0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #20 -: Март 23, 2006, 00:54:15 am »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #21 -: Март 23, 2006, 05:39:03 am »
Браво Joulie така вече е по-приятно за четене - съжалявам че нямаш късмет да се включат и други момичета, които са в Белгия - може би още не са открили този много нов форум :-)
Но мисля че има и много момичета от България които пътуват до Белгия само за да направят инвитро например така че те също могат да се включат с полезна информация. Затова и момичетата които ще четат тази или друга тема в този форум не могат да бъдат ограничавани да не пишат в темата ти или в друга такава от форума.
Дори да не живеят при теб те могат да са полезни за теб или за други момичета.
От мен мога да добавя само пожелания за успех в начинанието.
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #22 -: Март 23, 2006, 05:47:24 am »
:D
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #23 -: Март 23, 2006, 09:02:03 am »
Правилата на този форум са писане на кирилица.
Ние сме българи, имаме си азбука.
Който го е срам на пише на кирилица или го мързи да пише където иска в чужбина. Тук не може.
Който няма извинителна причина да пише на кирилица ще бъде изтриван от мен.
За размера на буквите - също.
Това е.
Докато съм модератор.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #24 -: Март 23, 2006, 10:41:40 am »
Този постинг го изтривам, защото звучи не на място. Беше писан преди да прочета новите серсемлици.   :?
Alexandra
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #25 -: Март 23, 2006, 10:56:36 am »
аз не искам да слагам масло в огъня, обаче аз защо нямам кредор??? преди много време питах пак, и нищо не се промени. а много добра работа върши. и си го искам пак.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #26 -: Март 23, 2006, 11:00:20 am »
Сигурно си с mozzila нали? Нещо не работи тази версия на кредора с този браузър.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #27 -: Март 23, 2006, 11:03:04 am »
ц, netscape
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #28 -: Март 23, 2006, 11:04:36 am »
Пробвай с IE.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #29 -: Март 23, 2006, 11:08:51 am »
Цитат на: cygnus
Пробвай с IE.

пробвах, появи се кредора na IE.
Обаче аз работя на Netscape. неможе ли да се направи нещо?
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #30 -: Март 23, 2006, 11:09:11 am »
Цитат на: Kaffee
ц, netscape


Олелеееее - тоз браузър още ли съществува????

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #31 -: Март 23, 2006, 11:17:03 am »
Цитат на: rally_pat
Цитат на: Kaffee
ц, netscape


Олелеееее - тоз браузър още ли съществува????


щом питам, значи съществува.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #32 -: Март 23, 2006, 11:18:52 am »
Кафе , ще се опитаме.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #33 -: Март 23, 2006, 13:27:02 pm »
Кафе аз преди време теглих една програмка - казва се емили и е много малка 31к върши същата работа като кредор само дето трябва да копираш текста накрая преди да го пуснеш във форума. Ако искаш дай мейл ще ти я пратя. Или си я изтегли от този сайт http://www.download.bg/index.php?cls=programs&mtd=List&q=Emily&cat=&g=&order=
*

    Anonymous

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #34 -: Март 23, 2006, 19:10:31 pm »
Na kogo mu vadiat ochite i na kogo mu e trudno da chete....iavno ne e tolkova nerazbiraemo tova koeto se pi6e na latinica 6tom imate vazmoznost da vodite tolkova vreme diskusia otnosno tova s Joulie i ostanalite kato men, za6toto az sa6to ste pi6a na latinica, a koito se 4uvstva obiden ili zasegnat ne e nuzno da otgovaria.
Az izpolzvam PC v Universiteta na Amsterdam i tozi va6 proslovut kreditor e blokiran tam ( neznam za6to)  
Haide otgovorete mi moi sanarodnici s chuvstvo za patriotizam imam li pravo kato BALGARKA da u4astvam v BG forumi ili triabva sedia i da placha che niamam tatko koito da mi kupi PC za da si vklucha kreditora????
Vaprosa na Joulie be6e ne na kakav ezik da pi6e, a dali ima Balgari v Belgia i samo da vi osvedomia che mnogo Balgari v chuzbina izpolzvat latinica po razlichni prichini, no tova ne im prechi da kontaktuvat, za6toto pove4eto sa nadrasli taka proslovutata BALGARSKA esnav6tina i drebnavost i predi vsi4ko si pomagat ako mogat a ne se zaiazdat za golemi, malki, zeleni i 4erveni bukvi.

Joulie, ako te interesuva Hollandso-Belgiiski site na tema IVF otidi na
www.ivf-site.nl. Tam ste moze6 da se svarze6 s mene. Pozdravi, ELINA
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #35 -: Март 23, 2006, 19:21:45 pm »
Елина, има страници, които превеждат. Не е необходимо да има Кредор над текста ти. Можеш да опиташ първо с пощенска кутия в www.abv.bg

Никой не говори за "право" на участие във форума - очевидно той е общодостъпен. Но всеки форум си има правила.

Еснафщина и дребнавост? Тежки думи, Елина. Става дума за правила и тяхното спазване, а българина където и да отиде - е над правилата, нали ;) И затова винаги си личи в чужбина кой е българин, ама от пръв поглед.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #36 -: Март 23, 2006, 19:45:14 pm »
Момичета, съвсем просто е - пишете на кирилица в този форум. Обясни ви се как, ако срещате трудности, попитайте и някой ще се опита да ви помогне.

Joulie, отговори в темата http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1082&start=20 и тогава ще продължим.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #37 -: Март 23, 2006, 20:11:08 pm »
Елина,

най-малкото е грозно да обвиняваш за еснафщина и дребнавост хората, които са направили възможно да ползваш безплатно един богат информационен сайт и портал - със своите лични усилия и средства!
помисли си върху това, преди да използваш епитети първосигнално...

и нещо друго - тук пишат и много други българки от чужбина. някои от тях също са имали проблеми с кирилицата. на всички тях сме помогнали да си разрешат проблема, защото, повярвай ми - решение винаги има - друг е въпросът дали човек иска да го знае!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #38 -: Март 23, 2006, 21:01:14 pm »
Елина,аз също живея от няколко години в чужбина и не претендирам с това,но въпросът е друг-че нямаш никакво право да обиждаш и да говориш глупости!
Не се казва кредитор,ами КРЕДОР
И няма нищо трудно да пишеш с него.Аз като влязох за пръв път тук пишех на латиница,защото незнаех как се ползва кредора,но момичетата от форума бяха така любезни да ми обеснят,и както виждаш си пиша на кирилица.
Бъди здрава,нищо лично нямам към теб



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #39 -: Март 24, 2006, 01:50:27 am »
Цитат на: Anonymous
Na kogo mu vadiat ochite i na kogo mu e trudno da chete....iavno ne e tolkova nerazbiraemo tova koeto se pi6e na latinica 6tom imate vazmoznost da vodite tolkova vreme diskusia otnosno tova s Joulie i ostanalite kato men, za6toto az sa6to ste pi6a na latinica, a koito se 4uvstva obiden ili zasegnat ne e nuzno da otgovaria.
Az izpolzvam PC v Universiteta na Amsterdam i tozi va6 proslovut kreditor e blokiran tam ( neznam za6to)  
Haide otgovorete mi moi sanarodnici s chuvstvo za patriotizam imam li pravo kato BALGARKA da u4astvam v BG forumi ili triabva sedia i da placha che niamam tatko koito da mi kupi PC za da si vklucha kreditora????
Vaprosa na Joulie be6e ne na kakav ezik da pi6e, a dali ima Balgari v Belgia i samo da vi osvedomia che mnogo Balgari v chuzbina izpolzvat latinica po razlichni prichini, no tova ne im prechi da kontaktuvat, za6toto pove4eto sa nadrasli taka proslovutata BALGARSKA esnav6tina i drebnavost i predi vsi4ko si pomagat ako mogat a ne se zaiazdat za golemi, malki, zeleni i 4erveni bukvi.

Joulie, ako te interesuva Hollandso-Belgiiski site na tema IVF otidi na
www.ivf-site.nl. Tam ste moze6 da se svarze6 s mene. Pozdravi, ELINA


Еми ELINA няма смисал мила,аз и без това приклу4их с тази тема таи като се о4ертава вси4ко на вси4ко 2 моми4ета ,които са в Белгия ,то стана бахти световният проблем тук ..Регистрирах се в този форум(белгииско-холандски)и 6те 4акам там да ми отговори6(ама да знае6 аз сам френско говоря6та  и сас фламонският сам на ВИЕ :oops:
Поздрави Joulie :wink:
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23