0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #220 -: Февруари 23, 2010, 12:19:29 pm »
Чесно казано ако на някого прави лошо впечатление негативното отношение към някой лекар,то също толкова зле звучи и яросната защита.Не визирам никого в случая,говоря по принцип.Успех на всички!!!
  
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #221 -: Февруари 24, 2010, 18:23:12 pm »
До момичетата планирали инвитро в клиника "Надежда"
Здравейте, след получаване на заповедта до колко време ви включват в графика за процедурата.Знам че  срокът от фонда е 6 месеца но също и напливът на пациенти там е голям.
Благодаря за отговорите предварително.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #222 -: Февруари 24, 2010, 18:45:41 pm »
Значи мого е относително и при всеки е индивидуално.Аз като си взех заповедтат им я занесох и те на следващият месец ми се обадиха и започнахме.Но ако имаш някакви проблеми и са нужни повече изследвания като биопсии и операции ще се забавите повече.Успех.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #223 -: Февруари 24, 2010, 22:46:32 pm »
Момичета ,в Софийските клиники правят ли Ви изследвания за завишени NK-клетки преди да започнете инвитрото
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #224 -: Февруари 25, 2010, 18:38:52 pm »
На мен ми приправят понеже имам проблеми с НК клетките в "Малинов" съм.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #225 -: Февруари 25, 2010, 21:18:06 pm »
Ще ти преливат ли нещо и пиеш ли нещо преди инвитрото
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #226 -: Февруари 27, 2010, 18:21:55 pm »
Пиех Агапурин ретард и Омега три форте почти цяла година а на опита ми преливаха Интралипид,но беше неуспешен.Сега съм спряла всички лекарства,понеже ми писна от тях,но после какво ще следва незнам.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #227 -: Март 01, 2010, 01:18:57 am »
Благодаря ти за отговора,защото се опитвам да взема решение къде да правя четвъртия си опит.Дали да е в клиниката в Плевен или отново да опитам във Варна.
Във Варна не преливат нищо и незнам дали ще има успех всичко отново,а Плевен правят преливане и от момичета от форума чета ,че имат успех.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #228 -: Март 01, 2010, 13:51:21 pm »
Благодаря ти за отговора,защото се опитвам да взема решение къде да правя четвъртия си опит.Дали да е в клиниката в Плевен или отново да опитам във Варна.
Във Варна не преливат нищо и незнам дали ще има успех всичко отново,а Плевен правят преливане и от момичета от форума чета ,че имат успех.
Sara33,в коя клиника си във Варна?Казваш ,че не правят вливания...На мен ще ми правят този месец,защото днес разбрах,че съм с високи НК клетки - 21,28%.Аз съм в МЦ "Олимед".Ако мога да помогна с нещо,пиши...
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #229 -: Март 02, 2010, 13:13:49 pm »
Здравейте момичета! Може ли да ми отговорите на въпроса - "Кога разбирате колко средства са ви отпуснали от фонда?" Дали може да се разбере, когато вашият номер е одобрен или когато си получите заповедта, тогава се уточнява?
Приятен ден!!!

п.п. Ако прецените, че въпроса ми не е за тука, моля да го преместите!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #230 -: Март 02, 2010, 15:55:31 pm »
Здравейте момичета! Може ли да ми отговорите на въпроса - "Кога разбирате колко средства са ви отпуснали от фонда?" Дали може да се разбере, когато вашият номер е одобрен или когато си получите заповедта, тогава се уточнява?
Приятен ден!!!

п.п. Ако прецените, че въпроса ми не е за тука, моля да го преместите!

Галка, въпросът ти е неразбираем, защото сумата, която се отпуска на всички, е една и съща. Ето тук може да прочетеш подробности за нея: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #231 -: Март 03, 2010, 08:47:05 am »
Здравейте момичета! Може ли да ми отговорите на въпроса - "Кога разбирате колко средства са ви отпуснали от фонда?" Дали може да се разбере, когато вашият номер е одобрен или когато си получите заповедта, тогава се уточнява?
Приятен ден!!!

п.п. Ако прецените, че въпроса ми не е за тука, моля да го преместите!
До колкото аз разбирам теб те интересува кога ще разбереш какво ще ще доплащаш евентуало.Ако е така няма как да се разбере предварително,защото всичко зависи от това с какви лекарства ще бъдеш,колко ще използваш и тн.Но това става ясно накрая.Желая ти успех.Погледни в темите има ценоразпис на това какво ти отпуска фонда.Какви лекарства ,прегледи,хормони и тн.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #232 -: Март 04, 2010, 08:37:46 am »
Благодаря ви момичета за отзивчивостта!!!
Зададох този въпрос, защото някъде бях чела, че на някои момимета са отпуснали 4000 лв., на други 4900 лв. и затова попитах. Все пак пише, че се отпускат до 5000.
Успешни процедури!!!!!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #233 -: Март 10, 2010, 10:37:52 am »
Здравейте моми4ета,искам да попитам ,сред вас имали моми4ета,който живеят в 4ужбина и са кандидатствали по фонда,дали можем все пак и ние да се възползваме от безплатните опити.
Благодаря ви предварително.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #234 -: Март 10, 2010, 19:57:20 pm »
До колкото зном може.Имам приятелка,която живее в Гърция и вече направи първия си опит по фонда за жалост неуспеше и сега чака одобрение за втори опит.Успех.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #235 -: Март 10, 2010, 22:22:32 pm »
Благодаря ,4е писа,ве4е си мислех ,4е никой няма да се вкю4и по въпроса :P
а знаеш ли дали са и търсили платени здравни осигуровки в бг.или да представи такъв документ от Гърция,4е се осигурява.благодаря ти
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #236 -: Март 11, 2010, 18:27:04 pm »
Здравей,aramiz!
Не е задължително да имаш платени здравни осигуровки,за да кандидатстваш по Фонда.Изискват се само медицински показания,които са описани в Правилника на Фонда.Обърни се към клиника по стерилитет,която работи със Фонда и където искаш да направиш опита.Там ще ти напишат Епикриза и трябва да приложиш необходимите изследвания.Попълват се допълнително и няколко декларации.
Успех!!!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #237 -: Март 11, 2010, 19:48:46 pm »
Благодаря ти,Мерилин :P
Просто съм много приятно изненадана,4е може без тях,невярвах.
сега наистина ще действам по въпроса,4е то 4овек колкото и да взима в един момент издъхва и финансово.
Благодаря ви мили4ки,усех на вси4ки желая и скорошно сбъдване на ме4тата :babyflips: :babyflips:
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #238 -: Март 12, 2010, 12:40:43 pm »
Значи мого е относително и при всеки е индивидуално.Аз като си взех заповедтат им я занесох и те на следващият месец ми се обадиха и започнахме.Но ако имаш някакви проблеми и са нужни повече изследвания като биопсии и операции ще се забавите повече.Успех.
Здравей!Другата седмица ще си взема заповедта и ще съм в клиника Малинов. Тъй като ще съм за първи път там и знам какъв наплив е ,би ли ми казала какво значи че ти се обадиха след месец? Много ли се чака ?
Извинявам се ,ако въпроса ми е малко тъп, ама ми отне само два дни да се свържа с тях и затова те питам ,защото се притеснявам !
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #239 -: Март 12, 2010, 17:22:20 pm »
Дидомира, въпросът не е към мен, но мисля, че ще ти е от полза: Аз до сега съм била при д-р Даскалов. Днес си взех заповедта. Имах записан час за д-р Стаменов за 29,05,2010г. Отидох при Силвия, дадох и заповедта и тя каза да се кача на 4-ят етаж за да си запиша час за по-ранна дата. И така на 08,04 , живот и здраве ще се срещнем /дали с него или с друг лекар, няма значение, нали са екип/. Успех!