0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #60 -: Април 29, 2009, 18:03:46 pm »
Васи, честито и на теб! Леки месеци и здраво бебче!

Ех, че хубави новини тая седмица, вече ми е едно такова приповдигнато и празнично! :)

Cvetelina, пожелавам ти желанието да ти се сбъдне скоро! :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #61 -: Април 29, 2009, 18:04:40 pm »
Васи, браво на вас! Честито и всичко най-хубаво!

Много ме радват такива новини. Знам, че сте скромни, но със сигурност бихте дали кураж на момичетата...  :)



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #62 -: Април 29, 2009, 18:08:38 pm »
Васиииии, прекрасно. Аз отдавна си го мислех за теб. :D Явно шестото ми чувство е било на прав път. :lol: Леки и безпроблемни месеци до втората прегръдка.

А и на теб много леки 9 месеца и най-прекрасния резултат.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #63 -: Април 29, 2009, 18:18:20 pm »
:smiley_abxb:Ехаааааа Васи! Честито, късмет и спокойствие до новата среща!
-абе и аз имах дежаву за тебе!

Цветелинко  :hug2:, наричам те да не чакаш още много, а скоро да ни зарадваш!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #64 -: Април 29, 2009, 18:27:31 pm »
честито и браво на всички "повтарящи"! само такива новини да се чуват, и както каза Цветелина - дай боже всекиму!  :)

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #65 -: Април 29, 2009, 18:29:32 pm »
Еххх...че плодородна пролет!  :lol:
Няма как да ми омръзне да честитя такива хубави новни. Васи, лека бременност и здраво бебче за финал! :)
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #66 -: Април 29, 2009, 18:29:47 pm »
Я, епидемия от бременни. Бързо всички да дойдат да прочетат, а дано е заразно!

Васи, честито и на теб! Много здраве и лека!
 :D
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #67 -: Април 29, 2009, 18:30:36 pm »
Васииииииииии, честито и на теб, мила! Много се радвам!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #68 -: Април 29, 2009, 18:58:50 pm »
Eхеее, много щастливи мами има! БРАВОС!! Леки и безпроблемни 9 месеца на всички пожелавам! Всички  бъдещи каки и батковци много да слушат мамите с коремчета!
Май ще има много скорпиончета като гледам - пердето се опитва да ви :oops: плаши ама не бойте се, оцелява се и с тях!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #69 -: Април 29, 2009, 19:28:25 pm »
Васи, Уайти, честито! Лека и безпроблемна!
Ето така се отглеждат деца 8O А ние се косим за едни ранни сокове :D
http://deltanews.bg/index.php?id=17175
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #70 -: Април 29, 2009, 20:15:40 pm »
Васи, Уайт, честити ви втори трепети! Успешни и леки бременности, момичета! Супер новини, ей :lol:

Цветенце, по повод придвижването, не знам Мона дали и сега се вози в количка, но Валери дълго време не я беше ползвал - излизахме или с камионче, или с колело, или пеша. Но вече няколко пъти се случва да се тръшне и да каже "гушни ме и ме носи" и цирка е ужасен. Затова пак си извадих количката и вече като се умори сам се качва в нея и "си почива". Бях се засилила да купувам една количка от Англия, която Джази ми препоръча, за две деца - и за близнаци, и за породени. Отказах се с мисълта, че Валери ще е голям и няма да има нужда от нея, но преобмислям варианта....



*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #71 -: Април 29, 2009, 22:10:52 pm »
Но вече няколко пъти се случва да се тръшне и да каже "гушни ме и ме носи" и цирка е ужасен.

а този цирк при нас е ежедневие :lol:

абе чак количка нова ми се струва излишно, те ще са и попорастнали, и по -разбрани - надявам се :wink: пък и при нас с теб няма да е чак такава малка разликата, подобна количка ми се струва по-подходяща за Стефко и Елито на Гери, например. В другите страни много често съм виждала от тези допълнителни бордове, дето се закачат да се вози право голямото дете, ама хич не си го представям по нашите софийски улуци да е възможно предвижване на количка + борд ( както и двойната количка, между другото - колкото и да е лека и маневрена, то като няма от къде да минеш...)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #72 -: Април 29, 2009, 23:54:19 pm »
Цветенце, ние сме с борд и Алекс си се вози на него с огромно удоволствие. Все още му е супер интересно, а и се качва там без да го караш. Но не знам в София как ще е с придвижването. Ето така става придвижването или ето така
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #73 -: Април 30, 2009, 01:29:45 am »
Уайти  :ywoohoo: , Цветенце  :ywoohoo: , Васи  :ywoohoo: .....честито, момичета !
Без проблеми да изминат оставащите месеци  :crossfingers: :heartbeat: :flower:
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #74 -: Април 30, 2009, 02:09:01 am »
White, wassilena, tzvetenze, честито! Много се радвам за вас момичета и ви желая безпроблемни бременности!

Цветенце, на моите деца разликата е 2г и 4 дни и борда на Lascal ми беше безценна помощ след раждането, когато след секциото не трябваше и да вдигам тежко. Сега вече Юлия по-рядко се качва, но все още го закачам на количката когато излизам и с двете. Монтирането е твърде лесно. Оказа се много усточив на минаване през банкети и дупки. Освен това Юлия държи да бута количката ама не може още. Ама като се качи на платформата вече вижда добре къде кара и вече бута много добре.  :D Поне за сега ми се връзва на тая глупост. :wink:

Иначе за сега аз съм в чуденка дали Айка ще се разболее от рубеола. Братовчед и се разболя преди 3 дни, а на Великден бяхме заедно. Аз имам антитела и още я кърмя, но не знам дали това ще помогне. Надявам се, че ваксината ще опази Юлия. Иде ми да кажа нещо по адрес на бургаските болници, ама хайде да спазваме добрия тон. Племеника ми е със силно ограничени контакти, но преди 2-3 седмици се наложи да прекара една нощ в интензивно отделение и явно заразата е оттам, защото следващите 3-4 дни е бил в самостоятелна стая.


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #75 -: Април 30, 2009, 09:24:24 am »
Имам въпрос. Някой беше ползвал това

Ефективно ли е?

Васи, честито и на теб! Ах вие "скрити лимонки" ... и си траете!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #76 -: Април 30, 2009, 11:15:15 am »
wassilena, white, едно голямо честито :D. Лека бременност и здрави бебета на финала! Дай Боже всекиму!
<br />[link=http:
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #77 -: Април 30, 2009, 11:52:14 am »
White, tzvetenze, wassilena, честито, момичета! Много се радвам за вас! Леки месеци до края и здрави бебчовци на финала!

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #78 -: Април 30, 2009, 11:52:52 am »
Василена, честито и на теб, лека и спокойна бременност до края!
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #79 -: Април 30, 2009, 12:12:56 pm »
Васи, честито :D