0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли момичета в Белгия?
« -: Март 21, 2006, 20:58:50 pm »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #1 -: Март 21, 2006, 21:07:35 pm »
Пиши на кирилица.
Alexandra
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #2 -: Март 21, 2006, 21:26:06 pm »
Joulie добре дошла. Аз лично не познавам мами от Белгия.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #3 -: Март 21, 2006, 21:40:38 pm »
здравей,ние ще живеем там 2-3г.,но ще заминем най-рано юни.Ти в кой град си?Ние ще сме в Монс.Радвам се,че ще има с кой да споделям опит. :D
<br />
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #4 -: Март 21, 2006, 21:43:35 pm »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #5 -: Март 21, 2006, 21:46:28 pm »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #6 -: Март 21, 2006, 22:32:43 pm »
Продължаваш на латиница? Може би не знаеш как да използваш Кредора. Ето, ще ти обясня: когато искаш да пуснеш нов отговори или тема, кликваш на "Нов отговор" или "Нова тема" и ти се отваря прозорец, в който можеш да напишеш съобщението си. Точно над самото бяло поле, в което пишеш, в лявия ъгъл пише "KREDOR", а пред него има едно синьо квадратче, в което са инициалите на основната писменост на компЮтъра ти. Натискаш на квадратчето и ти се появяват няколко опции, една от които е ВР в червено квадратче-именно тя е тази, която ти трябва. Това значи, че преминаваш на българска фонетична писменост. Пишеш си с твоята си клавиатура, но излиза кирилица-нещо, което много улеснява читателите, мотивира ги да ти отговорят, а също така и нещо, с което ние, българите, можем да се гордеем. Опитай да пишеш на кирилица, мисля, че ще ти хареса. :wink:
Alexandra
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #7 -: Март 22, 2006, 02:46:58 am »
Joulie, каза ти се да пишеш на кирилица. Като незнаеш как, поне попитай. Не се прави на разсеяна. Уважавай другите.
И пиши с по-малък шрифт. Все пак не казваш нищо толкова важно, за което да е необходимо повече внимание.
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #8 -: Март 22, 2006, 04:23:25 am »
[ :D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #9 -: Март 22, 2006, 09:27:26 am »
Жоли, момичетата не се заяждат. Не се сърди, тук всички са добронамерени и отзивчиви. Просто си има етикет, който се спазва от всички. Налисме като едно малко общество-компания :lol: Направи каквото те съветват Мари и Лали и всичко ще е ОК. Хубава пролет ти желая!  :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #10 -: Март 22, 2006, 11:32:05 am »
Цитат на: Joulie
Az taka i ne razbrah kakav e problemat.Da ne bi da vi izkarah o4ite???Ima tolkova po zna4itelni problemi po cql svqt, a vie sas moita klaviatura i sas cveta i goleminata na bukvite mi ste se zaqli haide moliq vi se i


На мен лично ми изваждаш очите. Както в обикновената писменост има правила, така и при писането с компЮтър има правила.  Когато пишеш с големи букви значи, че КРЕЩИШ НА ХОРАТА!  Какво сме ти направили, че да ни крещиш? Когато пишеш в друг цвят значи, че изискваш да се обърне особено внимание на текста. Аз не виждам какво толкова важно казваш с твоите текстове? А писането на латиница в български форум е просто признак на ниска култура и нещо националната ти самопринадлежност ти куца. По-добре на кирилица с ужасни правописни грешки, отколкото на латиница и ние да те 4етем тука по половин 4ас време. Отделно не разбирам защо искаш да дрънчиш като неуврял боб и се цупиш и се заканваш, вместо просто да започнеш да пишеш на кирилица? Толкова ли е трудно? Тръгваш в рогата напред, а си тук само от 2 дни. Е, чудесно се представяш, няма що! Всичките ахнахме от възхищение!

ПП Голяма част от проблемите по "cql svqt" могат да се оправят, ако хората не си КРЕЩЯТ, ако не настояват, че това, което те казват, е най-великото нещо на света, и ако не са с ниска култура на изразяване като твоята.
Alexandra
*
Re: Ima li momi4eta v Belgium(Belgique)
« Отговор #11 -: Март 22, 2006, 11:56:27 am »
Цитат на: Joulie
:balk_50: Zdraveite,iskam da popitam dali ima momi4eta ,koito jiveqt v Belgiq i eventualno da si napravim edna sre6ta za d se zapoznaem,ako imate jelanie razbira se i taka 6te 4akam da se vklu4ite ...


Здравей,
поздрави и от мен и добре дошла във форума.

