0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
mira mimi а скъпи ли са тези промивки и лекарства, аз все още не знам резултата от първата ми биопсия, но ще я разбера утре.какви са цените, дано да са по-евтини от самата биопсия 250 лв.
Аз плащах по 20 лв. за промивките, за лекарствата не съм плащала, хормоните преди биопсията са включени в нейната цена. Преди биопсиите си слагах по една свещичка Профенид.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
И втората биопсия не е добре  :(, толкова се надявах! Пак ще се чуем с док да решим какво да правим.
Чакам резултати от моята първя биопсия, от клиниката ми се обадиха и казаха, че д-р Стаменов разглеждал биопсиите и щял да ми се обади по телефона за резултата!!!
Това много ме изненада, мислех че трябва да отида лично да проверя как са нещата пък и се чудя друго - той е толкова зает как така ще ми се обади лично!
Веднага ме затресе шубето дали няма нещо за притеснение!
*
Еми, не се притеснявай, той наистина се обажда лично. Но на мен ми казаха да му пиша смс, че чакам резултат от биопсия, за да се подготви и да ми се обади. Така и стана.
Няма нищо за притеснение! Стискам палци за добър резултат!
*
Момичета и аз чакам и на мен ми казаха, че той ще ми се обади, но никой не ми се обажда.Моля ви напишете ми мобилния му номер на лични, за да му кажа че чакам резултата си от биопсията да не ме забравя.
Еми, не се притеснявай, той наистина се обажда лично. Но на мен ми казаха да му пиша смс, че чакам резултат от биопсия, за да се подготви и да ми се обади. Така и стана.
Няма нищо за притеснение! Стискам палци за добър резултат!
Хм, това наистина ме изненада при неговата заетост!
*
Еми, ако ти се обадят на теб пиши моля те, за да знам.
Еми, ако ти се обадят на теб пиши моля те, за да знам.
Непременно!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Аз правих биопсията на 25.05 д-р Стаменов ми се обади вчера към 21 часа. За да сте сигурни, че ще ви се обади му пратете СМС. Другият вариант е да си запишете час за коментар.
Emi_K, fabiq, вие кога правихте вашите?
*
mira_mimi прати ми номера на мобилния му на лични
Аз правих биопсията на 25.05 д-р Стаменов ми се обади вчера към 21 часа. За да сте сигурни, че ще ви се обади му пратете СМС. Другият вариант е да си запишете час за коментар.
Emi_K, fabiq, вие кога правихте вашите?
моята беше на 23-ти
*
а моята на 28 и още никой не ми се обажда
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Момичета, знам че резултатите стават за 5-6 дни.
Вие като правихте биопсията уговорихте ли се с лекаря как ще си разберете резултатите? Хич не чакайте ако не сте, а пратете СМС, може лекарят, който ви е правил биопсията да ви чака на място за коментар.
а моята на 28 и още никой не ми се обажда
Щом е на 28-ми значи е още рано за резултати.
Имам уговорка да ми се обадят да, днес говорих с тях.
*
аз също имам уговорка и ми е готов резултата от клиниката ми казаха а и от имунологичнаата лаборатория ми казаха, че резултата ми е качен при д-р Стаменов
*
Имам няколко биопсии, като след всяка си записвах час за коментар. На последната ми бе невъзможно да отда в клиниката и на спешният тел. д-р Стаменов ми каза да му пусна на личният смс с данните ми за да провери резултатите и да ми се обади. Но това така и не стана. Аз чаках само 2 дни, след което отидох до клиниката. Дано на вас ви се обадят  :)
*
Emi обади ми се д-р Стаменов каза че биопсията ми е добра и да си запища час за коментар какво ще правим занапред.Успех на теб.
и на мен ми се обади, каза че имам някакви занижени рецептори.......абе може и да не съм чула добре както винаги, но без значение важното е, че той е наясно.
На 10-ти съм на лекарство и после ще видим.
 Позволено ли е по време на биобсиите да се правят опити за забременяване по естествен път ?
Позволено ли е по време на биобсиите да се правят опити за забременяване по естествен път ?
не мисля, че пречи  :D