0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #80 -: Април 30, 2009, 13:02:53 pm »
Браво, Васи! Само такива новини да се чуват!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #81 -: Април 30, 2009, 13:30:14 pm »
Браво, Васи! Само такива новини да се чуват!

ти повлече крак и гледай к'во стана ... :lol:
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #82 -: Април 30, 2009, 13:43:30 pm »
Ей колко хубави новини тази седмица!
Василена честито и на теб! Спокойна бременност ти желая!

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #83 -: Април 30, 2009, 13:58:35 pm »
Честито на Уайт и Василенка! Да няма проблеми до края!!!

Лейди, аз писах за тези прахчета!  :D Като я подгони болката и освен с гел и давам  и едно прахче, което се изсипва направо в устата. При нас помага, което означава, че спира да плаче и да си дърпа ушите все едно иска да им каже нещо очи в очи!  :D Не мога да дам обаче гаранция, че на всяко детенце ще действа така.
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #84 -: Април 30, 2009, 14:57:48 pm »
Браво, Васи! Само такива новини да се чуват!

ти повлече крак и гледай к'во стана ... :lol:
Обичам да става така! :lol: :lol: :lol: Сега ще си проличи дали повторението е майка на знанието :lol: :lol: :lol:
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #85 -: Април 30, 2009, 17:28:24 pm »
Мамета на по големичките дечурлига, по  колко ягоди ядете на едно хранене и по колко дневно/седмично? Обича ги Тони, но ме е страх да давам колкото му душа сака, та за мое успокоение се допитвам до вас.
И още нещо, ние живеем на входа на Морската градина и дефакто само там си играем, обаче сега са наизвадили едни батути, едни акумулаторни коли и моето зверче е омагьосен от батутите.Сам тях гледа горкия, радва се на каките и батковците, като пищят, че и той с тях, нищо че е на "сухо", после у дома на спалнята прилага наученото  8O. Даже на сън си ги санува, стряска се и започва да нарежда и скача в леглото. Някой пускал ли е дете на две, две и половина години на такова страховито за мен чудо?

Благодаря, че ме изчетохте  :)
« Последна редакция: Април 30, 2009, 18:00:25 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #86 -: Април 30, 2009, 17:40:02 pm »
Да, отдавна :D И Валери им е върл фен макар да не изразява емоционалността си толкова на самия батут, отколкото на спалнята вкъщи. И се учи на шведска стена да се катери, та да може после да се качи на големите батути сам или пък да покори някоя пейка от тези дето са с ""навес". Няма страшно, харесва им на децата 8)


*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #87 -: Април 30, 2009, 18:11:53 pm »
Васи, Уайт, много се радвам и за вас, лека бременност и здрави бебенца ви желая :D

Дай боже всекиму, а на Цветелина час по-скоро!

Не я разбирам обаче тая традиция да няма тема за второ детенце :?
Предлагам, на който пръв му се случи трето да има, да прекъсне традицията :lol:

Гери, къде намери тази отдавна изчезнала метличинка?! Все още има макове и маргаритки, но метличина не съм виждала от детските си години, а ми беше любимо цвете.
« Последна редакция: Май 01, 2009, 15:23:53 pm от borovinka »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #88 -: Април 30, 2009, 18:33:15 pm »
Наде, в майтойс има батути за по около 40 лева, ако това ще ти реши проблема  :lol:
хехе, боровинчо, дай Боже вече залагания за кой ще изпревари с трето да се чуват тук
нека има деца  :D хубаво е
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #89 -: Април 30, 2009, 19:13:12 pm »
момичета, да питам, нещо свързано с играчките. Решили сме на нашия малчо да му купим триколка. Но не се ориентирам добре, кои са качествените такива.
Умуваме над една Smart Trike, но нямам предства читава ли е тази марка. Ако някой може да помогне с информация ще съм благодарна
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #90 -: Април 30, 2009, 19:39:14 pm »
И аз съм я пускала, дори тази седмица 3 пъти :D Стига да се пази от другите по-големи деца, които се спускат по пързалката /ако е такъв модел де/, няма проблем :wink:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #91 -: Април 30, 2009, 21:54:07 pm »
Вики се пусна на батут на 1 година и два месеца. Вярно на края на батута, под зоркото око на мама и чичкото, обаче беше кефффф до небесата.
Мини, дай линк от майтойс за такъв батут, моля, че нещо не се справям с немския. Благодаря предварително.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #92 -: Април 30, 2009, 22:17:54 pm »
Честито на бременните девойки. Лека и безпроблемна докрая  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #93 -: Април 30, 2009, 22:35:13 pm »
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.sp.ca01.15.02/1569863
Лейди, 60 лева е най-евтинджоса в момента, за Великден бяха повечко намалени
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #94 -: Април 30, 2009, 22:48:14 pm »
Уф, аз ей това съм си харесала, ма пусто много пара бре, чакам да го намалят.
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/3/324157269_0001_PG_2.jpg.

