0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли момичета в Белгия?
« -: Март 21, 2006, 20:58:50 pm »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #1 -: Март 21, 2006, 21:07:35 pm »
Пиши на кирилица.
Alexandra
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #2 -: Март 21, 2006, 21:26:06 pm »
Joulie добре дошла. Аз лично не познавам мами от Белгия.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #3 -: Март 21, 2006, 21:40:38 pm »
здравей,ние ще живеем там 2-3г.,но ще заминем най-рано юни.Ти в кой град си?Ние ще сме в Монс.Радвам се,че ще има с кой да споделям опит. :D
<br />
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #4 -: Март 21, 2006, 21:43:35 pm »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #5 -: Март 21, 2006, 21:46:28 pm »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #6 -: Март 21, 2006, 22:32:43 pm »
Продължаваш на латиница? Може би не знаеш как да използваш Кредора. Ето, ще ти обясня: когато искаш да пуснеш нов отговори или тема, кликваш на "Нов отговор" или "Нова тема" и ти се отваря прозорец, в който можеш да напишеш съобщението си. Точно над самото бяло поле, в което пишеш, в лявия ъгъл пише "KREDOR", а пред него има едно синьо квадратче, в което са инициалите на основната писменост на компЮтъра ти. Натискаш на квадратчето и ти се появяват няколко опции, една от които е ВР в червено квадратче-именно тя е тази, която ти трябва. Това значи, че преминаваш на българска фонетична писменост. Пишеш си с твоята си клавиатура, но излиза кирилица-нещо, което много улеснява читателите, мотивира ги да ти отговорят, а също така и нещо, с което ние, българите, можем да се гордеем. Опитай да пишеш на кирилица, мисля, че ще ти хареса. :wink:
Alexandra
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #7 -: Март 22, 2006, 02:46:58 am »
Joulie, каза ти се да пишеш на кирилица. Като незнаеш как, поне попитай. Не се прави на разсеяна. Уважавай другите.
И пиши с по-малък шрифт. Все пак не казваш нищо толкова важно, за което да е необходимо повече внимание.
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #8 -: Март 22, 2006, 04:23:25 am »
[ :D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #9 -: Март 22, 2006, 09:27:26 am »
Жоли, момичетата не се заяждат. Не се сърди, тук всички са добронамерени и отзивчиви. Просто си има етикет, който се спазва от всички. Налисме като едно малко общество-компания :lol: Направи каквото те съветват Мари и Лали и всичко ще е ОК. Хубава пролет ти желая!  :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #10 -: Март 22, 2006, 11:32:05 am »
Цитат на: Joulie
Az taka i ne razbrah kakav e problemat.Da ne bi da vi izkarah o4ite???Ima tolkova po zna4itelni problemi po cql svqt, a vie sas moita klaviatura i sas cveta i goleminata na bukvite mi ste se zaqli haide moliq vi se i


На мен лично ми изваждаш очите. Както в обикновената писменост има правила, така и при писането с компЮтър има правила.  Когато пишеш с големи букви значи, че КРЕЩИШ НА ХОРАТА!  Какво сме ти направили, че да ни крещиш? Когато пишеш в друг цвят значи, че изискваш да се обърне особено внимание на текста. Аз не виждам какво толкова важно казваш с твоите текстове? А писането на латиница в български форум е просто признак на ниска култура и нещо националната ти самопринадлежност ти куца. По-добре на кирилица с ужасни правописни грешки, отколкото на латиница и ние да те 4етем тука по половин 4ас време. Отделно не разбирам защо искаш да дрънчиш като неуврял боб и се цупиш и се заканваш, вместо просто да започнеш да пишеш на кирилица? Толкова ли е трудно? Тръгваш в рогата напред, а си тук само от 2 дни. Е, чудесно се представяш, няма що! Всичките ахнахме от възхищение!

ПП Голяма част от проблемите по "cql svqt" могат да се оправят, ако хората не си КРЕЩЯТ, ако не настояват, че това, което те казват, е най-великото нещо на света, и ако не са с ниска култура на изразяване като твоята.
Alexandra
*
Re: Ima li momi4eta v Belgium(Belgique)
« Отговор #11 -: Март 22, 2006, 11:56:27 am »
Цитат на: Joulie
:balk_50: Zdraveite,iskam da popitam dali ima momi4eta ,koito jiveqt v Belgiq i eventualno da si napravim edna sre6ta za d se zapoznaem,ako imate jelanie razbira se i taka 6te 4akam da se vklu4ite ...