Все пак обърни внимание на забележките на момичетата относно кирилицата и цвета, защото в момента създаваш впечатление, че просто се заяждаш.
Нищо лично. :D
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #12 -: Март 22, 2006, 17:39:53 pm »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #13 -: Март 22, 2006, 18:06:13 pm »
Абе хора, не ви ли е срам да нападате така момичето. Тя ако имаше възможност, да не мислите че щеше ДА ВИ ВАДИ ОЧИТЕ с тази латиница! А пък що се отнася до това, много са момичетата които пишат на латиница по някакви си тяхни причини,и то в реалния чат. Там без проблем четем , че и се включваме дори с евентуален отговор. По това съдя че не ни е чак толкова трудно.
Всичко е въпрос на навик бих казала аз, а не на култура!
Ми на който му е чак толкова трудно - да не чете бе! Плюс това темата е пусната за момичетата от Белгия, а те мисля че не биха имали проблем с разчитането й, както и повечето от нас разбира се, но както казах вече - всичко е въпрос на гледна точка.
Знам че не е моя работа да се меся, но не мисля че "една латиница" е в състояние да влоши толкова нещата между нас. Та нали се водим  ЗДРУЖЕНИЕ в края на краищата, и  сме тук  главно да си помагаме а не да се нападаме !

Честита Първа пролет на всички и от мен, и бъдете живи и здрави!
Тези, които не могат да разберат мълчанието ти, няма да разберат и думите ти!
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #14 -: Март 22, 2006, 18:37:12 pm »
А защо след като и направих забележка, за латиницата едно на ръка.. и на мен ми е трудно четенето на маймуница...ами и за големината на буквите....тя защо извади ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ шрифт??????????

Това дали не е нарочно........?!?

Нещо ми се струва неуважително....или само аз мисля така?!?

Просто си питам..... че нещо ми куца логиката
барем размера на буквите да не крещяш.....

То...хем шуто....хем боде.........

П.п. Извинявам се на Джули че се включвам в Темата й защото аз не съм в Белгия ами в България
ама тоя форум е на всички.... а не само на тези от Белгия

Редно е да се спазва добрия тон....
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    dani21

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #15 -: Март 22, 2006, 18:39:20 pm »
Zdraveite i 4estita prolet na vsi4ki.Az sa6to ne moga da razbera za6to se zaqjdate s momi4etoZaslujava li si za ne6to tolkova nezna4itelno da se zaqjdate,niamate li si druga rabota be hora.Na tezi na koito im vadi o4ite,mi da ne 4etat be.A 6to se otnasq za pisaneto na kirilica ili na latnica mislq 4e epravo na li4en izbor ili vazmojnost. :P

Пиши на кирилица!
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #16 -: Март 22, 2006, 18:42:06 pm »
Аха... Ясно, Ванинче, нарочно се инатиш и не искаш да пишеш на кирилица. Еми, хубаво, инати се. Инатът ти отива на характерчето и на розовите балонести букви. Айде, като се понаучиш как точно се пише писмо до някого в учтива форма, пак се обади. До тогава остани си със здраве.
Мари (така ми се произнася името, язък, че френски знаеш)
Alexandra
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #17 -: Март 22, 2006, 19:10:35 pm »
Цитат на: dani21
Zdraveite i 4estita prolet na vsi4ki.Az sa6to ne moga da razbera za6to se zaqjdate s momi4etoZaslujava li si za ne6to tolkova nezna4itelno da se zaqjdate,niamate li si druga rabota be hora.Na tezi na koito im vadi o4ite,mi da ne 4etat be.A 6to se otnasq za pisaneto na kirilica ili na latnica mislq 4e epravo na li4en izbor ili vazmojnost. :P


Хахаха, голям купон в тази тема. :lol:  Хитра тактика, няма що. :lol:  Хитра, та чак прозрачна.  :oops: Същите правописни грешки, същото "я", същото "ц", същото "ш", същото изразяване и същите мисли. Бас ловя, че гостът е от Белгия. Айде, Жулинце, излезе ти късметът! Намери си дружка за кафе. Айде, да не те мислим повече.  :lol: Значи какво разправяш? Във френските сайтове не ти правели забележка за латиницата, а в българските сайтове- правят? Гледай, гледай... Чудна работа... :lol:
Alexandra
*

    dani21

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #18 -: Март 22, 2006, 19:22:32 pm »
Da Marie v Belgium sam.Ne6to ne razbrah sega tarsi6 li drug s koito da po4ne6 da se zaqjda6............
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #19 -: Март 23, 2006, 00:00:20 am »
Joulie, Dani21, никoй не се заяжда с вас. Има нещо, което се нарича правила на форума и ако поне малко сте възпитани - ще ги спазвате. Всички ние, които сме в чужбина и нямаме възможност да ползваме кирилица, за наше улеснение модераторите са добавили една много хубава функция, наречена Кредор. Та тази функция има чудесното свойство да превръща латиницата в кирилица. Определено е много по-лесно за всички да го ползват и да пишат на кирилица.
Вярно е Next, че в чата се използва латиница, но това е поради простата причина, че там няма Кредор и няма как ако клавиатурата ти е например с латиница да пишеш на кирилица.
Dani21, kолкото до писането на кирилица или латиница - не е право на личен избор или възможност, а на елементарно възпитание към останалите участници в този форум. Все пак, когато един човек иска да му обърнат внимание го прави по възможно най-привлекателния начин. А като затрудняваш момичетата с четенето няма как да ти отговарят адекватно.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю