0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #640 -: Август 05, 2007, 14:54:32 pm »
Момичета, някой пробвал ли е да ги откаже с Табекс.Има ли ефект?Имам огромно желание да ги откажа, но волята ми май хич я няма.
АЗ!!!! :D
Табекса много помага ,но все пак трябва да си решила че го искаш!!!!!
Много по-лесно е с него,но акп ти не си сигурна че го искаш.....няма смисъл да започваш. :DУспех!!!!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #641 -: Август 06, 2007, 01:29:28 am »
Момичета, някой пробвал ли е да ги откаже с Табекс.Има ли ефект?Имам огромно желание да ги откажа, но волята ми май хич я няма.
Аз също ги отказах с Табекс.Но няма ли воля и желание,нищо не помага.Осмисли добре решението си и позвай Табекса като помощник,но не разчитай изцяло на него.Успех!Вярвай и ще успееш!Трудно е само първите дни.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #642 -: Август 08, 2007, 15:29:01 pm »
И колкото вида хапчета анти-табак да изпиеш, няма ли го самото желание, нищо няма да стане. Моят мъж 2 пъти се пробва с този табекс и нищо не стана. А сега като си имаме цел, за да ги откажем гадините, е съвсем друго. Е, той не ги е спрял напълно- пуши по 1 ц. сутрин с кафето, но пак е нещо, да паднеш от 1,5 кутия, на 1 цигара, си е направо постижение. Така, че ако наистина искаш да ги спреш, няма смисъл да пиеш табакс, защото накрая може да спреш него, вместо цигарите :)
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #643 -: Август 14, 2007, 20:33:42 pm »
Момичета, някой пробвал ли е да ги откаже с Табекс.Има ли ефект?Имам огромно желание да ги откажа, но волята ми май хич я няма.
Аз също ги отказах с Табекс.Но няма ли воля и желание,нищо не помага.Осмисли добре решението си и позвай Табекса като помощник,но не разчитай изцяло на него.Успех!Вярвай и ще успееш!Трудно е само първите дни.
Напълно те подкрепям capris.Аз също ги отказах с Табекс ,но се иска много инат и да си сигурен че го желаеш.Трудно е но си струва да опиташ. :crossfingers:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #644 -: Август 15, 2007, 12:58:43 pm »
Днес стават точно 4 седмици от както не пуша :balk_48:.Февруари ги намалих и пушех по 4-5 на ден и мислех че няма да мога да ги спра на цяло.Но след като прочетох цялата тема(и още 2 теми във подфорума за АРТ)ми беше много лесно да спра окончателно.Не съм ползвала Табекс,помогнахте ми вие и сърдечно ви благодаря!
Успех момичета,вярвам че можете!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #645 -: Август 15, 2007, 16:30:52 pm »
Вклиу4вам се и аз.В момента пу6а по 5-6 на ден.&те се опитам да ги спра напълно.Дано да успея.Успех на вси4ки!!!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #646 -: Август 15, 2007, 17:31:48 pm »
Вклиу4вам се и аз.В момента пу6а по 5-6 на ден.&те се опитам да ги спра напълно.Дано да успея.Успех на вси4ки!!!
Разбира се че ще успееш.Преди бях твърдо на мнени ,че могат да се откажат само изведнъж.Но сега ги отказах като първо ги намалих.Не се отказвай! :balk_77:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #647 -: Август 15, 2007, 17:51:16 pm »
Благодаря,elliq!!!Дано!!!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #648 -: Август 18, 2007, 11:40:25 am »
Здравейте. Подкрепям ви в това начинание. Искам да ви кажа че инкак не е трудно. По-голямата част от усилията трябва да са свързани с психиката, а другата част с това какво да си правим ръцете когато ни се пуши. Аз и моята половинка решихме да не пушим от 10-ти декември миналата година. Първата седмица сънувах че пуша и ръцете ми сякаш сами посягаха към цигарите и незнаех къде да ги държа. Но после свикнах с липсата на зигарата в ръка. Изкушението е голямо, но трябва да си казваш че няма да пушиш, не ти се пуши и разни такива неща. И когато ти се допуши да се захванеш с нещо и така се разсейваш. Постепенно свикваш и вече не ти прави впечатление. Няма да си кривя душата, още ми се пуши сутрин с кафето, но не винаги. Дори изпуших една цигара онзиден, но не е сладко както преди. И пак си казах че няма да пуша. Ако е рекъл Гаспод да бъда майка съвсем няма да мисля за цигари. Успех на всички в това начинание. Вярвам във вас, че ще успеете. 
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #649 -: Август 19, 2007, 14:34:01 pm »
Аз ги  отказах преди 2,5г. с Табекс и много инат
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #650 -: Август 20, 2007, 00:42:16 am »
Аз ги  отказах преди 2,5г. с Табекс и много инат

А аз преди 1.5 г. без Табекс и с много инат! 8)
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #651 -: Август 20, 2007, 00:47:12 am »
Аз преди 2 години с Табекс,после пак пропу6их,и сега с Табекс без Табекс,не става.След Овулация не пу6а,но преди това попу6вам с кафенцето сутрин. :oops:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #652 -: Август 20, 2007, 00:50:37 am »
Когато пушех си мислех"как може на хората да им харесва кафето без цигара?!"Сега го пия с по-голямо удоволствие.Дори вкусът му е по-хубав.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #653 -: Август 20, 2007, 00:52:39 am »
За мен са неразделни (кафето и цигарата),когато спирам да пу6а след О,спирам и кафето,ина4е,...Ох,не знам как 6те стане,ама трябва.
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #654 -: Август 20, 2007, 00:56:35 am »
Не е толкова трудно.Нарочно не спрях да пия кафе.Всяка сутрин ставах и го правех,2 седмици е истинксо мъчение,но после се свиква.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #655 -: Август 20, 2007, 01:02:38 am »
Дано да свикна и аз,безволевата :oops:.Хи4 не оби4ам да се изтезавам :oops: :oops: :oops:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #656 -: Август 20, 2007, 07:08:10 am »
За мен са неразделни (кафето и цигарата)
Ами то никак не е лошо да се спре и кафето.И то е доста вредно.Аз като спрях цигарите се опитах да спра и кафето ,но за сега само съм го намалила до 1 на ден.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #657 -: Август 27, 2007, 19:00:50 pm »
Аз пък си пуша, та пушек се вдига. :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #658 -: Август 27, 2007, 19:06:35 pm »
Аз пък си пуша, та пушек се вдига. :D
Е няма що  :D Спри ги! За къде чакаш?
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #659 -: Август 27, 2007, 20:46:49 pm »
Аз пък си пуша, та пушек се вдига. :D


eganeva, ще има  :balk_198:

 :bighug: