0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ICSI за 1500лв. реалност или уловка???
« Отговор #60 -: Април 04, 2006, 13:19:14 pm »
Цитат на: StefiZ
 не можем да сравняваме изобщо ембриолозите на Щерев, д-р Тачева с ембриолозите на Стаменов, нали така. Едните с 10-20 г. стаж другите има няма с година...
Та в този ред ми текат мислите, и смятам, че съм обективна.

Не, не си. Колко е, Стефи, стажа на Таня Милачич? Не е 20 години. На Тачева - също. Да не говорим за младите биоложки в център София.

...изтрито с позволението на Зайо....И го нападате незаслужено. Защото няма какво друго да кажете.

Пак повтарям - иди докажи, че нямаш сестра...
ICSI за 1500лв. реалност или уловка???
« Отговор #61 -: Април 04, 2006, 13:20:07 pm »
Цитат на: StefiZ
А всички тук много добре знаем, че в една АРТ процедура много по-важен е ембриолога, от колкото гинеколога (да не ми се обидят сега пък гинеколозите :wink: )

И затова дай да ходим всички при Ватев  :lol:
*
ICSI за 1500лв. реалност или уловка???
« Отговор #62 -: Април 04, 2006, 13:33:29 pm »
АРЕ СТИГА бе няма смисъл от тоя спор!!!!
Аз ходех при Владимиров, сега съм при Стаменов. НИТО ВЕДНЪЖ  Владимиров не си е позволил да каже и дума срещу някой колега.
Дори, когато му се обадих съскаща по повод моя приятелка, пациентка на Иво Тодоров (бях писала за нея) и го попитах какво мисли за случая, дори тогава, Док категорично отказа да коментира Тодоров.
И двмата са добри, и двамата ги бива и двамата имат успехи и неуспехи.

Мисля, че спора, кой е по-, по-, най - ние сами си го инспирираме и сами си го украсяваме

Аре цуфки на всички
В очакване ....
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ICSI за 1500лв. реалност или уловка???
« Отговор #63 -: Април 04, 2006, 13:43:17 pm »
Цитат на: little_rabbit

Щото не ти изнася да знаеш ;)
Що знаеш от какво на Владимиров са такива цените, а?  


не защото не ми изнася да знам. дреме ми на мен на шапката какви са цените при Стаменов - аз там не ходя. именно поради това, че нямам наблюдения, затова не знам на какво се дължат ниските му цени и затова правя предположения!

казах ти го веднъж завоалирано, ще ти го кажа сега и директно - прекалено лично и навътре вземаш този спор, и именно това те прави необективна в случая.
явно не можеш да се абстрахираш от имената, а в случая никой не спори за д-р Х или д-р У (споко, аз от 3 години знам от теб, че д-р Х е велик!) - спорът върви на съвсем друго ниво, но при наличие на силно изразен субективно-емоционален момент, то спорът неминуемо се изкривява и става безпредметен. аз те виждам да реагираш по начин, който не ти е присъщ...

и апропо, Мели като казва, че едно инсе под 100 лева не бива да пада, не довършва изречението, като спомене, че колкото повече пари може да се отделят за тая процедура, толкова по-качествена може да стане тя! аз много добре помня един частен разговор с нея, в който тя каза - ех, ако пациентите имаха пари, аз знам как се прави качествена инсеминация.... с какви среди и т.н.... така че, заек, не се хващай като удавник за тия сто лева!

предлагам по-нататъшната дискусия и изясняване на позициите да проведем на живо, при следващата ни среща в Къщата, с трескане на халби по масата и всички екстри, съгласен? :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
ICSI за 1500лв. реалност или уловка???
« Отговор #64 -: Април 04, 2006, 13:57:41 pm »
Цитат на: little_rabbit
Цитат на: StefiZ
 не можем да сравняваме изобщо ембриолозите на Щерев, д-р Тачева с ембриолозите на Стаменов, нали така. Едните с 10-20 г. стаж другите има няма с година...
Та в този ред ми текат мислите, и смятам, че съм обективна.

Не, не си. Колко е, Стефи, стажа на Таня Милачич? Не е 20 години. На Тачева - също. Да не говорим за младите биоложки в център София.

Пак повтарям - иди докажи, че нямаш сестра...


Ееее зайо, вече прекали. Аз лично не познавам друг толкова деликатен и възпитан човек.
Виж, аз спирам, нито съм правила реклама на някой, нито съм оплювала друг, а само споделях факти, но ти си човека който прие всичко много лично, може би има защо, незнам.
Тук явно не може да се води градивен спор, за което съжалявам, защото рискоуваме темата да се превърне като тази за бойкота, в едно тотално изопачаване на нещата.
*
ICSI за 1500лв. реалност или уловка???
« Отговор #65 -: Април 04, 2006, 14:20:48 pm »
Мда , темата се превръща точно като тази за бойкота, няма да е лошо някой модератор да и удари катинара
ICSI за 1500лв. реалност или уловка???
« Отговор #66 -: Април 04, 2006, 14:24:52 pm »
Цитат на: jam
казах ти го веднъж завоалирано, ще ти го кажа сега и директно - прекалено лично и навътре вземаш този спор...

Лично и навътре приемам всяка неправда.

Цитат на: jam
предлагам по-нататъшната дискусия и изясняване на позициите да проведем на живо, при следващата ни среща в Къщата, с трескане на халби по масата и всички екстри, съгласен? :)

Става  :beerdr: