0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Луд умора няма   :lol:.

Пожелавам хубава и слънчева седмица на всички майки и деца.
Бъдете здрави!


Ние се борим с болестите здраво, дано му се види края вече, че яслата май ще остане мираж за моите момчета. :? 
Стигнахме и до 40-градусова температура три дена подред.  :(

Днес е един от най-хубавите празници по православния календар
- Св.Св.Кирил и Методий. Да са ни умни и послушни децата. :wink:
Хубава седмица на всички и дай боже още повече новини за бебета.
« Последна редакция: Май 11, 2009, 03:39:58 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #1 -: Май 11, 2009, 09:22:53 am »
Весела здрава, усмихната и  :sunshine:ва седмица!
Честито на празнуващите  :balk_5: Именници днес!
Болните да оздравяват, зъби без зор да пробиват,
само хубави новини и емоции!

Каси  :bighug: бързо да оздравяват Юнаците,
че как издържаш вече толкова време незнам!

:flower:Лиде, честито Християнче!
Чакаме да разкажеш как е минало събитието.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #2 -: Май 11, 2009, 10:45:46 am »
Хубава и весела седмица от нас!
Бъдете здрави,усмихнати и щастливи!
 :D :D :D

Kасси, :hug2:

*
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #3 -: Май 11, 2009, 11:17:45 am »
Привет и от мен! :D
Каси, пожелавам ви скорошно оздравяване :balk_602:
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #4 -: Май 11, 2009, 12:29:24 pm »
Успешна и здрава да бъде новата седмица,
Почваме я с празник и нека задържим празнично настроението през цялата седмица.
Каси, да оздравяват бързо мъниците да си отдъхнеш най-накрая и ти.
Пожелавам на всички много приятни разходки в хубавото време и много чудеса.
*
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #5 -: Май 11, 2009, 13:03:46 pm »
Слънчева и усмихната седмичка и от нас! Нека болните бързо се възстановят, а здравите да се радват на слънчевите лъчи, докато ги има, че тези дни го дават пак дъжд! :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #6 -: Май 11, 2009, 13:24:39 pm »
Весела седмица на всички!
Болните да оздравяват бързо!

ani4ka ,гледам нова лентичка в подписа - честито ,лека и безпроблемна бременност! :D
<br />
*
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #7 -: Май 11, 2009, 16:59:42 pm »
Весела Седмица и от нас.
И ние сме със зъбоникнене и вече полудявам няма сън, само рев и мрън  :lol:
Имаме си 2 зъба и скоро май ще станат 4  :)

Искам да питам мамите дали Генгигела помага, видя ми се скъп в сравнние с дентиноксгел и калгел. Изобщо май не и действат и се чудя има ли смисъл да взимам каквото и да е вече.




*
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #8 -: Май 11, 2009, 20:00:07 pm »
Весела, здрава и слънчева седмица и от нас! :)

Каси, да оздравяват вече хлапетата!

Лидия, честито християнче!

Ели, имат болно дете от варицела и сега очакваме включване. Исками се да я изкара, но и малко ме е страх Стефко да не се зарази и той...
А иначе, напоследък се чуствам неспособна да защитя Елена. Последната случка е от петък. Бях я оставила да си играе на терасата както обикновено и по едно време чух рев, помислих, че е успяла да изхвърли топката през оградата, но в действителност се беше провряла през решетките и стоеше на козирката и плачеше, не ми се мисли какво щеше да стане, ако беше паднала (на първи етаж над магазини сме, но пак е високо). Решетките са достатъчно на гъсто или поне така мислехме до тогава...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #9 -: Май 12, 2009, 00:18:09 am »
Момичета, Evro и малката й дъщеричка са в болница, моля ви стискайте палци Мария бързо да се оправи и мама да има достатъчно сила да се преборят за пореден път с препятствията в живота им! Дано това е последното изпитание за тях!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #10 -: Май 12, 2009, 00:23:15 am »
Евро, моля се за твоето слънчице! Дано всичко лошо мине и замине!
П.П. Марито, дай малко подробности.
*
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #11 -: Май 12, 2009, 00:36:59 am »

Ели, имат болно дете от варицела и сега очакваме включване. Исками се да я изкара, но и малко ме е страх Стефко да не се зарази и той...
А иначе, напоследък се чуствам неспособна да защитя Елена. Последната случка е от петък. Бях я оставила да си играе на терасата както обикновено и по едно време чух рев, помислих, че е успяла да изхвърли топката през оградата, но в действителност се беше провряла през решетките и стоеше на козирката и плачеше, не ми се мисли какво щеше да стане, ако беше паднала (на първи етаж над магазини сме, но пак е високо). Решетките са достатъчно на гъсто или поне така мислехме до тогава...

Мале Гери изтръпнах направооо ,за секунда не трябва да се изтърват от поглед .Ония ден в нашия парк едно дете искаше да се промуши под оградата и си беше заклеЩило главичката .

Евро бързо оздравяване на малката ти принцеса ...
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #12 -: Май 12, 2009, 00:49:34 am »
Евро, моля се за твоето слънчице! Дано всичко лошо мине и замине!
П.П. Марито, дай малко подробности.
Вкараха ги с висока темп в болница, оказа се бъбречна инфекция, след това откриха и е-коли - моля, някой, който има инфо за лечение, доктори или каквато и да  друга информация да ми каже, за да мога да помогна и да я успокоя.
Цветенце, вие май имахте бъбречни проблеми моля те като имаш време драсни някой ред!
*
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #13 -: Май 12, 2009, 11:51:56 am »
Мари, педиатрията доц. Анадолийска или Токуда доц. Лилова. Много съжалявам, дано бързо се оправи момиченцето :(
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #14 -: Май 12, 2009, 12:33:29 pm »
Евро, дано с Мимито се приберете час по-скоро вкъщи
*
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #15 -: Май 12, 2009, 12:44:30 pm »
Evro, дано болничният ви престой приключи час по скоро!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #16 -: Май 12, 2009, 13:49:52 pm »
Вкараха ги с висока темп в болница, оказа се бъбречна инфекция, след това откриха и е-коли - моля, някой, който има инфо за лечение, доктори или каквато и да  друга информация да ми каже, за да мога да помогна и да я успокоя.

Мари, лекарите си знаят работата, не всявай паника. бактериални инфекции се лекуват с антибиотици, не ти трябва да дириш "лечения" по интернет. в коя болница са?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #17 -: Май 12, 2009, 15:21:31 pm »
Гери,добре че си видяла детенце на време,представям си ,как си се уплашила.
Дребчовците ни много бързо захитряват и стават много изобретателни,та трябва да сме с очи и на гърба,което трудно става за жалост.

Стискам палци за бебка на Евро,дано бързо се оправи миличкото детенце!

И Жоро напоследък не ни оставя да спим и по-специално мен.Той уж спи,но през 10 минути мрънка и вика “мама“ и само ми мачка пижамата и се катери върху мен.
<br />
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #18 -: Май 12, 2009, 15:29:52 pm »
Вкараха ги с висока темп в болница, оказа се бъбречна инфекция, след това откриха и е-коли - моля, някой, който има инфо за лечение, доктори или каквато и да  друга информация да ми каже, за да мога да помогна и да я успокоя.

Мари, лекарите си знаят работата, не всявай паника. бактериални инфекции се лекуват с антибиотици, не ти трябва да дириш "лечения" по интернет. в коя болница са?

Джам, ти не търсиш ли инфо, когато си на зор?!? Извинявай, ама не съм казала "помоооооооооощ, какво да правим". Знам, че има момичета, лежали за уроинфекции, затова съм писала. Паника не виждам, виждам конкретен въпрос!
Не ме карай и ти да се замислям 100 пъти вече преди да попитам нещо тук в този форум!
*
Re: Слънчева майска седмица 11-17.05.2009г.
« Отговор #19 -: Май 12, 2009, 16:03:03 pm »
Мари, ако имат нужда от координати за консултация в София, пиши ми. Аз лично от доц. Лилова не съм доволна. Мога да изкажа най-голяма благодарност на доц. Буева, но при нас ставаше въпрос само за бактерии в урината. Дано всичко скоро е само лош спомен. Прегръдки на Ели и Мария.
Гери, много неща още не подозираш. :D Включвай резервните средства за наблюдения, че сега сте се срещнали с Малкия дявол. Нацелувай Ели от мен.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери