0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #620 -: Юли 17, 2007, 21:10:46 pm »
Браво, drink! :D
И честитоооооо!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #621 -: Юли 23, 2007, 01:04:18 am »
На 22 юли се навърши една година,откакто съм в отбора на непушачите.Сметнах,че съм спестила 1850лв.Но не това е най-важното.Пожелавам на всички борещи се успех и знайте,че си струва да се отървете от този порок.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #622 -: Юли 23, 2007, 06:21:49 am »
На 22 юли се навърши една година,откакто съм в отбора на непушачите.Сметнах,че съм спестила 1850лв.Но не това е най-важното.Пожелавам на всички борещи се успех и знайте,че си струва да се отървете от този порок.

БРАВО!!!!!!БРАВО!!!!!само така!!!! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #623 -: Юли 23, 2007, 21:17:37 pm »
На 22 юли се навърши една година,откакто съм в отбора на непушачите.Сметнах,че съм спестила 1850лв.Но не това е най-важното.Пожелавам на всички борещи се успех и знайте,че си струва да се отървете от този порок.


Верно ли толкова бе - 1850.
Бравоооооооо.
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #624 -: Юли 23, 2007, 23:14:48 pm »
Ами да,долу-горе толкова.Преди няколко дни,докато чаках на една спирка ги сметнах- видях една жена,която запали цигара,дръпна 2-3 пъти и автобуса дойде,тя хвърли цигарата.Замислих се колко пъти и аз съм постъпвала така и извадих телефона и започнах да смятам.Като ми излезе тази сума,се почувствах горда от себе си.Не че тези пари ще ми оправят живота,но все пак са нещо.За мен те са необходими за инвитро опитите,без които няма да мога да имам така желаното бебче.За вас може би екскурзия в чужбина -всеки избира сам.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #625 -: Юли 24, 2007, 10:54:36 am »
браво каприс много сам горда с теб и ми вдахваш голям кураж за отказване на цигарите.ве4е си мислех 4е не ми достига воля но когато срещна хора като теб тяхната воля е така заразителна 4е имам 4увството 4е мога да се справя с вси4ко.благодаря на теб и вси4ки като теб
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    audifen

  • **
  • 99
  • Обичам да обичам!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #626 -: Юли 26, 2007, 11:52:46 am »
Аз също отказах цигарите в края на месец януари, тази година. Много съм щастлива, сега разбирам колко зависима съм била от този порок. Нещата при мен буквално станаха от раз, сега дори като видя някой да пуши ми става кофти. Пушех редовно и средно много примерно кутия на два дни в продължение на 10 години. Сега като пиша това направо се ужусявам какво съм си причинявала, сигурно последиците ще си ги търпя още дълги години.
Пожелавам всяка от вас да намери пътя по който да се откаже от вредния навик, бъдете упорити и ще стане!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #627 -: Август 03, 2007, 21:59:27 pm »
От няколко дни пуша по 2-3 цигари на ден. :oops:
Явно нямам воля.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #628 -: Август 04, 2007, 08:53:04 am »
От няколко дни пуша по 2-3 цигари на ден. :oops:
Явно нямам воля.


Жени, като се видим, такава лекция ще ти дръпна, че ще ти дойде волята! Я се стягай, че да не дърпам уши :wink:
сори за спама
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #629 -: Август 04, 2007, 09:17:13 am »
От няколко дни пуша по 2-3 цигари на ден. :oops:
Явно нямам воля.
Eganeva,и аз съм горе-долу като теб,накар и по-малко като че ли - примерно няколко дни мога да не пуша въобще,после пак запаля 1-2,а бе странна работа.Определено не е всеки ден,но някъде през 2-3дни припалвам по 1-2. :oops: Общо взето през повечето време не ми се пуши вече(което е супер!!),и гледам да паля само ако много ми се пали,а не както преди като пушех редовно - по навик - през час,два - цигарка.. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #630 -: Август 04, 2007, 09:34:33 am »
От няколко дни пуша по 2-3 цигари на ден. :oops:
Явно нямам воля.
Eganeva,и аз съм горе-долу като теб,накар и по-малко като че ли - примерно няколко дни мога да не пуша въобще,после пак запаля 1-2,а бе странна работа.Определено не е всеки ден,но някъде през 2-3дни припалвам по 1-2. :oops: Общо взето през повечето време не ми се пуши вече(което е супер!!),и гледам да паля само ако много ми се пали,а не както преди като пушех редовно - по навик - през час,два - цигарка.. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Щом сте стигнали дотук,значи можете да ги откажете напълно.Само трябва да си повярвате и ще успеете. :balk_47:
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #631 -: Август 04, 2007, 16:20:53 pm »
Нали знаете приказката:
Без една мога, с една не мога.  :lol:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #632 -: Август 04, 2007, 16:30:13 pm »
На 22 юли се навърши една година,откакто съм в отбора на непушачите.Сметнах,че съм спестила 1850лв.Но не това е най-важното.Пожелавам на всички борещи се успех и знайте,че си струва да се отървете от този порок.

