0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #840 -: Февруари 25, 2008, 13:01:24 pm »
Е аз се изданих :oops:пропуших и то с пална сила :oops: :oops: :oops:Много ми се насабра,но се надявам поне мани4ко да ме разберете след като про4етете защо.А за при4ината 4етете в темата/отровните роднини/
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #841 -: Февруари 25, 2008, 13:12:22 pm »
petq74, разбирам те.
То и аз бих пропушила при това положение.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #842 -: Февруари 25, 2008, 13:59:21 pm »
благодаря ти мила за разбирането.Цяла ве4ер несам спала изпушила сам до този момент 2 кутии с цигари и само те ми помагат за сега да не полу4а нервен пристап.Направо ще отка4а :x
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #843 -: Февруари 25, 2008, 14:02:04 pm »
Опитай се поне да не пушиш толкова.
 :(
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #844 -: Февруари 25, 2008, 14:07:52 pm »
Права си трябва да спра ,зщото ве4е вси4ко ме боли,а и не си заслужава аз да се тровя заради тях.Те ми внасят достата4на доза отрова :lol:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #845 -: Февруари 25, 2008, 14:12:32 pm »
Аз да попитам, може да ми се смеете но..... :oops: Предстои ми да почна
да си бия инжекциите за стимулация, ходя на работа, а колежката пуши в стаята. Може ли дима от цигарите да окаже влияние на яйчицата ми. :ask:

[/url]
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #846 -: Февруари 25, 2008, 14:16:16 pm »
Петя, нали знаеш, че е желателно поне 2 месеца преди следващ
опит да се откажат цигаретите? :D
Не знам скоро ще правиш ли, но за всеки случай!



ЕVIQ, а не можеш ли да й кажеш да НЕ пуши там?
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #847 -: Февруари 25, 2008, 14:23:56 pm »
Откога пея, ама все ми викат че се халосвам, допреди пушех и сега не ме вземат на сериозно. Казах и защо не трябва да пуши, уж обеща, но пушачите сме нахално племе. :D

[/url]
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #848 -: Февруари 25, 2008, 17:08:08 pm »
Цитат
Петя, нали знаеш, че е желателно поне 2 месеца преди следващ
опит да се откажат цигаретите?
Не знам скоро ще правиш ли, но за всеки случай!
ще е края на март или април месец.Затова от утре запо4вам борбата с нови сили :)
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #849 -: Февруари 25, 2008, 17:13:28 pm »
Е, успех тогава и дано се пребориш с фаските! :lol:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #850 -: Февруари 25, 2008, 17:31:08 pm »
sugari75, eganeva, petq74, браво на вас, момичета, !!! Продължавайте все така!
Пете, и най-големите ядове и нерви не си струват пропушването отново, щом веднъж вече си ги спряла. Не наказвай себе си, изкарай го навън!
Аз не пуша вече от близо 2 месеца, но забелязвам нещо много интересно, та искам да попитам как е при вас. Дали е възможно да има нещо като абстиненция, защото почти откакто спрях цигарите, кашлям като магарица. Та аз като пушех не кашлях толкова . И се чудя дали дробовете ми се прочистват от 10-годишното тровене, та затова така, или просто си искат цигарите??? Вие как мислите?
Don't worry, be hippy
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #851 -: Февруари 25, 2008, 18:17:56 pm »
vessska, не съм забелязала такова нещо.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #852 -: Февруари 25, 2008, 19:51:19 pm »
Жени,sugari75,vessska,така ми харесвате ,браво .Да знаете ,че отказването на цигрите си е цяло изпитание.Весе,при мен не съм забелязвала кашлица,да не си болничка ,та затова?petq74,искренно се надявам да се ршат проблемите при теб.Не е хубаво ,че си пропушила,но надявам се пак ще започнеш опитите с отказването.Успех !
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #853 -: Февруари 25, 2008, 22:13:05 pm »
petq74, не знам какво да ти кажа, но заслужава ли си да си тровиш живота заради другите?
Аз ако пропуша пак, ще е сигурно защото така ми се е приискало, засега нямам желание, въпреки, че имах доста поводи, лоши за съжаление:(
Аз ги спрях на рожденния си ден, т.е. преди почти един месец:) И досега не съм запалила нито една:) То не, че преди пушех много де, 3 до 4 на ден в продължение на 3 -4 месеца:) Ама преди това си пушех по 15-ина на ден:(
vessska, и аз не кашлям, е не кашлям е силно казано, поизкашлям се от време на време ама сочно, както си го знаем всички:) Но пък съм чувала от познати дето ги отказаха, че и те са кашляли като магарета. Явно си е до организъм. Абе имаше някаква билка дето действаше отхрачващо и успокояващо ама не знам коя беше (за сиропи не искам да говоря, въпреки, че като се замисля, това ще увеличи ЦС:) така, че можеш да се пробваш:)
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #854 -: Февруари 25, 2008, 22:32:10 pm »
И се чудя дали дробовете ми се прочистват от 10-годишното тровене, та затова така, или просто си искат цигарите??? Вие как мислите?[/color]
Прочистват се, нормално е и ще мине скоро. Не при всички се наблюдава ефектът, но е обичаен :flower:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #855 -: Февруари 26, 2008, 11:59:02 am »
, дами, за отговорите!!!
Рози, не съм болна, мила, сигурна съм, че ми е от многото
Клеви, явно наистина си е до организъм, защото и аз познавам бивши пушачи, които въобще не кашлят. А колкото до билките, има много, отхрачващи и успокояващи кашлицата и мисля днес да се поровя и да пробвам някоя  :balk_172:
Ултра, , надявам се скоро да се прочистят и да станат като нови, все едно никога не съм пушила. Е, аз ще им помагам, де!
« Последна редакция: Февруари 26, 2008, 12:12:19 pm от vessska »
Don't worry, be hippy
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #856 -: Февруари 28, 2008, 21:25:45 pm »
 :bighug:
Здравейте момичета!
И аз ще се включа в темата.Цигарите се спират от ряз.Тка направих и аз и ги спрях,но след 2 години сега пак ги почнах  :oops:
И много ме е яд и мисля пак да ги спра,доказах си,че мога.И аз като Петя - много ми се насъбра и се предадох.
Най-гадното е драстичното качване на килограмите :balk_113:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #857 -: Март 02, 2008, 20:09:46 pm »
Нинче,защо бе душко  :balk_113:такива жертви ти е струвало отказването и сега дали ще успееш отново?Килограмите се качват само в началото ,първите месеци(поне при мен беше така)
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #858 -: Март 05, 2008, 14:37:07 pm »
 Аз бях спряла цигарите , но последните два месеца много ми се насъбра и ето , че сега се "опитвам" да ги спра , а изпушвам по кутия на ден. Сутрин , само с кафето изпушвам по 4-5 цигари... Трябва да ги спра до май , когато ще започнем с новите опити , но все отлагам за утрешния ден. Какво мислите за Табекс?
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #859 -: Март 05, 2008, 15:50:09 pm »
Мила, аз успях да ги спра от раз, без никакви помощни средсва, освен слънчоглед и дъвки  :D, но мойто момче не успя така и днес е 1-ви ден на Табекс. Нахъсан е и много се надявам да му помогне. След няколко дни ще ти кажа дали има резултат. Но ти си силна и аз вярвам, че ще успееш отново да ги спреш. А и целта си заслужава усилията. Прегръщам те силно и вярвам в теб  :bighug:
Don't worry, be hippy