0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #40 -: Април 28, 2009, 23:03:42 pm »
Честито на бременните момичета - лека и безпроблемна!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #41 -: Април 28, 2009, 23:54:10 pm »
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1068871880871

не зная за вас, ама аз вече си имам отмяна  :lol: :lol: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #42 -: Април 29, 2009, 00:07:49 am »
Уайт, сърдечно честито, да е лека и безпроблемна до края.

Джами, Цветенце
, благодаря за вниманието, може да се каже, че имаме напредък, вчера се е държала почти перфектно, днес обаче е имало и рев. Отивайки да я взема чувах отвън, Мама додееее:D
Абе какви са другите деца, че така бързо се адаптират, какво е моето? При нас всичко трябва да е по-трудния начин. Да не звучи като оплакване, само констатирам :)

Мацки никой ли няма идея от къде може да се вземе столче за кола под наем? Може би рент а кар?. Не ми се мъкне нашия стол, ако можем да наемем в бг.

Имам още една молба.
Знам, че доста от вас ходиха в Гръцко на море, Моля дайте ми инфо. Координати на турагенцията, с какво пътувахте, как се справяхте с храната на хлапето? Ще бъда благодарна, много ме разобеждават, че бг черноморието хич не струвало вече, а и ние досега сме ходили само двамата.
Ако някой всъщност е изпробвал и място с детето на нашето черноморие и е доволем, моля да каже.

Поздрави

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #43 -: Април 29, 2009, 00:12:45 am »
White, честито за прекрасната лентичка, толкова се радвам за теб, лека бременност и здраво бебенце след 7-8м. :D

И при нас е весело, кака Деси донесе един "наакан" вирус от градината, та три дни боледува и преживява само на вода и чай, та сега вече 4-5 дни не мога да я прехраня. Яде през 2 часа и то такива количества дето и аз не мога да погълна :lol: Но по интересното е че и баба й се зарази, че и аз закачих малко, ама минах без разстройство :wink:
Иначе и аз като мармотче мога да се похваля че от седмица имам едно доста по-послушно дете в къщи, пак е изключително палава и ако не я следя ще направи 6 бели за 32 секунди, но поне има признаци на чуваемост какво й говоря :lol:

А Ели е една малка душичка, когато няма колики е ангелче, лежи си, бута си играчките, озърта се, абе бебе мечта, ама пусти колики много я мъчат. 16 вида капки пробвахме и все тая :(

Цвети, и аз да кажа за количката, Деси я изгледах баш зимата с комбинирана количка Чико СТ 2, която е с пълно легнало положение и човал, сега и Ели возя в нея. Не мисля че имаш нужда от зимен кош или нещо подобно. Можеш да си купиш на джордани мисля бяха има универсални човали за колички, струваха 40 лв., навремето и една пелена на бебето има такива, които са с цип и копчета, перфектни са.

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #44 -: Април 29, 2009, 01:32:08 am »
Усмихната седмичка и весело посрещане на празниците пожелавам :D  Много да сте здрави всички мами и дечица!

Цветенце, Уайт честито момичета! Лека бременност и здрави бебоци!

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #45 -: Април 29, 2009, 01:54:11 am »
Деси я изгледах баш зимата с

Ааа, знам я аз оная зима, нали бях бременна тогава - ми то нямаше никаква зима :lol:
Не, зимен кош в никакъв случай няма да купувам, безмислено е, засега сме на вариант чувалче на заем от Джам, а ако не отговаря на нуждите, ще търсим може би някакво порт бебе. То много зависи пак каква зима ще е, колко ще излизаме, но ако аз водя/взимам Мона от ясла - ще се излиза често. Иначе моята количка си има чувалче, но е едно такова леко, по-скоро есенно/пролетно, не става за баш зима. А на Джордани ги знам, много са дебели и плътни, и това ще е като резервен вариант.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #46 -: Април 29, 2009, 01:59:46 am »
Цвети, съмнява ме да водиш Мона на ясла заедно с бебето, все пак става въпрос за рано сутрин
но и според мен портбебе чак може би ще е излишно
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #47 -: Април 29, 2009, 11:51:27 am »
Бени, аз столчета за кола под наем само за рент а кар се сещам и съм виждала, обаче незнам дали не вървят само с автомобила. Трябва да се пита, координати за София обаче немога да дам.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #48 -: Април 29, 2009, 12:15:12 pm »
Цветенце, честито и на теб и лека бременност! :) Колкото до воденето определено сутрин е студено и или таткото ще води Мона на ясла или ти, а той ще гледа бебето, при нас това е схемата. Виж за прибирането се прибираме ето така (като бебето си лежи в количката на отиване): е до скоро бяхме с легналото кенгуру, но сега младежа заякна и се носим изправени.

Аз да похваля Ели, вече втора сутрин казва че има аки при това без да я питам, естествено акито е в памперса, но поне почва вече да се сеща за какво става на въпрос, защото като я питам винаги ми отговаря с "не". И ви завиждам за стихотворенията, ние сме стигнали до "си'ене", "седне" и "падне", разни такива земни и не до там възвишени неща ;).

albenanedelcheva, виж тук пише за безплатно столче, но ще трябва да наемете кола: http://www.motoroads.com/bg-car-rental-bulgaria-car-rent.html
« Последна редакция: Април 29, 2009, 12:18:16 pm от gery_k77 »


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #49 -: Април 29, 2009, 12:16:46 pm »
Цвети, съмнява ме да водиш Мона на ясла заедно с бебето, все пак става въпрос за рано сутрин


Абе не знам и аз как ще стане и как ще се организираме - да се роди живо и здраво бебе и ще го измислим, няма къде да идем, но и да не я водя аз, а баща й, почти сигурно е, че трябва аз да я вземам, а и баща й доста пътува и ще ги има не малко тези ситуации, когато трябва да отида някъде с двете деца. Не съм ползвала и това нещо слинг, гледам, че доста го ползват и хвалят като голямо удобство, не знам дали и това няма да е по-добър вариант за съвсем в началото. Ще видим и Симона колко ще иска и може да ходи - нямам представа какво да очаквам от дете на 2 и половина години в това отношение. Стефи как се предвижва - пеша до теб, или купихте онзи борд? Тъпото при нас е, че ежедневието по отношение на предвижване пеша (особено с деца!) от точка А до т.Б е повече от кошмарно - от нас до ДКЦ-то ни, което е не повече от 15мин пеша, няма повече от 15-20м тротоар, по който може да се движи един пешехоец. През цялото останало разстояние са коли, коли, коли, паркирани по тротоара, никаква възможност да минеш по него с количка (и минимална такава да го направиш без), предвижваме се изцяло по пътя, прилепнали плътно до колите, за да сме по-далеч уж от минаващите...наистина е някакъв кошмар. Айде,и да не е в тази посока - в която и посока да тръгнем от нас - положението е същото. Затова и толкова съм ги замислила от сега вариантите за предвижване, за да мога да купя най-подходящите и подпомагащи ме средства.

Стефи, сега се присетих нещо за коликите - преди време купих за новороденото дете на наш познат една мека изграчка с пълнеж от някакви зърна - не помня растението, затопля се и слага на коремчето. Купих го с мисълта, че голяма глупост купувам, но ставаше въпрос за хора, които има абсолютно всичко от предното си дете и не измислих смислен и практичен подарък. Много се изненаах, като ми споделиха, че само това им помогнало за коликите. После и други са ми го хвалели. Не пречи да го пробвате.
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #50 -: Април 29, 2009, 13:31:14 pm »
Цвети, за мое учудване, нямам проблеми с придвижването с Деси и бебето. Аз също я взимам от градината вечер. Разстоянието от нас до там е около 10-12 мин., но с нея го минаваме за около 30 мин., но детето си върви или хваната за количката или за ръка, а аз с едната ръка бутам количката. А ако сме на тротоар просто си върви свободно.
И вашата разлика ще е като нашата, така че мисля няма да имаш проблем, но зависи все пак и от разстоянието, защото се изморяват още. Но Деси отдавна не се вози в количка, така че може и това да е от значение, незнам, т.е. не иска да се качва или нещо от сорта.
Или порастват децата, или просто се променят при появата на бебе. При нас поне се забелязва такава промяна, вече не е като свободен електрон по улиците и градинките, а и в къщи :lol:
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #51 -: Април 29, 2009, 14:15:29 pm »
Сърдечно благодаря за всички поздрави и честитки. Да се връщат многократно. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #52 -: Април 29, 2009, 14:58:26 pm »
Гери, много сте ми сладка картинка с все дечурлигата :)

Цвети, ще ти дам моето порт бебе, в тъмносиньо и бежово е, много удобно нещо за зимно бебе, Диманка изкарваше по половин ден в парка в доста студена зима.

Албена, София Ауто със сигурност предлагат столчета на рент-а-кар колите си, ама само за столче под наем не знам. Във всеки случай, не пречи да звъннеш http://rent.sofiaauto.bg/. Може да питаш на лични mecheto, тя търсеше само столчета под наем, като си идваха миналото лято, но не знам дали намери.
« Последна редакция: Април 29, 2009, 15:01:31 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #53 -: Април 29, 2009, 16:49:23 pm »
Хайде и аз да си кажа - и ние ще си имаме бебче. Живот и здраве Андрея ще стане кака някъде началото на ноември. Така че и на мен ми е интересна темата за портбебетата  :D. И разни други разкази за малки каки.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #54 -: Април 29, 2009, 17:00:15 pm »
Леле сладурки,на всички нови бременелки честито и успешни финали.
Нещо сайта не ме обича тия дни и от офиса нещо трудно влизам а вкъщи нямам време,малката ме държи навън до 7-8 вечерта.По празниците Бори ще я командировам при баба и,че имам изпити да взимам тея дни а с нея трудно се чете.Иначе си ходим на ясла ,хвалят я,че винаги по две порции яде,слуша,е претърпяхме инцидент с едно друго детенце,оскубало я докато спяла Борето и сега сутрин винаги плачем докато влизаме и се скубем и се пляскаме по лицето,дано през ваканцията забравим случката.
Чуствам се много уморена сигурно е нормално пролет е все пак ама айде да не се оплаквам.
Лек ден
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #55 -: Април 29, 2009, 17:05:22 pm »
Мале, колко много бременелки. Да сте живи и здрави, успешни бремености и дано все такива новини да се чуват. :blowingdust2: :blowingdust:
Пожелавам си и за мен такава новина.
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #56 -: Април 29, 2009, 17:32:47 pm »
Васиииии, прекрасно. Аз отдавна си го мислех за теб. :D Явно шестото ми чувство е било на прав път. :lol: Леки и безпроблемни месеци до втората прегръдка.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #57 -: Април 29, 2009, 17:46:09 pm »
Васи, и на теб пожелавам лека бременност и ще обменяме опит началото на ноември :wink:

Благодаря още веднъж за пожеланията и нека все повече такива новини да има :D
*
Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #58 -: Април 29, 2009, 17:47:38 pm »
Ихааааааа все около датата на  Тони новите попълнения се чакат, аз пък като се родят ще ви поприказвам малко за скорпиончетата  :wink: :lol:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Празнична седмица 27.04 - 3.05
« Отговор #59 -: Април 29, 2009, 17:58:54 pm »
Васи, браво на вас, много се радвам :D
Лека бременност! :D

Цветенце, честито и на теб и съко така лека бременност! :D

На Уайти вече й честитих лично, но още веднъж да пиша, че много се радвам за теб и ти желая и на теб лека бременност! :D
Благодаря ти, Бени!