята си създала. пийвам си с удоволствие от кафенцето и ще си хапна от закуската.
Исе, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, щастие и много любов, много празнично настроение и усмивки на днешния ден! Вярвай в мечтите си, те се сбъдват!




Цветенце мило, спретнала си ми невероятно кафе :) Взимам си в двойна доза, дори само заради красотата на розата :)
Цигуларче, дано баща ти се оправи и облаците да се разсеят.
Искра ЧРД! Да си жива и здрава, всичко най-прекрасно да ти се случва и най-големия подарък да получиш :)
[/url][/url]
Здравейте и от мен! Скоро не бях писала защото имах проблеми с компютъра и направо щях да се побъркам! Много ми липсвахте!




*
Здравейте :)

ЧРД Искренце :) Да си жива и здрава и скоро да пуснеш тумбаче, ама не бирено! :)
Добре дошло обратно Цигуларче!  :D

Вики Ват, какво стана, как си днес? Нали днес пак си на преглед, или нещо бъркам?
Успехх  yahoo_17


 :balk_19:Искре,да си жива и здрава,много обичана и в най-скоро време една щастлива мама!
Донна,честито,леки  :cloud9:и едно малко сладко :bori_002: на финала!
Цвете,както винаги прекрасна закуска и кафенце,наистина ни разглези, :thankyousign:
Цигуларче,надявам се баща ти скоро да се оправи yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Вики силно стискаме палци за прегледа
:goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Август 27, 2009, 11:24:05 am от malvina82 »