Здравей,
поздрави и от мен и добре дошла във форума.

Все пак обърни внимание на забележките на момичетата относно кирилицата и цвета, защото в момента създаваш впечатление, че просто се заяждаш.
Нищо лично. :D
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #12 -: Март 22, 2006, 17:39:53 pm »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #13 -: Март 22, 2006, 18:06:13 pm »
Абе хора, не ви ли е срам да нападате така момичето. Тя ако имаше възможност, да не мислите че щеше ДА ВИ ВАДИ ОЧИТЕ с тази латиница! А пък що се отнася до това, много са момичетата които пишат на латиница по някакви си тяхни причини,и то в реалния чат. Там без проблем четем , че и се включваме дори с евентуален отговор. По това съдя че не ни е чак толкова трудно.
Всичко е въпрос на навик бих казала аз, а не на култура!
Ми на който му е чак толкова трудно - да не чете бе! Плюс това темата е пусната за момичетата от Белгия, а те мисля че не биха имали проблем с разчитането й, както и повечето от нас разбира се, но както казах вече - всичко е въпрос на гледна точка.
Знам че не е моя работа да се меся, но не мисля че "една латиница" е в състояние да влоши толкова нещата между нас. Та нали се водим  ЗДРУЖЕНИЕ в края на краищата, и  сме тук  главно да си помагаме а не да се нападаме !

Честита Първа пролет на всички и от мен, и бъдете живи и здрави!
Тези, които не могат да разберат мълчанието ти, няма да разберат и думите ти!
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #14 -: Март 22, 2006, 18:37:12 pm »
А защо след като и направих забележка, за латиницата едно на ръка.. и на мен ми е трудно четенето на маймуница...ами и за големината на буквите....тя защо извади ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ шрифт??????????

Това дали не е нарочно........?!?

Нещо ми се струва неуважително....или само аз мисля така?!?

Просто си питам..... че нещо ми куца логиката
барем размера на буквите да не крещяш.....

То...хем шуто....хем боде.........

П.п. Извинявам се на Джули че се включвам в Темата й защото аз не съм в Белгия ами в България
ама тоя форум е на всички.... а не само на тези от Белгия

Редно е да се спазва добрия тон....
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    dani21

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #15 -: Март 22, 2006, 18:39:20 pm »
Zdraveite i 4estita prolet na vsi4ki.Az sa6to ne moga da razbera za6to se zaqjdate s momi4etoZaslujava li si za ne6to tolkova nezna4itelno da se zaqjdate,niamate li si druga rabota be hora.Na tezi na koito im vadi o4ite,mi da ne 4etat be.A 6to se otnasq za pisaneto na kirilica ili na latnica mislq 4e epravo na li4en izbor ili vazmojnost. :P

Пиши на кирилица!
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #16 -: Март 22, 2006, 18:42:06 pm »
Аха... Ясно, Ванинче, нарочно се инатиш и не искаш да пишеш на кирилица. Еми, хубаво, инати се. Инатът ти отива на характерчето и на розовите балонести букви. Айде, като се понаучиш как точно се пише писмо до някого в учтива форма, пак се обади. До тогава остани си със здраве.
Мари (така ми се произнася името, язък, че френски знаеш)
Alexandra
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #17 -: Март 22, 2006, 19:10:35 pm »
Цитат на: dani21
Zdraveite i 4estita prolet na vsi4ki.Az sa6to ne moga da razbera za6to se zaqjdate s momi4etoZaslujava li si za ne6to tolkova nezna4itelno da se zaqjdate,niamate li si druga rabota be hora.Na tezi na koito im vadi o4ite,mi da ne 4etat be.A 6to se otnasq za pisaneto na kirilica ili na latnica mislq 4e epravo na li4en izbor ili vazmojnost. :P


Хахаха, голям купон в тази тема. :lol:  Хитра тактика, няма що. :lol:  Хитра, та чак прозрачна.  :oops: Същите правописни грешки, същото "я", същото "ц", същото "ш", същото изразяване и същите мисли. Бас ловя, че гостът е от Белгия. Айде, Жулинце, излезе ти късметът! Намери си дружка за кафе. Айде, да не те мислим повече.  :lol: Значи какво разправяш? Във френските сайтове не ти правели забележка за латиницата, а в българските сайтове- правят? Гледай, гледай... Чудна работа... :lol:
Alexandra
*

    dani21

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #18 -: Март 22, 2006, 19:22:32 pm »
Da Marie v Belgium sam.Ne6to ne razbrah sega tarsi6 li drug s koito da po4ne6 da se zaqjda6............
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #19 -: Март 23, 2006, 00:00:20 am »
Joulie, Dani21, никoй не се заяжда с вас. Има нещо, което се нарича правила на форума и ако поне малко сте възпитани - ще ги спазвате. Всички ние, които сме в чужбина и нямаме възможност да ползваме кирилица, за наше улеснение модераторите са добавили една много хубава функция, наречена Кредор. Та тази функция има чудесното свойство да превръща латиницата в кирилица. Определено е много по-лесно за всички да го ползват и да пишат на кирилица.
Вярно е Next, че в чата се използва латиница, но това е поради простата причина, че там няма Кредор и няма как ако клавиатурата ти е например с латиница да пишеш на кирилица.
Dani21, kолкото до писането на кирилица или латиница - не е право на личен избор или възможност, а на елементарно възпитание към останалите участници в този форум. Все пак, когато един човек иска да му обърнат внимание го прави по възможно най-привлекателния начин. А като затрудняваш момичетата с четенето няма как да ти отговарят адекватно.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #20 -: Март 23, 2006, 00:54:15 am »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #21 -: Март 23, 2006, 05:39:03 am »
Браво Joulie така вече е по-приятно за четене - съжалявам че нямаш късмет да се включат и други момичета, които са в Белгия - може би още не са открили този много нов форум :-)
Но мисля че има и много момичета от България които пътуват до Белгия само за да направят инвитро например така че те също могат да се включат с полезна информация. Затова и момичетата които ще четат тази или друга тема в този форум не могат да бъдат ограничавани да не пишат в темата ти или в друга такава от форума.
Дори да не живеят при теб те могат да са полезни за теб или за други момичета.
От мен мога да добавя само пожелания за успех в начинанието.
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #22 -: Март 23, 2006, 05:47:24 am »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #23 -: Март 23, 2006, 09:02:03 am »
Правилата на този форум са писане на кирилица.
Ние сме българи, имаме си азбука.
Който го е срам на пише на кирилица или го мързи да пише където иска в чужбина. Тук не може.
Който няма извинителна причина да пише на кирилица ще бъде изтриван от мен.
За размера на буквите - също.
Това е.
Докато съм модератор.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #24 -: Март 23, 2006, 10:41:40 am »
Този постинг го изтривам, защото звучи не на място. Беше писан преди да прочета новите серсемлици.   :?
Alexandra
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #25 -: Март 23, 2006, 10:56:36 am »
аз не искам да слагам масло в огъня, обаче аз защо нямам кредор??? преди много време питах пак, и нищо не се промени. а много добра работа върши. и си го искам пак.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #26 -: Март 23, 2006, 11:00:20 am »
Сигурно си с mozzila нали? Нещо не работи тази версия на кредора с този браузър.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #27 -: Март 23, 2006, 11:03:04 am »
ц, netscape
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #28 -: Март 23, 2006, 11:04:36 am »
Пробвай с IE.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #29 -: Март 23, 2006, 11:08:51 am »
Цитат на: cygnus
Пробвай с IE.

пробвах, появи се кредора na IE.
Обаче аз работя на Netscape. неможе ли да се направи нещо?
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #30 -: Март 23, 2006, 11:09:11 am »
Цитат на: Kaffee
ц, netscape


Олелеееее - тоз браузър още ли съществува????

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #31 -: Март 23, 2006, 11:17:03 am »
Цитат на: rally_pat
Цитат на: Kaffee
ц, netscape


Олелеееее - тоз браузър още ли съществува????


щом питам, значи съществува.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #32 -: Март 23, 2006, 11:18:52 am »
Кафе , ще се опитаме.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #33 -: Март 23, 2006, 13:27:02 pm »
Кафе аз преди време теглих една програмка - казва се емили и е много малка 31к върши същата работа като кредор само дето трябва да копираш текста накрая преди да го пуснеш във форума. Ако искаш дай мейл ще ти я пратя. Или си я изтегли от този сайт http://www.download.bg/index.php?cls=programs&mtd=List&q=Emily&cat=&g=&order=
*

    Anonymous

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #34 -: Март 23, 2006, 19:10:31 pm »
Na kogo mu vadiat ochite i na kogo mu e trudno da chete....iavno ne e tolkova nerazbiraemo tova koeto se pi6e na latinica 6tom imate vazmoznost da vodite tolkova vreme diskusia otnosno tova s Joulie i ostanalite kato men, za6toto az sa6to ste pi6a na latinica, a koito se 4uvstva obiden ili zasegnat ne e nuzno da otgovaria.
Az izpolzvam PC v Universiteta na Amsterdam i tozi va6 proslovut kreditor e blokiran tam ( neznam za6to)  
Haide otgovorete mi moi sanarodnici s chuvstvo za patriotizam imam li pravo kato BALGARKA da u4astvam v BG forumi ili triabva sedia i da placha che niamam tatko koito da mi kupi PC za da si vklucha kreditora????
Vaprosa na Joulie be6e ne na kakav ezik da pi6e, a dali ima Balgari v Belgia i samo da vi osvedomia che mnogo Balgari v chuzbina izpolzvat latinica po razlichni prichini, no tova ne im prechi da kontaktuvat, za6toto pove4eto sa nadrasli taka proslovutata BALGARSKA esnav6tina i drebnavost i predi vsi4ko si pomagat ako mogat a ne se zaiazdat za golemi, malki, zeleni i 4erveni bukvi.

Joulie, ako te interesuva Hollandso-Belgiiski site na tema IVF otidi na
www.ivf-site.nl. Tam ste moze6 da se svarze6 s mene. Pozdravi, ELINA
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #35 -: Март 23, 2006, 19:21:45 pm »
Елина, има страници, които превеждат. Не е необходимо да има Кредор над текста ти. Можеш да опиташ първо с пощенска кутия в www.abv.bg

Никой не говори за "право" на участие във форума - очевидно той е общодостъпен. Но всеки форум си има правила.

Еснафщина и дребнавост? Тежки думи, Елина. Става дума за правила и тяхното спазване, а българина където и да отиде - е над правилата, нали ;) И затова винаги си личи в чужбина кой е българин, ама от пръв поглед.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #36 -: Март 23, 2006, 19:45:14 pm »
Момичета, съвсем просто е - пишете на кирилица в този форум. Обясни ви се как, ако срещате трудности, попитайте и някой ще се опита да ви помогне.

Joulie, отговори в темата http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1082&start=20 и тогава ще продължим.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #37 -: Март 23, 2006, 20:11:08 pm »
Елина,

най-малкото е грозно да обвиняваш за еснафщина и дребнавост хората, които са направили възможно да ползваш безплатно един богат информационен сайт и портал - със своите лични усилия и средства!
помисли си върху това, преди да използваш епитети първосигнално...

и нещо друго - тук пишат и много други българки от чужбина. някои от тях също са имали проблеми с кирилицата. на всички тях сме помогнали да си разрешат проблема, защото, повярвай ми - решение винаги има - друг е въпросът дали човек иска да го знае!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #38 -: Март 23, 2006, 21:01:14 pm »
Елина,аз също живея от няколко години в чужбина и не претендирам с това,но въпросът е друг-че нямаш никакво право да обиждаш и да говориш глупости!
Не се казва кредитор,ами КРЕДОР
И няма нищо трудно да пишеш с него.Аз като влязох за пръв път тук пишех на латиница,защото незнаех как се ползва кредора,но момичетата от форума бяха така любезни да ми обеснят,и както виждаш си пиша на кирилица.
Бъди здрава,нищо лично нямам към теб