хихи, сега взе да ме е яд, че не пуша.само като се замислиш-2 години без цигари е равно на едно инвитро без пари!Аз какво трябва да спра, че да събера парички?
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #633 -: Август 04, 2007, 16:37:38 pm »
На 22 юли се навърши една година,откакто съм в отбора на непушачите.Сметнах,че съм спестила 1850лв.Но не това е най-важното.Пожелавам на всички борещи се успех и знайте,че си струва да се отървете от този порок.

хихи, сега взе да ме е яд, че не пуша.само като се замислиш-2 години без цигари е равно на едно инвитро без пари!Аз какво трябва да спра, че да събера парички?

Слагай всеки ден по 5 лв. настрани (все едно пушиш по 2 кутии на ден).
И ще видиш резултатът. 3650 лв. за 2 години. 8O
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #634 -: Август 04, 2007, 18:49:45 pm »
На 22 юли се навърши една година,откакто съм в отбора на непушачите.Сметнах,че съм спестила 1850лв.Но не това е най-важното.Пожелавам на всички борещи се успех и знайте,че си струва да се отървете от този порок.

хихи, сега взе да ме е яд, че не пуша.само като се замислиш-2 години без цигари е равно на едно инвитро без пари!Аз какво трябва да спра, че да събера парички?

Слагай всеки ден по 5 лв. настрани (все едно пушиш по 2 кутии на ден).
И ще видиш резултатът. 3650 лв. за 2 години. 8O
Добре звучи,нали?
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #635 -: Август 04, 2007, 22:45:45 pm »
Направо перфектно!!! :D
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #636 -: Август 05, 2007, 08:53:06 am »
eganevaЗнаеш че ти предстои 4 опит,а цигарите само намаляват шансовете.Аз вярвам че ще успееш да оставиш тия пусти цигари,както вярвам ,че 4 ще бъде твоят и ще запълни празнината в живота ти!!!!! :D :D :DУспех миличка !!! :D
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #637 -: Август 05, 2007, 09:44:13 am »
eganevaЗнаеш че ти предстои 4 опит,а цигарите само намаляват шансовете.Аз вярвам че ще успееш да оставиш тия пусти цигари,както вярвам ,че 4 ще бъде твоят и ще запълни празнината в живота ти!!!!! :D :D :DУспех миличка !!! :D


adi, много ти благодаря!

 :bighug:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #638 -: Август 05, 2007, 10:47:59 am »
Момичета, някой пробвал ли е да ги откаже с Табекс.Има ли ефект?Имам огромно желание да ги откажа, но волята ми май хич я няма.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #639 -: Август 05, 2007, 12:42:22 pm »
Момичета, някой пробвал ли е да ги откаже с Табекс.Има ли ефект?Имам огромно желание да ги откажа, но волята ми май хич я няма.

Ketti,syprugyt mi probva da go otkaje s Tabex.Stava6e mu tolkova lo6o,taka povra6ta6e,takova glavobolie i viene na sviat,4e to prosto ne mu ostana vreme da zapali cigara.Zle se 4uvstva6e i sled niakolko dni spria hap4etata.Ako si kupuva6,pro4eti predvaritelno listovkata.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!