Мини, защо не организираш една обща поръчка от Май тойс или Модъркеър само за този форум?
Бих се заела - имам ресурса, защото плащам с кредитна карта, обаче после с разпределянето на индивидуалните поръчки, ще се озоря, защото нямам никакво свободно време.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #95 -: Април 30, 2009, 22:50:29 pm »
ами аз от Майтойс вече няколко пъти със Стеф се комбинираме, още напреди бях писала че пускам бе Лейди  :D
и Бийста намаза Лего-та даже  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #96 -: Април 30, 2009, 23:22:30 pm »
Честито на новите бременни мацки! Леки девет месеца и здрави бебчета на финала!


момичета, да питам, нещо свързано с играчките. Решили сме на нашия малчо да му купим триколка. Но не се ориентирам добре, кои са качествените такива.
Умуваме над една Smart Trike, но нямам предства читава ли е тази марка. Ако някой може да помогне с информация ще съм благодарна

и аз съм пред такава покупка. От това което изчетох колебанията ми са между Кетлер и Смарттрайк. Обаче Кетлер са от 2 години нагоре, та съм решила да ги пробвам на място и което си хареса и ни стане де.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #97 -: Април 30, 2009, 23:23:17 pm »
ами аз от Майтойс вече няколко пъти със Стеф се комбинираме, още напреди бях писала че пускам бе Лейди  :D
и Бийста намаза Лего-та даже  :P


Ще знам вече. Да знаеш , че ще се възползвам. Свиркайте, като ще пускате нова поръчка.
А иначе с Бийста може да се конкурираме - аз съм фен на играчките с дистанционно управление, ако знаеш кви фигури от висшия пилотаж правя, не е истина.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #98 -: Април 30, 2009, 23:38:09 pm »
Решили сме на нашия малчо да му купим триколка. Но не се ориентирам добре, кои са качествените такива.

и аз съм пред такава покупка. От това което изчетох колебанията ми са между Кетлер и Смарттрайк.

Ся, както мога да се мяткам на скъпи неща, така и мога да купя нещо не марково, което обаче върши идеална работа. Нашата триколка е от Марсел - чисто и откровено китайско за 60 лева, защото има :
метална конструкция на шасито;
удобна седалка с ограничител като ограничителя е също от метал, не се огъва с пвц отгоре;
колелата са от пластмаса, но от тази, която не се чупи;
купихме го когато Вики беше на почти година. Е втора година го ползваме без забележки. Само платът на сенника е на петна, защото като завали дъжд и от мокрото става леке, което не се изпира /незнам защо/, но това се преживява. Тъй като отпред има  музикален пумпал, който свети и е изцяло в жълто, тая триколка прави фурор във кварталната градинка, което дори ни принуждава понякога да се изнасяме от там, защото всички деца искат или да се возят, или да пускат пумпала.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #99 -: Май 01, 2009, 08:27:43 am »
Уайт,Цветенце,Васи  честита бременост, леки и безпроблемни оставащи месеци до финала. Прекрасни новини  :D :D :D