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #39 -: Март 24, 2006, 01:50:27 am »
Цитат на: Anonymous
Na kogo mu vadiat ochite i na kogo mu e trudno da chete....iavno ne e tolkova nerazbiraemo tova koeto se pi6e na latinica 6tom imate vazmoznost da vodite tolkova vreme diskusia otnosno tova s Joulie i ostanalite kato men, za6toto az sa6to ste pi6a na latinica, a koito se 4uvstva obiden ili zasegnat ne e nuzno da otgovaria.
Az izpolzvam PC v Universiteta na Amsterdam i tozi va6 proslovut kreditor e blokiran tam ( neznam za6to)  
Haide otgovorete mi moi sanarodnici s chuvstvo za patriotizam imam li pravo kato BALGARKA da u4astvam v BG forumi ili triabva sedia i da placha che niamam tatko koito da mi kupi PC za da si vklucha kreditora????
Vaprosa na Joulie be6e ne na kakav ezik da pi6e, a dali ima Balgari v Belgia i samo da vi osvedomia che mnogo Balgari v chuzbina izpolzvat latinica po razlichni prichini, no tova ne im prechi da kontaktuvat, za6toto pove4eto sa nadrasli taka proslovutata BALGARSKA esnav6tina i drebnavost i predi vsi4ko si pomagat ako mogat a ne se zaiazdat za golemi, malki, zeleni i 4erveni bukvi.

Joulie, ako te interesuva Hollandso-Belgiiski site na tema IVF otidi na
www.ivf-site.nl. Tam ste moze6 da se svarze6 s mene. Pozdravi, ELINA


Еми ELINA няма смисал мила,аз и без това приклу4их с тази тема таи като се о4ертава вси4ко на вси4ко 2 моми4ета ,които са в Белгия ,то стана бахти световният проблем тук ..Регистрирах се в този форум(белгииско-холандски)и 6те 4акам там да ми отговори6(ама да знае6 аз сам френско говоря6та  и сас фламонският сам на ВИЕ :oops:
Поздрави Joulie :wink:
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #40 -: Март 24, 2006, 02:53:27 am »
Цитат на: Meli
Момичета, съвсем просто е - пишете на кирилица в този форум. Обясни ви се как, ако срещате трудности, попитайте и някой ще се опита да ви помогне.

Joulie, отговори в темата http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1082&start=20 и тогава ще продължим.

Мели,отговорих-продалжаваи
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #41 -: Март 24, 2006, 09:20:37 am »
Цитат на: Joulie
ама да знае6 аз сам френско говоря6та  и сас фламонският сам на ВИЕ :oops:


Аз като чета колко се опъваш и нежелаеш да пишеш на кирилица и как обиждаш наляво и на дясно из форума без никакво основание ми се струва че не само с фламандския си на ВИЕ. Към фламандския си добави и българския и възпитанието и използването на сивото вещество. Четох глупости 3 дена е не мислиш ли че никой не е длъжен да ти търпи глупостите и простотиите. Вместо да си вземеш бележка ти още повече се дуеш и хвърляш кал и мръсотия по хората поддържащи сайта в който такива "сладки" приказки пишеш. Ми като не ти харесва да пишеш на кирилица и като не ти харесват хората просто не влизай тук и не пиши!!! Влизай си във френскоговорящите и пишештите сайтове и толкова. Или ти е проблем да прочетеш там специализираната информация на френски и си решила, дошла от някъде си из интернет пространстовото да раздаваш препоръки и нови правила. Че каква си ти тука? Я се замисли малко!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #42 -: Март 24, 2006, 09:23:56 am »
Само да добавя. Надали в някой друг форум биха те изтърпели толкова време без да те изритат. Замисли се над този факт и после приказвай че момичетата тук и модераторите са злобни. За тези ти простоии и обиди в който и да е френскоговорящ форум и сайт щяха да те изтрият и изритат още след първият ти постинг.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #43 -: Март 24, 2006, 18:22:23 pm »
Скъпа Мери, само да вметна, че Marie се чете Мари, на български, тъй като точно на френски така се произназя. На английски може и да се наричаш Мери и както там искаш, скъпа. /А пък защо не и просто Мария./ И си мисля, че това заяждане, което е започнало тук е доста безсмислено. Мисля, че тук трябва да се обединяваме около общия ни проблем, а не да се караме за такива дребнави неща.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #44 -: Март 27, 2006, 13:51:06 pm »
Аз искам да изкажа само моето лично мнение относно кирилицата и маймуницата:
Аз прескачам и изобщо не чета постинги на маймуница.Тоест, ако знам нещо и бих отговорила на някой въпрос с полезна информация, то ако въпросът не е на кирилица, просто не отговарям.
Предполагам, че има и други момичеат, които си ценят времето.
Отделно от това, аз смятам, че трябва да положим усилия, за да си запазим  националната идентичност, а кирилицата е основна част от това.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #45 -: Март 27, 2006, 14:47:53 pm »
Цитат на: alia_alia
Аз искам да изкажа само моето лично мнение относно кирилицата и маймуницата:
Аз прескачам и изобщо не чета постинги на маймуница.Тоест, ако знам нещо и бих отговорила на някой въпрос с полезна информация, то ако въпросът не е на кирилица, просто не отговарям.
Предполагам, че има и други момичеат, които си ценят времето.
Отделно от това, аз смятам, че трябва да положим усилия, за да си запазим  националната идентичност, а кирилицата е основна част от това.


