0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #800 -: Януари 13, 2008, 10:26:39 am »
Я и аз да се присъединя към мераклийките за отказване на цигарите! Аз съм на Никотинел 30 и да ви кажа честно, много съм доволна! Като съм с лепенка нямам абсолютно никакво желание да пуша! Имам усещането, не знам от лепенката ли е, че в гърлото ми е като склад на Тютюнева фабрика - като топка ми стои едно такова с гаден вкус. На всичкото отгоре, откакто се старая да спра пушенето съм с неистово главоболие и болки в горема! Абе, все едно с нож ме режат! Говорих с шефа ми, който ги заряза преди три години и той ме успокои, че това било нормално - той даже и повръщал през първите 2 месеца докато се чистел от токсините! Ама то си е гадна работа да отказваш пушенето! Дано да успеем, мацки!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #801 -: Януари 14, 2008, 00:25:49 am »
Здравейте момичета, и аз се включвам с ваше разрешение!!!Мъжа ми е с лоша спермограма,така че ще трябва да забравим за цигари, лошото е че е хубаво да не ползва лепенки,нито каквито и да са никотинови продукти...така че от утре-край!!!
Обещавам утре да изчета цялата ви темичка,и да ви разкажа повече за мен.
Лека нощ :bighug:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #802 -: Януари 14, 2008, 16:17:33 pm »
Здравейте и от мен  :balk_64:
Днес ми е шести ден без цигара, след като 10 год. пушех по кутия - кутия и половина на ден. Доволна съм от себе си, защото това е най-големия ми успех в опитите ми за отказване до сега. 6 дена не са много, но за мен са си постижение. Не ми е лесно, но целта си струва  :) :) :)
Успех на всички момичета, заели се да докажат силата на волята си. Вярвам, че заедно ще се справим с този отвратителен порок.  :grouphug2:
Don't worry, be hippy
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #803 -: Януари 14, 2008, 20:30:34 pm »
Веска,поздравления :balk_47:продължавай в същия дух .Сигурна съм ,че ще успееш :balk_103:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #804 -: Януари 15, 2008, 00:05:31 am »
Здравейте и от мен  :balk_64:
Днес ми е шести ден без цигара, след като 10 год. пушех по кутия - кутия и половина на ден. Доволна съм от себе си, защото това е най-големия ми успех в опитите ми за отказване до сега. 6 дена не са много, но за мен са си постижение. Не ми е лесно, но целта си струва  :) :) :)
Успех на всички момичета, заели се да докажат силата на волята си. Вярвам, че заедно ще се справим с този отвратителен порок.  :grouphug2:


Веска браво на теб :balk_46:. Продължавай все така  :wink: Ние сме с теб :D

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #805 -: Януари 15, 2008, 17:11:51 pm »
Здравейте! Досега умишлено избягвах да чета мненията в тази тема. Страстен пушач съм от 21 гдини. Пуша по кутия, кутия и половина на ден. Днес обаче ми е пети ден без нито една цигара. Надявам се да устоя и никога да не запаля отново. Поздравявам всички, които вече са успели, и подкрепям от все сърце онези, които в момента се борят.
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #806 -: Януари 15, 2008, 17:33:49 pm »
Gea  :balk_103:-давай все така!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #807 -: Януари 15, 2008, 17:45:31 pm »
 :balk_602:браво!Днес ми е четвърти ден на чисто,а колко страшно страшно ми беше преди пет дена :lol:
<a
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #808 -: Януари 15, 2008, 18:04:19 pm »
Благодаря ви, милички за подкрепата!  :bighug: Вече почти изтече седмия ми ден, и снощи се шегувахме с милото, че днес имам годишнина - една седмица без цигари!!!  :cheerleader: :party:  :lol:
Gea, Vladyhka, поздравявам ви за решението. Вярвайте, заслужава си всички усилия! Нядявам се да продължаваме все така, и да приключим завинаги с тази гадост. Успех на всички!!!
Don't worry, be hippy
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #809 -: Януари 15, 2008, 20:43:41 pm »
Благодаря на всички вас, момичета, за подкрепата! Настина много ми помагате, защото съм в труден период, но ще трябва да се справя. Сега се чудя какво да си правя ръцете, разделям се някои навици, свързани с цигарите, но с ваша помощ се надявам никога да не върна към този ужасен навик. Поздрави на всички!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #810 -: Януари 15, 2008, 21:04:15 pm »
Геа,Веска,Vladihka, :balk_47:Знам колко ви е трудно сега ,но знайте ,че жертвите и усилията си струват,повчрвайте ми.
Когато отказвах цигарите бях враждебно настроена към всички,признавам много труден период,сънувах кошмари всяка нощ.Броях всеки чист ден и много се гордеех с всеки един такъв ден .Ще успеете момичета,няма невъзможни неща.С вас сме. :crossfingers:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #811 -: Януари 18, 2008, 17:03:26 pm »
Роузи,  :balk_104:
Вече ми е 10-ти ден !!!  :balk_62:
Don't worry, be hippy
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #812 -: Януари 18, 2008, 17:25:10 pm »
Седми :D
<a
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #813 -: Януари 18, 2008, 23:01:23 pm »
Веска,vladyhka :balk_47: :balk_602:ей така ви искам.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #814 -: Януари 25, 2008, 22:18:35 pm »
Здравейте. Страхотни сте! Регистрирах се и се присъединявам към вашия клуб - не на цигарите! Пуша от 11-12 години, по 1 кутия на ден. Отказвала съм ги 2 пъти, за по 3 дни (все едно не съм ги спирала). Веднъж с Табекс - но станах доста агресивна и нервна, чак аз не се траех сама себе си. Следвашият път беше от инат. Сега сме в период на бебеправене (много ми хареса този глагол :), но нещо не се получават нещата.
Цигарите ги спирам и аз. Много инат се иска и много добра мотивация. До скоро.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #815 -: Януари 26, 2008, 10:16:13 am »
:welcome_1:, Маги, в клуба на бившите пушачи! Поздравявам те за решението да спреш цигарите и ти пожелавам  :goodluck: в постигането му. Права си, че се иска голям инат и добра мотивация, но каква по-добра от нашите бебчета?  Успех в начинанието и влизай от време на време да споделяш до къде си стигнала  :wink:
Vladyhka, Gea, Baby_s,  вие държите ли фронта? Не се предавайте момичета, заедно ще успеем!  :balk_602:
На мен ми е вече 18-ти ден. Гордея се със себе си!!! :D

Don't worry, be hippy
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #816 -: Януари 26, 2008, 11:55:48 am »
Маги,добре дошла .Подкрепям  с двете си ръце решението ти  :crossfingers:
Веска,и аз се гордея с теб мила :bighug:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #817 -: Януари 28, 2008, 09:17:01 am »
Добро утро  :),
И аз се присъединявам към вас в опита си да откажа гадните цигари.Пуша от 10 година и то по кутия на ден .Искренно се надявам да успея,но честно да си призная от този навик много трудно май ще се откажа.Може би си личи ,че съм лек писимистично настроена ,но все пак изпълнена с надежда  :).
Днес ми е едва втори ден с по-малко цигари - вчера изпуших за цял ден 5 цигари , а днес за сега само една  :o.Започнах да пия и Табекс и дано това помогне.
При вас как върви борбата с порока ?

Хубав ден ви пожелавам.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #818 -: Януари 28, 2008, 19:34:16 pm »
STL,с повечко воля ще успееш
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #819 -: Януари 29, 2008, 15:21:05 pm »
Без да искам го постнах два пъти :)
« Последна редакция: Януари 29, 2008, 15:40:16 pm от Venera26 »