Абсолютно съм съгласна с  теб и по въпроса за четенето на маймуницата, и по въпроса за националната идентичност!
The impossible is often the untried [/i]
*

    Anonymous

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #46 -: Май 16, 2006, 14:43:10 pm »
Цитат на: ALFI
Цитат на: alia_alia
Аз искам да изкажа само моето лично мнение относно кирилицата и маймуницата:
Аз прескачам и изобщо не чета постинги на маймуница.
Предполагам, че има и други момичеат, които си ценят времето.

 Ами само се замислете колко използваема е "МАЙМУНИЦАТА" в цял свят?А кирилицата се използва в 5-6 държави.Но хората граждани на държавите,където латинската азбука е основна ,не наричат кирилицата "маймуница" нали?
А въпроса ми е как четеш тогава статтии написани на чужд език?Или може би не владееш западен език??? :roll: и така си решаваш проблема.
И мене ме дразнят разни писания с огромнио червени и кафяви букви ,въпреки,че са на кирилица,които ми се набиват в очите,но за тяхникой нито дума не казва нали?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #47 -: Май 16, 2006, 15:25:07 pm »
Маймуница е когато пишеш на български с латински букви. А още повече е маймуница, когато заедно с това и се зъбиш на хората, от които искаш помощ.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #48 -: Май 16, 2006, 16:26:06 pm »
Мели, айде ако обичаш първо научи фламонски и после давай акъл......

Ох как добре се посмях!!! От два дни не ми се беше случвало. Момичета Благодаря!!!!!!!

Освен това, момичето не иска помощ, защото вече всичко си знае и то на  фламонски  :lol:  :lol:  :lol:
В очакване ....
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #49 -: Май 16, 2006, 19:33:14 pm »
Еми то си е за смех fussi,еми това е незнем фламонски незнаем френски незнаем и балгарски- ема Starlet да ти  кажа знам цигански  :lol:
и то е е език нали???Пак Starlet ...... :lol: ....Пак да ви кажа мили дами след 10-15 год ако незнаете англииски трудно 6те използвате интернет и РС затова о6те от сега си купете по едни ре4ници и у4ете,аз по4нах от днес с тоя цигански сам до никаде  :lol:  


Поздрави на вси4ки :wink:

Редактирано заради нарушаване правилата на форума.
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #50 -: Май 16, 2006, 20:21:16 pm »
Joulie, още един такъв постинг и ще получиш временна забрана за писане във форумите.
при второ нарушение, ще те уредя с дългосрочна забрана.
не се шегувам!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #51 -: Май 17, 2006, 11:59:01 am »
Ох, майкоооооо.............

Да се смееш ли, да плачеш ли?

 :lol:  :cry:
Alexandra
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #52 -: Май 17, 2006, 12:21:09 pm »
Мариике без тебе няма купон о4аквах те,много си ми сиптати4на :lol:
да знае6 6те се забаваляваме ли  :lol:
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #53 -: Май 17, 2006, 12:36:31 pm »
Жули,

помолих те да не ми пишеш лични съобщения. Компанията ти не ми е приятна. Оставам с впечатление, че търсиш целенасочено сеир:

Цитат
От: Joulie
До: Marie
Пуснато на: Wed May 17, 2006 7:06 pm
Заглавие: хехеех  
много рано пи6е6 булка о4аквахте да знае6


Цитат
От: Joulie
До: Marie
Пуснато на: Wed May 17, 2006 7:22 pm
Заглавие: Re: хехеех  
моля ми не пи6е в темата ми ма 6тото ти обе6тавам як купон ок днес сам вав форма ,смеи се да не пла4е6  после  


Неграмотността ти и непросветеността ти са просто отчайващи. Трябва да си луда с тези си качества да имаш претенции.
Alexandra